Diskuze Hafíci kontra Hafici

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Milá Jitko, pse Michale a kdoví, kdo další se za tvým nickem skrývá. Jestli sis nevšimla, tak Rexíkova panička zastavila kostičkování. Takže je minimálně slušnost se do ní přestat navážet. Ale ty slovo slušnost neznáš, že? Ty ji budeš prostě nadávat dál, že? Běž se raději léčit ze své nenávisti k lidem a přestaň slušným lidem otravovat život.
Tom (01.07.2009 18:49:12) napsal: Milá Jitko, pse Michale a kdoví, kdo další se za tvým nickem skrývá. Jestli sis nevšimla, tak Rexíkova panička zastavila kostičkování. Takže je minimálně slušnost se do ní přestat navážet. Ale ty slovo slušnost neznáš, že? Ty ji budeš prostě nadávat dál, že? Běž se raději léčit ze své nenávisti k lidem a přestaň slušným lidem otravovat život. takže uživateli Tom : za prvé Jitka 63 vyjádřila svůj názor a nemá nic společného se mnou. To bys ale měl vědět, je to tak dva měsíce zpět, cos mi psal, že se chystá konkurence pro Hafiky.cz na které pracuješ.;-) Na profil Rexík jsem napsal, že se podivuji nad tím, jak je průměrný pes, podle chovatelských kriterií dokonce podprůměrný ohromně medializován jak zde, tak i na tvém, pardon na Vašem portálu. Předpokládám a tvrdí to zde více lidí, že ty – Tom jsi tatáž osoba jako Rex – admin na Hafici,net a že jsi osoba spřízněná s tou, co si říká Rexíkova panička. Dnes si to už cvrdlikají vrabci na střeše, že právě díky schopnostem lidí z Hafíci.net dokázal Rexík opakovaně zvítězit v místní mírně přihlouplé soutěži. A pokud ti vadí něčí názor, který není souhlasný s tvým,a ty máš možnost jej kdykoliv smazat či upravit. pak to není demokratická diskuse ale cenzura. Není to tedy žádné házení špíny na nový portál, je to můj názor. Můžes s ním souhlasit, nemusíš a můžeš přesvědčit, že nemám pravdu. Velmi rád to uznám, zatím to ale vypadá bohužel trochu jinak. Rexíkova panička – na tvůj dotaz ohledně mého pejska ti odpovím takto : měl jsem zde mimo jiné profil Pretinka, který jsem založil několik dní poté, co nám odešla do psího nebe. Zrušil jsem ho , protože mě doslova pili krev ti . co mi do komentáře psali, ty jsi krásný pejsek, vítám tě na foru a podobný " kraviny" aniž by si přečetli, že pejsek právě umřel po těžké nemoci. Jeden tento canc měl nadpis od: Rexíkova panička :_( Spíš bych na tvém místě ale napsal konečně a jednou pro vždy pravdu. Rexíkova panička bude i nadále mediální trhák, protože od začátku boje o post nejvyšší je zde stále pochybnost, jak vůbec může či nemůže jeden člověk zvládnout to penzum profilů, cos zvládala sama( nebo nezvládala a pak by se jadnalo o ne zrovna férová vítězství) To, jestli někdy vyjde pravda na povrch je jen tvoje rozhodnutí. Můj osobní, opakuji osobní názor je ten, že jeden člověk to nemůže zvládnout, že jsi při zisku všech svých pohárů měla k dispozici pomocnou ruku a ne jednu. Dokaž mi opak ;-) MaB – pokud si četla můj příspěvek, tak mi musíš dát za pravdu, že nikoho nenapadal, že byl prostě smazán, aby nebyl skvrnou na perfektním profilu. Co mne ale překvapilo je fakt, že zrovna ty, která bojuješ za slušnost adminů na tomto foru okamžitě hájíš podle mne cenzorní praktiky na jiném. A jak si napsala proč tahat problémy jiného portálu sem. Takže shrnuto : anonymní Tome zamyslel jsem se nad sebou, jak si chtěl, léčit se nepůjdu, nemám k tomu důvod, otravovat slušné lidi nebudu, to jsem nikdy nedělal, možná těm méně slušným občas řeknu, co se mi nelíbí a paní Rexíkové opravdu vůbec nic nezávidím. Já tu paní vůbec neznám. Znám jen fotografie nějakého psa případně nějakého psa s majitelkou. Jelikož nejsou notářsky ověřené, ani jsem je nedělal já tak nevím, zda jsou pravé, dokonce ani nemohu s jistotou tvrdit, že Rexíkova panička je žena, že to není třeba Tom. Jediné, v čem mám určitou jistotu je fakt, že u profilu Rexík svítí hromada obrázků ve tvaru žlutého poháru. A ty opravdu nikomu nezávidím. Dokonce, abys neřekl, že lžu, tak jsek ochoten vylézt na půdu, kde se mi válí několik desítek skutečných pohárů a zmíněné paní je poslat, aby v případě výpadku proudu měla poháry skutečné a nemusela se o ně strachovat. A na úplný závěr ke slovu slušnost. Co je to slušnost ? Denně někomu psát : ty jsi krásný pejsek ? Ne, to je podlézavost, patolízalství či vulgárnějí vychcanost. Takže raději nenapsat nic ? To je zbabělost. Napsat jen to, co píší ostatní – to je alibismus Co je tedy slušnost ?
