Diskuze Hafíci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, nepochopila jsem, proč jsou na stránkách hafici.cz ptáci, králici, morčata a jiné zvířata. Nic proti nim samozřejmě nemám, ale nemyslím si, že patří na tyto stránky. Neměli by mít svoje stránky? Najela jsem na mapu našeho města a z 8 zvířatek je tam 6 psů a zbytek je něco jiného.??
jsi tu opravdu velmi krátkou dobu a už do toho vidíš !Nejsi ty jen nějaká reinkarnace??????
ty nechápeš,jak je možné,že z osmi zvířátek je šest psů a zbytek,což jsou dvě je něco jiného.Budiž.Já zase nechápu jak někdo může psát takové nesmysly do profilu,jako tam máš ty.Kdyby jsi náhodou nevěděla o čem mluvím,tak se podívej na váhu svého pejska,který čeká na očkování.
Nikola (01.05.2009 20:49:06) napsal: Ahojky, nepochopila jsem, proč jsou na stránkách hafici.cz ptáci, králici, morčata a jiné zvířata. Nic proti nim samozřejmě nemám, ale nemyslím si, že patří na tyto stránky. Neměli by mít svoje stránky? Najela jsem na mapu našeho města a z 8 zvířatek je tam 6 psů a zbytek je něco jiného.??
Již se to tu psalo mnohokrát, někdo je pro a někdo proti a tak vznikají rozbroje. Tak proč neudělat kompromis ? Ať tu tedy papoušci či rybičky jsou, ale ať taky mají svůj vlastní portál, stajně jako Miciny a Koníci. Pak když se někdo bude chtít podívat na koníka, tak klikne na „Koníci“ a budou tam jen koně a pak třeba na „Ostatní zvířátka“ a budou tam křečci či želvičky. Myslím, že by to jistě stálo za zamyšlení. Iva. ;-)
někdo nový, tak nesmí mít vlastní názor?? ?! :-D Dobrý hele nemyslím že je to tak hrozný říct že jiná zvířetka by měla být zvlášť, ne na hafíkách:-) :-) Mě tady sice jiná zvířátka nevadí, ale ani mi nepřijde nijak divné že kočky a koně mají svůj portál a že by ho třeba mohli mít i ostatní miláčkové;-) ;-) ;-)
von CHYR (03.05.2009 02:59:49) napsal: ty nechápeš,jak je možné,že z osmi zvířátek je šest psů a zbytek,což jsou dvě je něco jiného.Budiž.Já zase nechápu jak někdo může psát takové nesmysly do profilu,jako tam máš ty.Kdyby jsi náhodou nevěděla o čem mluvím,tak se podívej na váhu svého pejska,který čeká na očkování. Já jsem se tu vůbec nepřišla hádat, tak nevím, proč mě urážíš, jen mám svůj názor na to, že by ostatní zvířátka měli mít vlastní stránky. Možná jsem to s tou váhou popletla, jelikož ho mám zatím u původní majitelky, protože mi spadlo stěhování. :-~ Sama jsem ho ještě nevážila. A před očkováním má, ale před druhým. První várku už má za sebou.
Uživatel24851 (03.05.2009 12:33:17) napsal: Jessica (03.05.2009 12:23:51) napsal: Uživatel24851 (03.05.2009 12:03:25) napsal: Ahojky, hale nevíte někdo jak mám mého beníka zařadit do psí mapy. Za odpověď bych byla moc ráda předem Děkuju kačka??Stačí, když budeš přihlášená a klikneš do mapky, měl by se ti tam udělat ten červený bod a s tím můžeš posouvat ;-) Mooc děkuju;-D Není za co!
Jessica (03.05.2009 12:23:51) napsal: Uživatel24851 (03.05.2009 12:03:25) napsal: Ahojky, hale nevíte někdo jak mám mého beníka zařadit do psí mapy. Za odpověď bych byla moc ráda předem Děkuju kačka??Stačí, když budeš přihlášená a klikneš do mapky, měl by se ti tam udělat ten červený bod a s tím můžeš posouvat ;-) Mooc děkuju;-D
Uživatel24851 (03.05.2009 12:03:25) napsal: Ahojky, hale nevíte někdo jak mám mého beníka zařadit do psí mapy. Za odpověď bych byla moc ráda předem Děkuju kačka?? Stačí, když budeš přihlášená a klikneš do mapky, měl by se ti tam udělat ten červený bod a s tím můžeš posouvat ;-)
Ahojky, hale nevíte někdo jak mám mého beníka zařadit do psí mapy. Za odpověď bych byla moc ráda předem Děkuju kačka??
