Diskuze Hackamore

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, já jsem u svého koníka z udidla také přešla na hackamore a jezdí se nám na tom perfektně. Jen to chce jemnou ruku a nezávislí sed. Pokud budete jezdit na hackamore tak nesmíte koně nechat jeho "nepozorností" jít příliš do ruky, tak by se stal hůře ovladatelným. Kombinovat hackamore s martinagalem si myslím, že můžete jen to bude krapet divně vypadat:-D
Sannya (13.11.2011 20:55:22) napsal: Dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně Hackamore, mám problémového koně, rozhodla jsem se tedy pro Hackamore jelikož koník nemá rád udidlo. A tak bych se chtěla zaptat jestli by se mi mohl zapřít na Hackamore do rukou? má to velmi v oblibě a jelikož má velikou sílu tak jsou s ním velké problémi, a také zdali se dá hackamore kombinovat s martingalem? moc děkuji za odpověd...:D
Dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně Hackamore, mám problémového koně, rozhodla jsem se tedy pro Hackamore jelikož koník nemá rád udidlo. A tak bych se chtěla zaptat jestli by se mi mohl zapřít na Hackamore do rukou? má to velmi v oblibě a jelikož má velikou sílu tak jsou s ním velké problémi, a také zdali se dá hackamore kombinovat s martingalem? moc děkuji za odpověd...:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?