Diskuze Granule Ahoj všem milovníkům kočiček. Chtěla bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s granulema od ROYAL CANIN VD Cat Urinary S/O

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vlastina (09.07.2013 12:50:43) napsal: No,podívejte se tady na příspěvek o royalkách a pokud je budete kupovat nesmí být z Polska!Kočkám je po tom hůř. http://www.kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=12811 RC bude vždycky z Polska, protože Mars má v Polsku fabriky.
Vlastina (09.07.2013 12:50:43) napsal: No,podívejte se tady na příspěvek o royalkách a pokud je budete kupovat nesmí být z Polska!Kočkám je po tom hůř. http://www.kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=12811 Vždy jste si je kdysi velmi chválila :-) Jak vždy říkám. Kočky po nekvalitních granulích začnou mít v budoucnu problémy. 8-}
No,podívejte se tady na příspěvek o royalkách a pokud je budete kupovat nesmí být z Polska!Kočkám je po tom hůř. http://www.kocky-online.cz/forum/viewtopic.php?t=12811
♥Aniora a Jůlinka♥ (09.07.2013 06:36:17) napsal: 8-} Dietní? Vždyť je v tom samá obilovina a skoro žádné maso 8-} Ony ty RC se vyrábějí trochu drasticky, víte. Přidají tam chemii (k tomu ještě špatnou), konzervanty (BHT,BHA ty které jsou rakovinotvorné), trochu masa, kukuřici, pšenici atd. ;-) Bohužel paní musí kupovat speciální dietní granule. Její kocourek má strukovité kameny, je těžké udržovat správnou PH moči aby se to nezhoršilo. Po těchto granulí to jde ještě krmení masem, ale na to aby to mohl koce někdo dopřát potřebuje znalosti. Tak je jednodušší krmit granulemi.
muficek (08.07.2013 16:05:09) napsal: Zdravím milovníky kočiček. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s granulemi ROYAL CANIN VD Cat Urinary S/O? Koukala jsem, že je více druhů, ale nevím nevím, zda jsou kvalitní? Mám kočičáka, kterému zhruba tak před rokem našli v moči struvitovité kameny, takže od té doby nepapá nic jiného než granule Hills C/D, chtěla bych však zkusit jinou značku granulí a vím, že Royal Canin patří taky mezi ty lepší. Takže pokud máte někdo zkušenosti u svých miláčků s těmito dietními granulemi, písněte mi prosím ;-) Díky Ivča 8-} Dietní? Vždyť je v tom samá obilovina a skoro žádné maso 8-} Ony ty RC se vyrábějí trochu drasticky, víte. Přidají tam chemii (k tomu ještě špatnou), konzervanty (BHT,BHA ty které jsou rakovinotvorné), trochu masa, kukuřici, pšenici atd. ;-)
muficek (08.07.2013 16:05:09) napsal: Zdravím milovníky kočiček. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s granulemi ROYAL CANIN VD Cat Urinary S/O? Koukala jsem, že je více druhů, ale nevím nevím, zda jsou kvalitní? Mám kočičáka, kterému zhruba tak před rokem našli v moči struvitovité kameny, takže od té doby nepapá nic jiného než granule Hills C/D, chtěla bych však zkusit jinou značku granulí a vím, že Royal Canin patří taky mezi ty lepší. Takže pokud máte někdo zkušenosti u svých miláčků s těmito dietními granulemi, písněte mi prosím ;-) Díky Ivča Ani jednu značku nemám v lásce.. Snesu maximálně Hill´s jako veterinární diety, taky je dělají nejdéle.. Ale je tam samá obilovina, žádné maso... Nevím od kdy je kočka býložravec, ale to je teď vedlejší. Být to na mě kočku bych krmila masem, protože takhle si může člověk dietu upravit podle vlastní potřeby, ale je potřeba si o tom přečíst.. Ale ne každý na to má čas a odvahu.. A jelikož neexistují žádné veterinární granule, které by obsahovaly aspoň trochu masa, pro mě za mě ten RC zkuste ať má kočičák změnu. Ještě jsou granule PRO - VET tak se po nich také můžete mrknout..
Zdravím milovníky kočiček. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s granulemi ROYAL CANIN VD Cat Urinary S/O? Koukala jsem, že je více druhů, ale nevím nevím, zda jsou kvalitní? Mám kočičáka, kterému zhruba tak před rokem našli v moči struvitovité kameny, takže od té doby nepapá nic jiného než granule Hills C/D, chtěla bych však zkusit jinou značku granulí a vím, že Royal Canin patří taky mezi ty lepší. Takže pokud máte někdo zkušenosti u svých miláčků s těmito dietními granulemi, písněte mi prosím ;-) Díky Ivča
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?