V jednom jediném příspěvku si odporuješ… prý portál existuje již 9let,což může potvrdit tisíce uživatelů........a na konci píšeš,aby někdo přestal házet špínu na nový portál… Co to jako je??? Tom (01.07.2009 12:50:16) napsal: Portál hafici.net nevznikl jako kopie zdejších stránek. Je to odnož akvaristického webu rybicky.net, který zde je již devátým rokem, tedy mnohem dříve než zdejší web. Jak může potvrdit tisíce uživatelů, kteří stránky rybicky.net a na ně navazující nové portály navštěvují, vládne na nich poklidná atmosféra a každý slušný člověk se na nich může vyjádřit bez cenzury. Nicméně nestojíme o uživatele provokatéry, jejichž smyslem života je škodit, kam přijdou. Nediv se proto, že tvůj příspěvek, ze kterého čišela pouze závist a zlost, byl redakcí, na základě přání uživatelů, smazán. Byl v rozporu s pravidly portálu, která jsi akceptoval při registraci. Vyzývám tě proto, abys přestal házet špínu na nový portál a raději se zamyslel nad sebou…
Eponito, musíš číst pečlivě. Píšu, že stránky http://hafici.net jsou založeny na systému, který vychází z akvaristiclkých stránek rybicky.net, které jsou v provozu již 9 let. Tedy stránky hafici.net jsou nové, ale běží na již léty odzkoušeném a vyladěném systému. ;-)
Zajímá Vás, proč se poslední dobou tak mluví o stránkách http://hafici.net ? Čtěte: http://hafici.net/…eda/procknam .
Souhlasím s názorem ,že opravdu není na mistě ,,propírat "Rexíkovu paničku.Dodržela,co slíbila!Nekos­tičkuje,kdyby chtěla,tak samozřejmě může.Je to právo každého uživatele na tomto webu!:-) Vždy bude někdo první!!!Je to soutěž.A nechce-li být kdokoliv ve stresu,že nestíhá,tak máme možnost vypnutí hodnocení.To admini dodrželi.:D Důležité jsou funční www.Je trapné se zaměřit na jednoho člověka i psa!A v této době bezpředmětné!!!Aja.
Proč všichni píšete o tom, jak je vám celá soutěž TOP 100 ukradená a přitom opakovaně narážíte na Rexíkovu paničku? A i kdyby měla 10 lidí, kteří ji pomáhali, co je na tom? Je to v rozporech s pravidly? Pokud ano, může mi sem někdo zkopírovat citaci? Nechcete se na to už prostě vykašlat? Pořád jen řešíte to, jak se Rexíkova panička honí za imaginárními poháry, že to stejně nic neznamená… Tak proč vám to tolik vadí? Jestli RP podvádí, tak co? Vám to přece může být jedno, ne? Teď je první zase jiný pes, taky podvádí? Taky jsem si všimla, že Rexíkova panička dává kostičky u falešnýc profilů a vlastně skoro každému… Pokud jí to baví, tak ať si prokliká třeba všechny profily. ;-)
Zajímá Vás, proč se poslední dobou tak mluví o stránkách http://hafici.net ? Čtěte: http://hafici.net/…eda/procknam .
