Diskuze hafici cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Markéta a Lery (18.11.2010 20:34:23) napsal: Právě proto že mi to vadí! Nebo nevím kam podobnou věc napsat. Milá Markéto, jsi tady přece jenom krátce, tak se ti pokusím některé věci vysvětlit. Ono totiž kostičkování úzce souvisí se všemi nechutnostmi, ke kterým na Hafíkách dochází.Hádky mezi adepty na čelní umístění se tady opakují pravidelně, stejně tak jako odesílání hrobečků živým pejskům konkurentů nebo těch, kdo se odváží některým jedincům odporovat.Jednu dobu byl hrobeček vyřazen adminy z dárečků, ale z neznámých důvodů se zde opět objevil.Někteří uživatelé prostě psychicky neunesou, že si na konci měsíce nepřipnou na hruď další metál a jsou schopni každého podrazu.Proto vznikají falešné profily, bez jediného zvířete,odkud se jenom hrnou kosti popřípadě různé nechutnosti na adresu konkurence.Jiní uživatelé zase s vidinou trička nebo něčeho podobného kopírují každý den do deníčku stejnou větu nebo nějaký nesmysl.Hádky mezi kostičkáři vedly dokonce ke vzniku konkutenčního webu Hafíci.net. Stejně tak někteří účastníci různých soutěží rozesílají žebravé zprávy o hlas. Nechápu, proč admini připouští lidové hlasování v soutěžích, když stejně nakonec vítěze vybere nějaká komise.Už by se měli poučit od našich politiků a nedělat lidová referenda8-} Oceňuji jejich snahu v poslední době o mazat podezřelé profily, ale bez nějaké evidence za jeden zrušený vzniknou 3 nové.V poslední době se zde nepokrytě prosazuje reklama v soukromých zprávách i diskuzi.Tajemný uživatel8628 (bez jediného zvířete nebo vyplněného profilu) nabízel neznámý produkt se slevou až 78% a ještě 250 slevový kupón k tomu.Ovšem po rozkliknutí internetové adresy vyžadovaly stránky nejdřív registraci.Přímo ukázkový příklad, jak z důvěřivých lidí dostat osobní údaje, zvlášť když je mezi uživateli dost dětí. Ale nenech se odradit, kdo opravdu chce, tak si zde kamarády jistě najde;-)
Proč když ti to tak vadí, o tom zakládáš diskusi ...
supík (18.11.2010 21:16:12) napsal: Milá Markéto, jsi tady přece jenom krátce, tak se ti pokusím některé věci vysvětlit. Ono totiž kostičkování úzce souvisí se všemi nechutnostmi, ke kterým na Hafíkách dochází.Hádky mezi adepty na čelní umístění se tady opakují pravidelně, stejně tak jako odesílání hrobečků živým pejskům konkurentů nebo těch, kdo se odváží některým jedincům odporovat.Jednu dobu byl hrobeček vyřazen adminy z dárečků, ale z neznámých důvodů se zde opět objevil.Někteří uživatelé prostě psychicky neunesou, že si na konci měsíce nepřipnou na hruď další metál a jsou schopni každého podrazu.Proto vznikají falešné profily, bez jediného zvířete,odkud se jenom hrnou kosti popřípadě různé nechutnosti na adresu konkurence.Jiní uživatelé zase s vidinou trička nebo něčeho podobného kopírují každý den do deníčku stejnou větu nebo nějaký nesmysl.Hádky mezi kostičkáři vedly dokonce ke vzniku konkutenčního webu Hafíci.net. Stejně tak někteří účastníci různých soutěží rozesílají žebravé zprávy o hlas. Nechápu, proč admini připouští lidové hlasování v soutěžích, když stejně nakonec vítěze vybere nějaká komise.Už by se měli poučit od našich politiků a nedělat lidová referenda8-} Oceňuji jejich snahu v poslední době o mazat podezřelé profily, ale bez nějaké evidence za jeden zrušený vzniknou 3 nové.V poslední době se zde nepokrytě prosazuje reklama v soukromých zprávách i diskuzi.Tajemný uživatel8628 (bez jediného zvířete nebo vyplněného profilu) nabízel neznámý produkt se slevou až 78% a ještě 250 slevový kupón k tomu.Ovšem po rozkliknutí internetové adresy vyžadovaly stránky nejdřív registraci.Přímo ukázkový příklad, jak z důvěřivých lidí dostat osobní údaje, zvlášť když je mezi uživateli