Diskuze FOTOSOUTĚŽE a graficky upravené fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Phoebe&Adel (08.01.2010 20:30:57) napsal: Ajo, pravda a ta děkovná je tuze krásná;-) Děkujeme,Toník se tedy fotí dobře venku,ale doma s ním musí někdo sedět...:D Je moc zvědavý...;-) Aja.
Nevím, jestli se na mě tady někdo nebude zlobit. Ale myslím si, že fotky do fotosoutěží by neměly být upravované. Tedy chci říci, když téma vánoční, tak by to měly být zachycené fotky z Vánoc. Zvířátko se stromečkem, adventním věncem, dárky.... Ale když dáte foto pejska do rámečku s nápisem Merry Christmas, nebo ho vsadíte do šablony, tak to není originální foto.... tak já nevím. V profilech to má svůj účel, ale v soutěži, si myslím by měla být fotka maximálně ořízká třeba s textem Beník a dárky. Nebo tak. Co si o tom myslíte? Ať už uživatelé, či adminové?
Aja (08.01.2010 19:58:51) napsal: I my jsme dali 2 fotečky...;-) Bez úpravy a ani jsme nezmenšovali,nevím,jak mají být velké...;-) Ale alespon fenky uvidí pěkného kluka...:-DD Aja. Ajo, pravda a ta děkovná je tuze krásná;-)
BlackSheep (10.01.2010 10:59:16) napsal: jj,tak máme na mysli stejnou fotku a souhlasím.Jako fotka na vánoční téma to zrovna není ideální,když malej s mašlí si užívá vánoce a druhý je zavřený.Ale jinak mi psí kotec obecně nepřijde jako smutné.(jinak já taky nemám přímo vánoční foto - pesani mi prostě neposedí na jednom místě).Ale už vím jak to myslíš s tím kotcem,v předchozím příspěvku jsem to právě pochopila jako že kotec je něco špatného.Náš pes taky bydlí v kotci,ale jen přes noc.Ve 23h ho zavíráme a ráno v 6-7h má zase volno,proto mi to nepřijde jako špatné,navíc mám jistotu že nám ho přes noc nikdo neotráví,protože kotec stojí těsně u domu - daleko od plotu.Jsem se zase trochu rozepsala...;-D My taky měli dogouška, který byl venku. Sice neměl box, ale měl boudu a taky se neměl špatně. Pokud si jednou pořídím novofundla tak taky samozřejmě nebude v bytě. Na boxu a venkovním pobytu není nic špatného. Naši jezevčíči jsou také přes léto venku a sami ani domů chodit moc nechtějí.:-) :-) :-)
Elis (08.01.2010 19:44:26) napsal: nemáš zač, ty máš vždycky snad jedny z nejhezčích fotek. Opravdu se mi tvoje fotky moc líbí ;) :-) Mě taky
I my jsme dali 2 fotečky...;-) Bez úpravy a ani jsme nezmenšovali,nevím,jak mají být velké...;-) Ale alespon fenky uvidí pěkného kluka...:-DD Aja.
Poupata a Lucka (10.01.2010 03:34:22) napsal: Jako že je pes v boxu není nic špatného, ale téma soutěže s vánoční tématikou a tam fotka jednoho psa zavřenýho za mříží a druhého pravděpodobně gaučáka s mašlí na krku jak mu říká krásné vánoce kamaráde, to mě prostě přijde smutný. A on i tak smutně kouká. jj,tak máme na mysli stejnou fotku a souhlasím.Jako fotka na vánoční téma to zrovna není ideální,když malej s mašlí si užívá vánoce a druhý je zavřený.Ale jinak mi psí kotec obecně nepřijde jako smutné.(jinak já taky nemám přímo vánoční foto - pesani mi prostě neposedí na jednom místě).Ale už vím jak to myslíš s tím kotcem,v předchozím příspěvku jsem to právě pochopila jako že kotec je něco špatného.Náš pes taky bydlí v kotci,ale jen přes noc.Ve 23h ho zavíráme a ráno v 6-7h má zase volno,proto mi to nepřijde jako špatné,navíc mám jistotu že nám ho přes noc nikdo neotráví,protože kotec stojí těsně u domu - daleko od plotu.Jsem se zase trochu rozepsala...;-D
BlackSheep (09.01.2010 23:08:00) napsal: Ted jsem koukla na fotky znovu abych se podívala co bylo myšleno tou klecí..nevím na co jste koukaly,ale jediné co jsem tam našla byl pes v kotci.Co je na tom špatného?spousta psů bydlí v kotci a to neznamená,že je tam zavřený trvale:-~ já teda nevim,ale né každý má doma gaučovýho povaleče na kterého se šišlá.Kotcový pes je leckdy štastnější (za předpokladu,že tam není 24h denně),než kterýkoliv jiný domácák na naducaném polštářku,který jde "s pánečkem" maximálně před barák hodit bobek a šup zase na polštář.8-} Jako že je pes v boxu není nic špatného, ale téma soutěže s vánoční tématikou a tam fotka jednoho psa zavřenýho za mříží a druhého pravděpodobně gaučáka s mašlí na krku jak mu říká krásné vánoce kamaráde, to mě prostě přijde smutný. A on i tak smutně kouká.