Gaia (14.07.2009 14:48:23) napsal: Všechno je jen bledá závist :D vzhůru na hafici.net !!! Tady na těchto je vidět, jaký jsme národ, a taky to, že spousta lidí nemá nic lepšího na práci, než sedět u PC. Není lepší s těmi hafany jít ven ??? PS : Rexík je nejlepší !!! Rexík na Hrad !!! Trapne je uz to ako sa tu do okola napadate.Preco uz Rexikovu panicku nenechate na pokoji,ved vypla hlasovanie a stale nezvladate to ze bola na prvom mieste.Tak mysickovala a kostickovala hlava nehlava no a co,co Vas to tak vsetkych trapi?? .Ved to ma zasluzene,ja by som nedokazala,tak dlho byt pri pocitaci.Tak to nespominajte stale do okola.S pozdravom Monika.
Všechno je jen bledá závist :D vzhůru na hafici.net !!! Tady na těchto je vidět, jaký jsme národ, a taky to, že spousta lidí nemá nic lepšího na práci, než sedět u PC. Není lepší s těmi hafany jít ven ??? PS : Rexík je nejlepší !!! Rexík na Hrad !!!
eponita (03.07.2009 14:45:00) napsal: V jednom jediném příspěvku si odporuješ… prý portál existuje již 9let,což může potvrdit tisíce uživatelů........a na konci píšeš,aby někdo přestal házet špínu na nový portál… Co to jako je???Tom (01.07.2009 12:50:16) napsal: Portál hafici.net nevznikl jako kopie zdejších stránek. Je to odnož akvaristického webu rybicky.net, který zde je již devátým rokem, tedy mnohem dříve než zdejší web. Jak může potvrdit tisíce uživatelů, kteří stránky rybicky.net a na ně navazující nové portály navštěvují, vládne na nich poklidná atmosféra a každý slušný člověk se na nich může vyjádřit bez cenzury. Nicméně nestojíme o uživatele provokatéry, jejichž smyslem života je škodit, kam přijdou. Nediv se proto, že tvůj příspěvek, ze kterého čišela pouze závist a zlost, byl redakcí, na základě přání uživatelů, smazán. Byl v rozporu s pravidly portálu, která jsi akceptoval při registraci. Vyzývám tě proto, abys přestal házet špínu na nový portál a raději se zamyslel nad sebou… Neodporuje – ne že bych se ho chtěla zastávat (tenhle spor jde trochu mimo mě), ale psal, že je to odnož nějakého akvaristického portálu, který je tu 9 len, ne že hafící.net jsou tu 9 let. Pa.
eponita (03.07.2009 14:45:00) napsal: V jednom jediném příspěvku si odporuješ… prý portál existuje již 9let,což může potvrdit tisíce uživatelů........a na konci píšeš,aby někdo přestal házet špínu na nový portál… Co to jako je??? Neodporuje – ne že bych se ho chtěla zastávat (tenhle spor jde trochu mimo mě), ale psal, že je to odnož nějakého akvaristického portálu, který je tu 9 len, ne že hafící.net jsou tu 9 let. Pa. Tom (01.07.2009 12:50:16) napsal: Portál hafici.net nevznikl jako kopie zdejších stránek. Je to odnož akvaristického webu rybicky.net, který zde je již devátým rokem, tedy mnohem dříve než zdejší web. Jak může potvrdit tisíce uživatelů, kteří stránky rybicky.net a na ně navazující nové portály navštěvují, vládne na nich poklidná atmosféra a každý slušný člověk se na nich může vyjádřit bez cenzury. Nicméně nestojíme o uživatele provokatéry, jejichž smyslem života je škodit, kam přijdou. Nediv se proto, že tvůj příspěvek, ze kterého čišela pouze závist a zlost, byl redakcí, na základě přání uživatelů, smazán. Byl v rozporu s pravidly portálu, která jsi akceptoval při registraci. Vyzývám tě proto, abys přestal házet špínu na nový portál a raději se zamyslel nad sebou…
Tom (01.07.2009 18:49:12) napsal: Milá Jitko, pse Michale a kdoví, kdo další se za tvým nickem skrývá. Jestli sis nevšimla, tak Rexíkova panička zastavila kostičkování. Takže je minimálně slušnost se do ní přestat navážet. Ale ty slovo slušnost neznáš, že? Ty ji budeš prostě nadávat dál, že? Běž se raději léčit ze své nenávisti k lidem a přestaň slušným lidem otravovat život. Samozřejmě jsem si toho všimla. Dodržela ale jen to, co slíbila. Že až získá 5! prvních míst, zastaví kostičkování. Toho „nějakým“ způsobem dosáhla, tak může být spokojená. A právě proto, že mmně osobně slušnost a poctivost hodně říká, jsem se ozvala. Navíc žádné nadávky nepoužívám, pouze jsem diskutovala. A s lidma žádné problémy nemám, snažím se s každým vyjít. Ale potrefená husa se vždycky ozve.