Iva Hešková (03.05.2009 09:55:51) napsal: Již se to tu psalo mnohokrát, někdo je pro a někdo proti a tak vznikají rozbroje. Tak proč neudělat kompromis ? Ať tu tedy papoušci či rybičky jsou, ale ať taky mají svůj vlastní portál, stajně jako Miciny a Koníci. Pak když se někdo bude chtít podívat na koníka, tak klikne na „Koníci“ a budou tam jen koně a pak třeba na „Ostatní zvířátka“ a budou tam křečci či želvičky. Myslím, že by to jistě stálo za zamyšlení. Iva. ;-) nebo jednodušeji – spojit Hafíky, Miviny a Koníky do jednoho balíku – Zvířátka
Nikola (03.05.2009 19:33:07) napsal: Ilona (03.05.2009 09:21:33) napsal: někdo nový, tak nesmí mít vlastní názor?? ?! :-D Dobrý hele nemyslím že je to tak hrozný říct že jiná zvířetka by měla být zvlášť, ne na hafíkách:-) :-) Mě tady sice jiná zvířátka nevadí, ale ani mi nepřijde nijak divné že kočky a koně mají svůj portál a že by ho třeba mohli mít i ostatní miláčkové;-) ;-) ;-)Ahojky, díky za zastání.;-) Ale to přeci není vůbec za co :-)
Ilona (03.05.2009 09:21:33) napsal: někdo nový, tak nesmí mít vlastní názor?? ?! :-D Dobrý hele nemyslím že je to tak hrozný říct že jiná zvířetka by měla být zvlášť, ne na hafíkách:-) :-) Mě tady sice jiná zvířátka nevadí, ale ani mi nepřijde nijak divné že kočky a koně mají svůj portál a že by ho třeba mohli mít i ostatní miláčkové;-) ;-) ;-) Ahojky, díky za zastání.;-)
Omlouvám se, asi je to hloupý dotaz, ale nejsem tu ještě tak dlouho a celkem by mne zajímalo, jak se dají zneužít údaje z tohoto portálu – můžete mi to, prosím, někdo vysvětlit. Původní diskusi na toto téma i smazaný rofil jsem totiž prošvbihla. Děkuji.
To mě taky trošku překvapilo že tu jsou i jiná zvířata když jsou to hafici.cz já mám doma dva potkany ale si by mě nenapadlo dát jim profil na hafíky:-( ale asi tomu nerozumím kdo ví:D
PŘEČTI SI DIKUZI „HAFÍCI..JSOU JEŠTĚ HAFÍCI“ A UVIDÍŠ CO A JAK, A JAK TADY LIDI PO SOBĚ JEDOU........­...........DA­LA JSEM SEM DISKUZI NA TOTO TÉMA,PROTOŽE MÁM TAKY NÁZOR,ŽE TYTO ZVÍŘÁTKA BY MĚLI MÍT PORTÁL ZVLÁŠŤ.JEJDA TO BYLO U NĚKTERÝCH ZLE.A CO JE TU VIRTUÁLNÍCH PROFILŮ-VYMYŠLENÝCH…TAKY MOC NECHÁPU.SCHVÁLNĚ SI TO PŘEČTI A NAPIŠ MI NA TO NÁZOR.;-) ;-) ;-)
Miky (30.06.2009 18:40:08) napsal: Omlouvám se, asi je to hloupý dotaz, ale nejsem tu ještě tak dlouho a celkem by mne zajímalo, jak se dají zneužít údaje z tohoto portálu – můžete mi to, prosím, někdo vysvětlit. Původní diskusi na toto téma i smazaný rofil jsem totiž prošvbihla. Děkuji. MIKY,U SMAZANÉHO PROFILU HANKY 62 BYLO VYSVĚTLENÍ,ŽE NĚKDO OKOPÍROVAL DENÍČKY PEJSKŮ,UPRAVIL JE,ZŘEJMĚ HODNĚ HLOUPĚ A VYTISKL. TENTO PASKVIL,„ONEN "VTIPÁLEK“,DAL DO SCHRÁNEK V DOMĚ,KDE HANKA BYDLÍ. TAKŽE SI ASI DOVEDEŠ PŘEDSTAVIT,JAK JÍ BYLO. PODLE MÉHO NÁZORU,TO MUSEL BÝT NĚKDO Z JEJÍHO OKOLÍ,KDO SI PROFILY JEJÍCH PEJSKŮ NAŠEL ZDE NA HAFÍCÍCH. JE TO UBOHÉ A SPROSTÉ,BOHU­ŽEL,V DNEŠNÍ DOBĚ JE MOŽNÉ VŠE>:-( >:-(
Miky (30.06.2009 18:40:08) napsal: Omlouvám se, asi je to hloupý dotaz, ale nejsem tu ještě tak dlouho a celkem by mne zajímalo, jak se dají zneužít údaje z tohoto portálu – můžete mi to, prosím, někdo vysvětlit. Původní diskusi na toto téma i smazaný rofil jsem totiž prošvbihla. Děkuji. MIKY,U SMAZANÉHO PROFILU HANKY 62 BYLO VYSVĚTLENÍ,ŽE NĚKDO OKOPÍROVAL DENÍČKY PEJSKŮ,UPRAVIL JE,ZŘEJMĚ HODNĚ HLOUPĚ A VYTISKL. TENTO PASKVIL NĚKDO DAL DO SCHRÁNEK V DOMĚ,KDE HANKA BYDLÍ. TAKŽE SI ASI DOVEDEŠ PŘEDSTAVIT,JAK JÍ BYLO. PODLE MÉHO NÁZORU,TO MUSEL BÝT NĚKDO Z JEJÍHO OKOLÍ,KDO SI PROFILY JEJÍCH PEJSKŮ NAŠEL ZDE NA HAFÍCÍCH. JE TO UBOHÉ A SPROSTÉ,BOHU­ŽEL,V DNEŠNÍ DOBĚ JE MOŽNÉ VŠE >:-(