dost dětí. Ale nenech se odradit, kdo opravdu chce, tak si zde kamarády jistě najde;-) Tak děkuji za vysvětlení. Ono to tak asi opravdu je, nechtěla jsem si to nějak připustit, asi proto že mi to nejde na rozum. Od začátku co jsme tady kostičkujeme, pravidelně posílám kostičky i pejskům co jsou před pejskem mým a nikdy jsem žádný problém s nikým neměla, a myslím si že k tomu není ani důvod. Ba naopak, se spoustou uživatelů co mají svoje pejsky v top 100 si píšeme a já jim i fandím aby jejich pejsek měl taky třeba medaili. Ony to možná udělaly ty granule na prvních třech místech /a přitom na pedigree tady vesměs všichni nadávají/8-) Ale tak to už je jedno, ať se každý chová a dělá tak jak uzná za vhodné, mě osobně se tady z toho netýkalo nic, akorát mě zaskočilo čeho jsou někteří schopni. Toď vše a Supíku pozdravuj vašeho pejska Lerryho od našeho Leryho:-)
Bez toho,co nám zde chybí a bez čeho by jsme se obešli - o tom to vlastně i je. Myslím,že spoustu věrných páníků co zde registrují mazlíky se na TOP už vykašlala, spoustu virtuálních kamarádů zase od tohoto webu mizí - což je škoda...brzy se vlastně ukáže,že nám zbyde pár věrných virtuálních kamarádů jež napíšeme,ale pak je tu s prominutím nuda. Chtělo by to fakt něco novýho - co by tuto stránku zase oživilo. TOP už přestává bavit spousty uživatelů...
Ahoj, to co někteří lidé dělají je vážně hloupý. Měli by se nad sebou zamyslet. Myslím si že když se někdo zaregistruje, tak má ihned udělat profil svému zvířátku. Nadruhou stranu ten kdo zvíře nemá, ale má je rád, by si měl určitě založit virtuální profil. Ty co tady jen škoděj, by se na to měli vykašlat.;-) dvojce (20.11.2010 09:46:40) napsal: Bez toho,co nám zde chybí a bez čeho by jsme se obešli - o tom to vlastně i je. Myslím,že spoustu věrných páníků co zde registrují mazlíky se na TOP už vykašlala, spoustu virtuálních kamarádů zase od tohoto webu mizí - což je škoda...brzy se vlastně ukáže,že nám zbyde pár věrných virtuálních kamarádů jež napíšeme,ale pak je tu s prominutím nuda. Chtělo by to fakt něco novýho - co by tuto stránku zase oživilo. TOP už přestává bavit spousty uživatelů...
Markéta a Lery (18.11.2010 20:34:23) napsal: Právě proto že mi to vadí! Nebo nevím kam podobnou věc napsat. Kamarátky moje nehádajte sa všetko sa utrasie čas to vráti do pôvodných kolají Markétka dakujem za podporu velmi si to ceníme a vážime blížia sa Vianoce nekazme si náladu každému prajeme pod stromček len vela zdravia a radosť s blízkymi a našími miláčikmi ved diskúzia je o tom aby každý napísal svoj názor a myslím si že aj oponovať sa musí potom by to nebola diskúzia ale monolog
Deuska (18.11.2010 20:17:36) napsal: Proč když ti to tak vadí, o tom zakládáš diskusi ... Právě proto že mi to vadí! Nebo nevím kam podobnou věc napsat.
Nedá mi to a musím sem napsat. Již několik dní tady pročítám diskuze a nechtěla jsem se do toho motat, ale teď už musím. Na hafíky jsem vždycky chodila ráda, těšila jsem se co mi který kamarád napsal, na dárečky, na soutěže, na kostičky, zkrátka na vše co se hafíků týče. Jenže posledních pár dní se mi to tady úplně znechutilo!! Nejdříve nějaké falešné profily a urážky a teď dokonce dárky "upřímná soustrast" zdravým a živým pejskům. To už je vážně moc. Nechápu, proč sem lezou lidi, které pejsi vůbec nezajímají. Nechápu proč tady někdo píše že kostičkování je hloupost. Každý si přece může vybrat - mám pejska a chci mu udělat profil, tak udělám, kostičkování je taky na každém, popřípadě kostičky lze vypnout, takže ať si každý hledí svého!! Doufám že se to tu brzy sklidní, bylo by škoda aby to tady pokračovalo v tomto směru který to nabralo!! Jinak všem pejskařům hezký večer!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?