Pse Michale, ukaž konečně svoji pravou tvář a neskrývej se. Jaký pejsek za Tebou stojí? Rexíkova panička , Tvoje oblíbené téma.
Rexíkova panička – toť oblíbené téma. Ale proč tyto „problémy“ tohoto portálu ZOO, tahat na jiný portál o psech. Je tam 5 položek: Nejoblíbenější, nejlépe hodnocené a nejnovější profily, nejnovější úprava profilu a nejnovější komentáře. Z každé položky jsou tam vždy uvedeni 3 profily. A o tom, že Rexík je na dvou z nich záleží na dalších uživatelích. Psi se tam střídají a Rexík má vynikající prezentaci, tak se není čemu divit, že se tam objevuje taky. Když někdo bude mít lepší, tak ho samozřejmě předběhne. A se smazáním jakéhokoliv příspěvku, který napadá některého uživatele plně souhlasím.
Tom (01.07.2009 16:33:30) napsal: Cituji: „Provozovatel stránek má právo smazat příspěvky, fotky nebo videa, které porušují zákony ČR, uráží jiné uživatele nebo jsou v rozporu s dobrými mravy.“ Příspěvek, který pes Michal vložil byl typickým příkladem urážení uživatelky. Je velký rozdíl mezi cenzurou a smazáním urážlivého příspěvku. Nevím, jak by bylo Vám, kdyby se do Vás někdo tak soustavně navážel jako do oné uživatelky. Navíc na stránkách http://hafici.net jsou si všichni pejsci rovni, žádné kostičkování ani TOP 100 tam není, takže nevím, proč máte spadeno zrovna na Rexíka. Nic jiného než závist a zášť to být nemůže. to nebyla žádná urážka, ale pravdivý názor, který nebyl s ničím v rozporu. Ale jen někomu vadil,proto musel zmizet. Do mne se nikdo navážet nemusí, protože já bych se nikdy k podvodnému kostičkování nesnížila. Jsem tu kvůli kamarádům, čtu si deníčky pejsků a komentáře – nikoliv kvůli něčemu co pro mně nemá vůbec žádný význam ani cenu. Ani nemám nic proti samotnému pejskovi Rexíkovi. To co mi vadí a vadí to i jiným ,je to, jakým způsobem se tu rexíkova panička honí za pomyslnými poháry. Je to prostě podvod, protože dosáhnout toho je normálním způsobem nemožné. Navíc v souvislosti s Fany uvedla dost zavádějící údaje do diskuze. Podle toho jsme tu Fany odsoudili – bohužel i já, ale pak, když jsem dostala vysvětlující zprávu, pochopila jsem, že Rexíkova panička z ní použila jen to, co se jí hodilo do krámu. Takže i proto se ozývám na adresu této paní – protože se mi hnusí její nefér chování.
Cituji: „Provozovatel stránek má právo smazat příspěvky, fotky nebo videa, které porušují zákony ČR, uráží jiné uživatele nebo jsou v rozporu s dobrými mravy.“ Příspěvek, který pes Michal vložil byl typickým příkladem urážení uživatelky. Je velký rozdíl mezi cenzurou a smazáním urážlivého příspěvku. Nevím, jak by bylo Vám, kdyby se do Vás někdo tak soustavně navážel jako do oné uživatelky. Navíc na stránkách http://hafici.net jsou si všichni pejsci rovni, žádné kostičkování ani TOP 100 tam není, takže nevím, proč máte spadeno zrovna na Rexíka. Nic jiného než závist a zášť to být nemůže.