Tetrisa (30.06.2009 15:48:51) napsal: To mě taky trošku překvapilo že tu jsou i jiná zvířata když jsou to hafici.cz já mám doma dva potkany ale si by mě nenapadlo dát jim profil na hafíky:-( ale asi tomu nerozumím kdo ví:D Na to je jednoduchá odpověď – protože to jsou zvířata. Když si na „Hafíky“ dáš hada nebo žábu, tak je to v pořádku, ale když sem dá někdo profil, který vysvětluje, proč uživatel smazal své skutečné profily a varuje ostatní uživatele před možností zneužití údajů z Hafíků, tak je to špatně. Tady totiž admini mají na každého jiný metr, víš?
Nikola (01.05.2009 20:49:06) napsal: Ahojky, nepochopila jsem, proč jsou na stránkách hafici.cz ptáci, králici, morčata a jiné zvířata. Nic proti nim samozřejmě nemám, ale nemyslím si, že patří na tyto stránky. Neměli by mít svoje stránky? Najela jsem na mapu našeho města a z 8 zvířatek je tam 6 psů a zbytek je něco jiného.?? Protože na portálech koníci jsou jen koni a na micinách jen kočky. U psů je mišmaš podle hesla „nic není zakázáno, vše je dovoleno“. Asi dá hodně práce udělat nový portál pro „ostatní zvířata“.>:-( >:-( >:-(
Nikola (01.05.2009 20:49:06) napsal: Ahojky, nepochopila jsem, proč jsou na stránkách hafici.cz ptáci, králici, morčata a jiné zvířata. Nic proti nim samozřejmě nemám, ale nemyslím si, že patří na tyto stránky. Neměli by mít svoje stránky? Najela jsem na mapu našeho města a z 8 zvířatek je tam 6 psů a zbytek je něco jiného.?? Protože na portálech koníci jsou jen koni a na micinách jen kočky. U psů je mišmaš podle hesla „nic není zakázáno, vše je dovoleno“. Asi dá hodně práce udělat nový porál pro „ostatní zvířata“.>:-( >:-( >:-(
Mojzinka (02.05.2009 18:16:30) napsal: PŘEČTI SI DIKUZI „HAFÍCI..JSOU JEŠTĚ HAFÍCI“ A UVIDÍŠ CO A JAK, A JAK TADY LIDI PO SOBĚ JEDOU........­...........DA­LA JSEM SEM DISKUZI NA TOTO TÉMA,PROTOŽE MÁM TAKY NÁZOR,ŽE TYTO ZVÍŘÁTKA BY MĚLI MÍT PORTÁL ZVLÁŠŤ.JEJDA TO BYLO U NĚKTERÝCH ZLE.A CO JE TU VIRTUÁLNÍCH PROFILŮ-VYMYŠLENÝCH…TAKY MOC NECHÁPU.SCHVÁLNĚ SI TO PŘEČTI A NAPIŠ MI NA TO NÁZOR.;-) ;-) ;-) Tak jsem si to přečetla. Jsou to fakt hádky o ničem. Já jsem to tu rozhodně nenapsala proto, že bych měla potíže se stránkama. Ty jsem zatím moc neměla.:-) Ale jde o to, že když chci najít kamaráda na venčení, tak na mapě najdu králíka a morče nebo papouška a s těmi asi chodit ven nebudu. Podle mě, by ostatní domácí mazlíčci měli mít jiný portál. Taky mám potkánku a nedávám ji na hafíky. A taky nechápu, proč by měly být virtuální profily na pokec a hlasování atd. Já jsem tu byla pěkně dlouho přihlášená jen jako uživatel bez profilu pejska a mohla jsem dělat vše. !! Virtuální profil mi příjde ještě ,,b**ější" než mlok na stránkách hafici. Nemám nic proti ostatním zvířatům, taky je mám a měla jsem jich spoustu, ale nevím, proč by měli být na stránkách psů ?? 8-}
TAK SE SPRÁVNĚ JMENUJE TA DISKUZE.;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?