Diskuze Fotosoutěž s DameJidlo.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím, nepřijde vám také trochu divné, že fotky co vyhrály nemají s DameJidlo.cz nic společného a dokonce je tam ve výherních i na 3. místě kočka?? Myslím, že v této soutěži bylo opravdu velice málo fotek splňujících pravidla (pokud vůbec nějaké) že tato soutěž a výhry z ní jsou v podstatě neplatné..
Terko soutěž jsme vyhodnotit museli a konečné rozhodnutí je vždy na adminech. Kočka mohla vyhrát, v zadání nebylo uvedeno, že musí jít o psa. Terka (14.11.2013 17:48:53) napsal: Zdravím, nepřijde vám také trochu divné, že fotky co vyhrály nemají s DameJidlo.cz nic společného a dokonce je tam ve výherních i na 3. místě kočka?? Myslím, že v této soutěži bylo opravdu velice málo fotek splňujících pravidla (pokud vůbec nějaké) že tato soutěž a výhry z ní jsou v podstatě neplatné..
Naprosto přesně a výstižně napsáno. Sponzor z této soutěže asi moc velký profit neměl. Terka (14.11.2013 17:48:53) napsal: Zdravím, nepřijde vám také trochu divné, že fotky co vyhrály nemají s DameJidlo.cz nic společného a dokonce je tam ve výherních i na 3. místě kočka?? Myslím, že v této soutěži bylo opravdu velice málo fotek splňujících pravidla (pokud vůbec nějaké) že tato soutěž a výhry z ní jsou v podstatě neplatné..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?