BlackSheep (09.01.2010 23:08:00) napsal: Ted jsem koukla na fotky znovu abych se podívala co bylo myšleno tou klecí..nevím na co jste koukaly,ale jediné co jsem tam našla byl pes v kotci.Co je na tom špatného?spousta psů bydlí v kotci a to neznamená,že je tam zavřený trvale:-~ já teda nevim,ale né každý má doma gaučovýho povaleče na kterého se šišlá.Kotcový pes je leckdy štastnější (za předpokladu,že tam není 24h denně),než kterýkoliv jiný domácák na naducaném polštářku,který jde "s pánečkem" maximálně před barák hodit bobek a šup zase na polštář.8-} Jako že je pes v boxu není nic špatného, ale téma soutěže s vánoční tématikou a tam fotka jednoho psa zavřenýho za mříží a druhého pravděpodobně gaučáka s mašlí na krku jak mu říká krásné vánoce kamaráde, to mě prostě přijde smutný. A on i tak smutně kouká.
Anežka (09.01.2010 00:20:42) napsal: Tady se pozastavujete nad různými graficky upravenými fotkami. Taky s tím nesouhlasím. Ale zaráží mě ještě jedna věc. A to nad uživateli, kteří zase nepochopili, že je to hafíkařská soutěž a dali tam fotky kočky, králíka a dvou fretek a dvě ryze vánoční - pes s ostnáčem a další v kleci. Ted jsem koukla na fotky znovu abych se podívala co bylo myšleno tou klecí..nevím na co jste koukaly,ale jediné co jsem tam našla byl pes v kotci.Co je na tom špatného?spousta psů bydlí v kotci a to neznamená,že je tam zavřený trvale:-~ já teda nevim,ale né každý má doma gaučovýho povaleče na kterého se šišlá.Kotcový pes je leckdy štastnější (za předpokladu,že tam není 24h denně),než kterýkoliv jiný domácák na naducaném polštářku,který jde "s pánečkem" maximálně před barák hodit bobek a šup zase na polštář.8-}
Anežka (09.01.2010 00:20:42) napsal: Tady se pozastavujete nad různými graficky upravenými fotkami. Taky s tím nesouhlasím. Ale zaráží mě ještě jedna věc. A to nad uživateli, kteří zase nepochopili, že je to hafíkařská soutěž a dali tam fotky kočky, králíka a dvou fretek a dvě ryze vánoční - pes s ostnáčem a další v kleci. Máš snad nějaký problém?zřejmě je tu řeč o mém psu>-| Co ti vadí na ostnáči?ten pes ho nosí pouze když jde s námi 4 letý syn (a to opravdu tak 2x za rok,protože jinak se psy chodím sama do lesů a to mi syn neujde),a ostnáč je pouze jakousi "brzdou",kdyby náhodou trhnul kvůli kočkám,kterých je u nás na vsi mraky.Navíc ta fotka není úplná - pes má postroj kterým tahal sáŇky se synem a vodítko připnuté na ostnáč,jako "pojistku",že mi se synem nezdrhne za kočkou.Pes jinak poslouchá na slovo,zná i směrové povely,protože provozujeme i bikejoring,takže ted když táhne sáně,tak má vodítko prověšené a jinak ostnáč vůbec nenosí,problém jsou jen kočky které on nesnáší a když ho vedu bez syna,tak si s ním poradím,ale představ si jak mi 50ti kilový pes v afektu drcne silou do dítěte.:-~ Radši příště nekomentuj když o tom nic nevíš.Mě taky zrovna netěší,že ostnáč občas nosit musí,ale jestli máš radu,jak ho odnaučit startovat po kočkách,tak sem s tím.(cizí pes,nebo jiné zvíře je ok - jenom ty kočky!).Ale kritizovat umí každ,že?
Anežka (09.01.2010 00:20:42) napsal: Tady se pozastavujete nad různými graficky upravenými fotkami. Taky s tím nesouhlasím. Ale zaráží mě ještě jedna věc. A to nad uživateli, kteří zase nepochopili, že je to hafíkařská soutěž a dali tam fotky kočky, králíka a dvou fretek a dvě ryze vánoční - pes s ostnáčem a další v kleci. No ta fotka v kleci je opravdu hodně smutná, už jsem si jí taky všimla...
