Diskuze Fotosoutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

můj snímek vyhrál ve fotosoutěži 5. místo. Nevím, jak dostanu slíbenou cenu??!!!
Ano, ceny zasíláme všechny najednou. Kdyby vám cena někdy nedorazila delší dobu, zkuste se zeptat přímo na poště. Někdy se bohužel stane, že nedají upozornění do schránky. Může se i stát, že balíček ztratí, to bychom to pak museli reklamovat přímo na poště. Maybe (13.05.2009 09:35:08) napsal: Zuzka (13.05.2009 00:12:08) napsal: můj snímek vyhrál ve fotosoutěži 5. místo. Nevím, jak dostanu slíbenou cenu??!!! No pokud to bylo na téma „Se psem na dovolené“ (květnová ještě není vyhlášená), tak já za 8.místo cenu dostala asi už před týdnem. Pokud jsi zadala správnou adresu, měla by cena být už odeslána. Pokud je tedy posílají všechny najednou…
Zuzka (13.05.2009 00:12:08) napsal: můj snímek vyhrál ve fotosoutěži 5. místo. Nevím, jak dostanu slíbenou cenu??!!! No pokud to bylo na téma „Se psem na dovolené“ (květnová ještě není vyhlášená), tak já za 8.místo cenu dostala asi už před týdnem. Pokud jsi zadala správnou adresu, měla by cena být už odeslána. Pokud je tedy posílají všechny najednou…
Cestovalo to docela dlouho 8-}, ale hlavně že dorazilo. ;-) ;-D Zuzka (13.05.2009 14:24:08) napsal: ;-) ;-) díky, už to dnes přišlo.:-) :-) :-) :-) ;-D ;-) ;-)
;-) ;-) díky, už to dnes přišlo.:-) :-) :-) :-) ;-D ;-) ;-)
Hafoj, v jaké fotosoutěži jsi vyhrála? Zuzka (13.05.2009 00:12:08) napsal: můj snímek vyhrál ve fotosoutěži 5. místo. Nevím, jak dostanu slíbenou cenu??!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?