Diskuze FOTOSOUTĚŽ na téma "Pes největší mazel na světě"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

*Charlie+K+L* (22.12.2011 13:54:22) napsal: i když admini se občas spletou,ve Vánoční fotosoutěži vyhrála stejná fotka co minulej rok :D Tak asi fakt sála za to, když vyhrála dva roky po sobě :D
Ale mne těší to, že sme dle hlasování první, i když vím, že to nic neznamená a to jsem pro to vůbec nic neudělala :-) Takže se naše fotka asi fakt líbila :-) Díky lidi!
*Charlie+K+L* (22.12.2011 13:54:22) napsal: i když admini se občas spletou,ve Vánoční fotosoutěži vyhrála stejná fotka co minulej rok :D Ty jo, to sem si ani nevšimla :D Ale říkala jsem si, že už jsem nějaký ty fotky viděla :D
Vejula&spol. (22.12.2011 11:12:43) napsal: Nechápu, že se to vždycky tak řeší :D.. Stejně vítěze pak vybírají admini a ti určitě nevyberou psa, který běží po louce s klacíkem :D.. A to hlasování mi taky přijde směšný, jak mi pořád chodí vzkazy jestli nebudu hlasovat :D.. Přitom, i kdybych mohla dát denně 100 hlasů, tak neovlivním to, jestli vyhrají :D.. Já to řeším proto, protože mě to otravuje :D :D když si chci prohlídnout ty fotky, tak se akorát rozčílím nad lidskou blbostí :D :D A ty zprávy žebrající o hlasy mě taky dost štvou .. :-/ Díky bohu, že vybírají admini :-)
Vejula&spol. (22.12.2011 11:12:43) napsal: Nechápu, že se to vždycky tak řeší :D.. Stejně vítěze pak vybírají admini a ti určitě nevyberou psa, který běží po louce s klacíkem :D.. A to hlasování mi taky přijde směšný, jak mi pořád chodí vzkazy jestli nebudu hlasovat :D.. Přitom, i kdybych mohla dát denně 100 hlasů, tak neovlivním to, jestli vyhrají :D.. i když admini se občas spletou,ve Vánoční fotosoutěži vyhrála stejná fotka co minulej rok :D
Nechápu, že se to vždycky tak řeší :D.. Stejně vítěze pak vybírají admini a ti určitě nevyberou psa, který běží po louce s klacíkem :D.. A to hlasování mi taky přijde směšný, jak mi pořád chodí vzkazy jestli nebudu hlasovat :D.. Přitom, i kdybych mohla dát denně 100 hlasů, tak neovlivním to, jestli vyhrají :D..
Zuzka (20.12.2011 17:20:15) napsal: No každý si pod tématem představuje něco jiného. No dobře, tak to chápu .. ale pes na louce? Jako nevim no ..
Gabča (18.12.2011 14:21:19) napsal: Tak si zase prohlížím fotky a nestačím se divit, co jsou lidi schopní zařadit to tohoto tématu .. Ale co mne těší, je to, že jsem vložila fotku a dokonce se líbí :D To se mi ještě nikdy nestalo, aby se držela moje fotka na první stránce :-) A dodávám, že nikde nikdy o hlasy neškemrám, takže mne to těší o to víc .. Je to pro mne čest! Díky všem, co mi dali hlas!!! No každý si pod tématem představuje něco jiného.
Tak si zase prohlížím fotky a nestačím se divit, co jsou lidi schopní zařadit to tohoto tématu .. Ale co mne těší, je to, že jsem vložila fotku a dokonce se líbí :D To se mi ještě nikdy nestalo, aby se držela moje fotka na první stránce :-) A dodávám, že nikde nikdy o hlasy neškemrám, takže mne to těší o to víc .. Je to pro mne čest! Díky všem, co mi dali hlas!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?