Phoebe&Adel (08.01.2010 13:42:52) napsal: Nevím, jestli se na mě tady někdo nebude zlobit. Ale myslím si, že fotky do fotosoutěží by neměly být upravované. Tedy chci říci, když téma vánoční, tak by to měly být zachycené fotky z Vánoc. Zvířátko se stromečkem, adventním věncem, dárky.... Ale když dáte foto pejska do rámečku s nápisem Merry Christmas, nebo ho vsadíte do šablony, tak to není originální foto.... tak já nevím. V profilech to má svůj účel, ale v soutěži, si myslím by měla být fotka maximálně ořízká třeba s textem Beník a dárky. Nebo tak. Co si o tom myslíte? Ať už uživatelé, či adminové? Tady se pozastavujete nad různými graficky upravenými fotkami. Taky s tím nesouhlasím. Ale zaráží mě ještě jedna věc. A to nad uživateli, kteří zase nepochopili, že je to hafíkařská soutěž a dali tam fotky kočky, králíka a dvou fretek a dvě ryze vánoční - pes s ostnáčem a další v kleci.
Elis (08.01.2010 19:44:26) napsal: nemáš zač, ty máš vždycky snad jedny z nejhezčích fotek. Opravdu se mi tvoje fotky moc líbí ;) :-) Děkuji opravdu moc, snažím se vždycky fotit ty nej, abych měla na stránečky. :-) Ale občas to dá fakt práci je pořádně seřadit. :-D
Poupata a Lucka (08.01.2010 19:29:35) napsal: Myslím, že nahrané fotky asi už vymazat nejdou, čert ví. Tý vozko teď jsem se koukala na hlasy v soutěži a moc děkuji všem. :-) Jsem moc ráda, že se fota líbí. :-D :-D :-D nemáš zač, ty máš vždycky snad jedny z nejhezčích fotek. Opravdu se mi tvoje fotky moc líbí ;) :-)
Elis (08.01.2010 18:38:44) napsal: tyto fotky by měly být adminy nelítostně vymazány!!!!!! Myslím, že nahrané fotky asi už vymazat nejdou, čert ví. Tý vozko teď jsem se koukala na hlasy v soutěži a moc děkuji všem. :-) Jsem moc ráda, že se fota líbí. :-D :-D :-D
Elis (08.01.2010 18:38:44) napsal: tyto fotky by měly být adminy nelítostně vymazány!!!!!! Myslím že nahrané fotky asi už vymazat nejdou, čert ví. Ještě jsem se chtěla zeptat adminů, jestli teda můžu, kdy mě asi tak přibližně přijde ten vysavač? Díky za odpověď.
Elis (08.01.2010 18:38:44) napsal: tyto fotky by měly být adminy nelítostně vymazány!!!!!! Myslím že nahrané fotky asi už vymazat nejdou, čert ví. Ještě jsem se chtěla zeptat adminů, jestli teda můžu, kdy mě asi tak přibližně přijde ten vysavač? Díky za odpověď.
tyto fotky by měly být adminy nelítostně vymazány!!!!!!
Phoebe&Adel (08.01.2010 13:42:52) napsal: Nevím, jestli se na mě tady někdo nebude zlobit. Ale myslím si, že fotky do fotosoutěží by neměly být upravované. Tedy chci říci, když téma vánoční, tak by to měly být zachycené fotky z Vánoc. Zvířátko se stromečkem, adventním věncem, dárky.... Ale když dáte foto pejska do rámečku s nápisem Merry Christmas, nebo ho vsadíte do šablony, tak to není originální foto.... tak já nevím. V profilech to má svůj účel, ale v soutěži, si myslím by měla být fotka maximálně ořízká třeba s textem Beník a dárky. Nebo tak. Co si o tom myslíte? Ať už uživatelé, či adminové? Už jsem se taky přihlásila a myslím, že by to snad mělo být jasné, že to nebudou graficky upravené obrázky. Takže souhlas:-DD
Phoebe&Adel (08.01.2010 13:42:52) napsal: Nevím, jestli se na mě tady někdo nebude zlobit. Ale myslím si, že fotky do fotosoutěží by neměly být upravované. Tedy chci říci, když téma vánoční, tak by to měly být zachycené fotky z Vánoc. Zvířátko se stromečkem, adventním věncem, dárky.... Ale když dáte foto pejska do rámečku s nápisem Merry Christmas, nebo ho vsadíte do šablony, tak to není originální foto.... tak já nevím. V profilech to má svůj účel, ale v soutěži, si myslím by měla být fotka maximálně ořízká třeba s textem Beník a dárky. Nebo tak. Co si o tom myslíte? Ať už uživatelé, či adminové? Už jsem se taky přihlásila a myslím, že by to snad mělo být jasné, že to nebudou graficky upravené obrázky. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?