Diskuze Hafici-Vánoce

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli budou na hafící.cz nějaký vánoční speciály.Jako např.: Vánoční soutěže atd. A chtěla bych ze zeptat,kdy změníte ty podzimní dárečky na zimní. Díky;-)
Ahoj,taky by mě to zajímalo ;).Chtěla bych se zeptat jestli bude něco nového k objednání v katalogu dostupných odměn za body? :_/ ;-D
Ahoj, i v bonus programu najdete v průběhu prosince nové hezké odměny. ;-) MiŠkA (27.11.2010 14:48:15) napsal: Ahoj,taky by mě to zajímalo ;).Chtěla bych se zeptat jestli bude něco nového k objednání v katalogu dostupných odměn za body? :_/ ;-D
U každé vědomostní soutěže vždy po vyhlášení najdeš správné odpovědi, tedy i kolik soutěžících se zúčastnilo. Děkuji a také přeji hezké a pohodové Vánoce ;-) adulka000 (14.12.2010 15:16:21) napsal: :-) Příjemné Vánoční období, přeji =) Měla bych dotaz: Jestli-že jsem v soutěži neúspěšná, mohla bych být informována kde se stala chyba? (třeba v tipu účastníků, kolik jich bylo)
:-) Příjemné Vánoční období, přeji =) Měla bych dotaz: Jestli-že jsem v soutěži neúspěšná, mohla bych být informována kde se stala chyba? (třeba v tipu účastníků, kolik jich bylo)
dívala jsme se že v dárečkách na objednáné je tet ten "zakousnutý kohout" - myslíte že si sním můj pes bude hrát? máte sním vlastní zkušenosti?
Ahoj, určitě se můžete těšit na vánoční soutěž. ;-) Prosinec už máme za dveřmi, takže už se dočkáte i nových zimních dárečků. ;-) Klárča (26.11.2010 16:17:54) napsal: Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli budou na hafící.cz nějaký vánoční speciály.Jako např.: Vánoční soutěže atd. A chtěla bych ze zeptat,kdy změníte ty podzimní dárečky na zimní. Díky;-)
Klárča (26.11.2010 16:17:54) napsal: Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli budou na hafící.cz nějaký vánoční speciály.Jako např.: Vánoční soutěže atd. A chtěla bych ze zeptat,kdy změníte ty podzimní dárečky na zimní. Díky;-) Vánoční soutěž minulý rok byla.Dárečky budou určitě zimní a odměny za body také byly(myslím že to byl potisk vlastní fotek na hrneček,kalendář a tričko);-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?