Tom (01.07.2009 12:50:16) napsal: Portál hafici.net nevznikl jako kopie zdejších stránek. Je to odnož akvaristického webu rybicky.net, který zde je již devátým rokem, tedy mnohem dříve než zdejší web. Jak může potvrdit tisíce uživatelů, kteří stránky rybicky.net a na ně navazující nové portály navštěvují, vládne na nich poklidná atmosféra a každý slušný člověk se na nich může vyjádřit bez cenzury. Nicméně nestojíme o uživatele provokatéry, jejichž smyslem života je škodit, kam přijdou. Nediv se proto, že tvůj příspěvek, ze kterého čišela pouze závist a zlost, byl redakcí, na základě přání uživatelů, smazán. Byl v rozporu s pravidly portálu, která jsi akceptoval při registraci. Vyzývám tě proto, abys přestal házet špínu na nový portál a raději se zamyslel nad sebou… no když uvádíš že je to bez cenzury, proč tedy byl příspěvek smazán? Mohl se tam k němu kdokoliv vyjádřit. Jenže vám se nehodí, aby se někdo jen trochu otřel o superpsa Rexíka, který je mimochodem průměrný jorkšír a podivné praktiky jeho paničky. Nikdo z nás není provokatér, natož abychom někomu škodili. Jen se snažíme upozornit na nefér jednání při zdejším kostičkování. A závist – to je to poslední, co by nás napadlo. A mimochodem, nikde jsem ve vašich pravidlech nenašla, že by člověk nemohl napsat svobodně svůj názor. Může, ale pokud se nehodí – šup s ním pryč. Tak je to.
Portál hafici.net nevznikl jako kopie zdejších stránek. Je to odnož akvaristického webu rybicky.net, který zde je již devátým rokem, tedy mnohem dříve než zdejší web. Jak může potvrdit tisíce uživatelů, kteří stránky rybicky.net a na ně navazující nové portály navštěvují, vládne na nich poklidná atmosféra a každý slušný člověk se na nich může vyjádřit bez cenzury. Nicméně nestojíme o uživatele provokatéry, jejichž smyslem života je škodit, kam přijdou. Nediv se proto, že tvůj příspěvek, ze kterého čišela pouze závist a zlost, byl redakcí, na základě přání uživatelů, smazán. Byl v rozporu s pravidly portálu, která jsi akceptoval při registraci. Vyzývám tě proto, abys přestal házet špínu na nový portál a raději se zamyslel nad sebou…
právě jsem na konkurenční net. koukal a jedna věc je tam skoro stejná, ale trochu rozdílná. Zde na cz. jsem dostal zprávu od Rexíkovic paničky, že na net. mi nikdo nebude trpět to, co tady !! Tak jsem se tam schválně kouknul a opravdu nelže, můj příspěvek v diskusi pod Rexíkem, kde jsem nepsal jako všichni ostatní, že je to krásný pejsek, ale že se podivuji nad tím, že vcelku průměrný, mezi jorky dokonce podprůměrný pes má všude tak velkou mediální podporu. Že to asi nebude psem, ale paničkou. A zprávy byla okamžitě smazána !! Takže cenzura tam funguje dokonce lépe naž tady ! Všem, kdo mají zájem, doporučuji se registrovat, ale nezakládat profily !! !! !! !! !! !! Pak můžete psát do diskusí, stejně vám to smažou. Hodnotit skvělého a ze všech psů nejkrásnějšího Rexíka ale nemůžete, to může jen ten, kdo má profil minimálně tři dny. Přesto od počátku vzniku net. má hodnocení a dárečků tolik, že už se mu brzy na stránky nevejdou. Pokud tedy toto sleduje ještě i TOM, co nás tam všechny lákal, otázka na něj : Nezdá se ti, že jako nespokojenci s cz. se ti nepovedlo vytvořit svobodnější konkurenční portál, ale pouze výkladní skříň pro jednoho průměrnýho psa ? Mě bohužel ano, takže mohu vežejně prohlásit, kdybych si měl vybrat, tak moje podpora bude pro HAFÍCI.CZ
