Diskuze Fríský kůň pro začátečníka ???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No je to na tobě ale kdybych ti mohla radit nejdříve bych si koupila nějakýho anglickýho plnokrevníka nebo českýho teplokrevníka, protože jsi začátečník a fríský kůň má nepravidelné chody.:-)
Áňa&Sisi (28.07.2012 20:27:59) napsal: to nebylo NA TEBE ale na "Áňa" jinak nz.. jestli ti to pomohlo :D aha
Anetka (27.07.2012 22:32:26) napsal: neberu to jako urášku to nebylo NA TEBE ale na "Áňa" jinak nz.. jestli ti to pomohlo :D
Áňa&Sisi (27.07.2012 21:18:07) napsal: mohla bys vědět že zkušenej kůň může být už v osmi.. a dokonce i mladší!!.. neberto prosím jako urážku ale je to pravda! neberu to jako urášku
Romísek (27.07.2012 13:33:58) napsal: Kdo ti řekl že klisna českého teplokrevníka je dobrý pro začátečníky? samozřejmě je, ale jak který, jakékoliv plemeno může být vhodné pro začátečníky, nezáleží na plemeni, ale na povaze toho koně. Potřebuješ koně, který tě naučí a nemusí to být jen klisna českého teplokrevníka Kamarádka mi to řekla ale je hlopé ji poslouchat:(
Áňa (27.07.2012 20:41:09) napsal: Jak je níže psáno je to jen o povaze! Ale pro začátek bych zvolila určitě staršího koně (13 a více) a měla bys vědět, jak se chová pod začátečníky a jinými jezdci... ;-) mohla bys vědět že zkušenej kůň může být už v osmi.. a dokonce i mladší!!.. neberto prosím jako urážku ale je to pravda!
Jak je níže psáno je to jen o povaze! Ale pro začátek bych zvolila určitě staršího koně (13 a více) a měla bys vědět, jak se chová pod začátečníky a jinými jezdci... ;-)
Kdo ti řekl že klisna českého teplokrevníka je dobrý pro začátečníky? samozřejmě je, ale jak který, jakékoliv plemeno může být vhodné pro začátečníky, nezáleží na plemeni, ale na povaze toho koně. Potřebuješ koně, který tě naučí a nemusí to být jen klisna českého teplokrevníka
já si koupím českého teplokrevníka klisnu prý je dobrý pro začátečníky
já si koupím českého teplokrevníka klisnz prý to je dobrý kůň pro začátečníky
když mám 147 cm nejsem na fríse moc velká ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
Já si koupím českého teplokrevníka klisnu ;-D ale jak má být asi stará?? děkuju předem za odpověď;-D
Anetka (26.07.2012 14:38:10) napsal: Jsem začátečník a chtěla bych si koupit fríského koně nevím?? jestli by to bylo dobré 8-} když jsu začatečník:-| Ahojky, fríského koně si klidně koupit můžeš.;-) . Jen si dávej pozor, aby to opravdu byl frís!!! Hlavně pokud jsi začátečník, tak si kup staršího zkušeného koně. Ne hřebce!
Jsem začátečník a chtěla bych si koupit fríského koně nevím?? jestli by to bylo dobré 8-} když jsu začatečník:-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?