Diskuze FOTOSOUTĚŽ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ode dneška máte možnost vyměnit vaše soutěžní fotografie, smazat je můžete na stránce s formulářem pro přidání nové soutěžní fotografie.
kdy budou známi výtězové této fotosoutěže?
Páááánejo to je fotek... skoro 200 za týden... ... no, vybrat na konci měsíce 10 vítězů bude moc moc těžký... už teď mám pár kandidátů ;)
Nejde mi vložit druhou fotografii, zvolím profil (mám jen jeden) a vyberu fotku (už raději bez popisku) velikost by měla taky odpovídat, ale druhá fotka se prostě nevloží...
Myslím že by bylo i zajímavé, kdyby tam pod těmi výsledky soutěže bylo aspoň napsáno kolik uživatelů se do soutěže zapojilo a kolik fotek bylo v soutěži dohromady. .)
Nechcete z fotosoutěže udělat tradici a opakovat ji každý měsíc? Podle mě by to bylo fajn... jsem se sice ještě nezúčastnila, ale i jako diváka mě baví!
Mohla bych se zeptat jestli bude něaká červencová fotosoutěž?nebo prázdninová to by bylo dobrý
Já sitaké myslim že by to bal dobrý nápad
Pozor Pozor! Fotosoutěž je prodloužena až do neděle! V pondělí budou vyhlášeny výsledky!
A kedy budu znami vitazi tejto fotosutaze? znami mali byt uz vcera...
Fotosoutěže s uživatelským hlasováním určitě budou, ale zatím nevíme kdy :-)
Děkujeme za hrneček, dnes v pořádku dorazil a je moc pěkný:-)
Ráda bych se vás já a moje pánička zeptali kdy bude další fotosoutež. Predem dekujem za odpoved pac a čumáček Deisynka;-)
AHOJ...JÁ SI KOUKNU NA NOVINKY A HNED NAHOŘE NAPRAVO JE UPOUTÁVKA..KLIKNEŠ NA PŘIHLÁSIT..VYPLNÍŠ FORMULÁŘ, PAK SE TI ZOBRAZI TVÉ PROFILY...A KW KAŽDÉMU MŮŽEŠ PŘIDAT 2 FOTKY...:-)
nejde se mi přihlásit. poradí mi někdo kde je formulář?
Mohli byste udělat nějakou soutěz pro štěnata rádi bysme se zučastnily!!!;-)
jak se pripocitavaji piskotky za fotky prihlasene do souteze?
to bylo za včerejšek, jak si poradila nějakému uživateli, co vše se tu dá dělat :D to víím, to sem viděla ;-) ale taky stále čekám, za ty fotky 8-}
to taky netuším. Psali, že piškotky se nebudou dávat jen těm prvním, ale všem, který se zúčastní. Teď mi přišlo nějakejch 30 piškotů od Martina jako bonus, ale vůbec netušim, jestli to bylo za tu fotosoutěž nebo za něco jinýho..
Áááha, tak to sem vůbec netušila, že za něco takovýho se rozdělujou piškoty :-D
Take jsem pro, aby hlasovala jak poroto, tak uzivatele, ale i treba tajna fotosoutez...hodne fotografiich bylo stejnych, kopirovala se temata atd :o) Ivca
Já už jsem taky psala jestli by nemohla být soutěž, kde by hlasovali uživatelé. Ale jen pro jednu fotku - to je málo. Myslím třeba pro pět a která by měla nejvíc hlasů, tak by vyhrála. V téhle soutěži se mi třeba strašně líbila ta bordera s paničkou při západu slunce...
chtěla jsem se zeptat, jestli byste ve fotosoutěži neudělali třeba jednu zvláštní cenu pro fotku, kterou by zvolili jen uživatelé, ne odborná porota. Samozřejmě by mohl každý uživatel hlasovat jen jednou a pro jednu fotku...
Stává se dost často, že je to názvem fotografie. zkus jí přejmenovat na foto.jpg a vložit znovu, díky ;)
Možná nemáte zaškrtnutý profil, za který vkládáte fotografii, v názvu fotografie by se neměla vyskytovat mezera nebo jiné speicální znaky, soubor není typu JPG...
Proste dam vlozit foto do souteze a mezi soutezni fotografie se mi to nezobrazi v cem je chyba?
Nejde o to mít na fotce stejné logo jako na Hafici.cz - tedy přidané až v počítači, budeme preferovat spíše originalitu a vtip fotografie, která má logo hafíků třeba nakreslené... (některé fotografie v soutěži jsou opravdu pěkné!) V pondělí povolím možnost smazání vašich fotografií, pokud nejste se současnými spokojeni.
Ahoj. Zaslala jsem fotky do soutěže ale není na nich logo hafici,nevěděla jsem jak ho tam přidat. Budou tedy moje fotky neplatné?
Nejpozději v 17.00 budou na hlavní stránce portálu umístěna pravidla soutěže. Soutěž oficiálně odstartuje ve středu 7.5. a bude trvat do 18.5. včetně. Haf!
zajímá mě kam má fotky zasalat. díky
Ahojky, chci se zeptat jak je to s fotosoutěží?Kam se mohou posílat fotky a na nějáká pravidla(spíš k formátu fotek) a tak dík moc CoMoDor
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?