Leňule (01.07.2009 08:38:10) napsal: nejsou to náhodou Hafici.net?… co do obsahu stejné jak tito Hafici., dokonce jsem tam viděla pár Hafikářů odsud… diky …ja se na to pozdeji kouknu
nejsou to náhodou Hafici.net?… co do obsahu stejné jak tito Hafici., dokonce jsem tam viděla pár Hafikářů odsud…
Jitka63 (01.07.2009 06:53:43) napsal: pes Michal (29.06.2009 22:20:12) napsal: vcelku by mě zajímalo, proč je téma ohledně nabídky na konkurenční stejně nazvaný portál zamknuté. Že by se administrátoři báli konkurence, nebo nechtějí slyšet pravdu o vlastním portálu ? Když srovnám jedno a druhé, tak jsou si oba portály pomerně dost podobné, jistě to není náhoda. Ten konkurenční postrádá to hlavní, okolo čeho se tu točí vše, tedy TOP 100, takže má šanci se časem vypracovat, neboť v něm nebude tolik rozepří díky nějaké medaili či poslané, neposlané kosti. Mě osobně chodí lépe než tato verze, ale nepovažuji jí za lepší, ale ani za horší. Je prostě podobná, ale částečně jiná. Co se mi ale nelíbí je fakt, že jakési nejmenované osobě již nestačí léčit si své komplexy povyšováním se nad ostatní zde, proto vlastně onen konkurenční portál vznikl, takže mám-li si vybrat, z obou verzí mě nenadchla ani jedna.snad jsi nečekal, že dostaneš rychlou odpověď. Možná, že nedostaneš vůbec žádnou, protože pravda se někdy hodně těžko poslouchá. Takže je nejjednodušší téma zamknout a dělat mrtvýho brouka. TAK NAPISTE CO TO JE ZA STRANKU AT MY CO ONI NEVIME SE NA NI MUZEME JIT KOUKNOUT !!!
pes Michal (29.06.2009 22:20:12) napsal: vcelku by mě zajímalo, proč je téma ohledně nabídky na konkurenční stejně nazvaný portál zamknuté. Že by se administrátoři báli konkurence, nebo nechtějí slyšet pravdu o vlastním portálu ? Když srovnám jedno a druhé, tak jsou si oba portály pomerně dost podobné, jistě to není náhoda. Ten konkurenční postrádá to hlavní, okolo čeho se tu točí vše, tedy TOP 100, takže má šanci se časem vypracovat, neboť v něm nebude tolik rozepří díky nějaké medaili či poslané, neposlané kosti. Mě osobně chodí lépe než tato verze, ale nepovažuji jí za lepší, ale ani za horší. Je prostě podobná, ale částečně jiná. Co se mi ale nelíbí je fakt, že jakési nejmenované osobě již nestačí léčit si své komplexy povyšováním se nad ostatní zde, proto vlastně onen konkurenční portál vznikl, takže mám-li si vybrat, z obou verzí mě nenadchla ani jedna. snad jsi nečekal, že dostaneš rychlou odpověď. Možná, že nedostaneš vůbec žádnou, protože pravda se někdy hodně těžko poslouchá. Takže je nejjednodušší téma zamknout a dělat mrtvýho brouka.
vcelku by mě zajímalo, proč je téma ohledně nabídky na konkurenční stejně nazvaný portál zamknuté. Že by se administrátoři báli konkurence, nebo nechtějí slyšet pravdu o vlastním portálu ? Když srovnám jedno a druhé, tak jsou si oba portály pomerně dost podobné, jistě to není náhoda. Ten konkurenční postrádá to hlavní, okolo čeho se tu točí vše, tedy TOP 100, takže má šanci se časem vypracovat, neboť v něm nebude tolik rozepří díky nějaké medaili či poslané, neposlané kosti. Mě osobně chodí lépe než tato verze, ale nepovažuji jí za lepší, ale ani za horší. Je prostě podobná, ale částečně jiná. Co se mi ale nelíbí je fakt, že jakési nejmenované osobě již nestačí léčit si své komplexy povyšováním se nad ostatní zde, proto vlastně onen konkurenční portál vznikl, takže mám-li si vybrat, z obou verzí mě nenadchla ani jedna.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?