Diskuze Hafikácký sraz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (09.08.2009 20:56:18) napsal: Přemýšlíme o Krkonoších - hory, louky, spousta prostoru pro pejsky, krásný rozhled po krajině... Krkonoše by byly super, jsou tam i celkem velké hotely, kam by se vešla spousta lidé, uvidíte, kolik lidí se ozve, že by jelo. Mohlo by to být zajímavé...
Ray (10.08.2009 11:25:22) napsal: Skvělý nápad, bohužel je to skoro přes celou republiku, takže se nemůžeme zúčasnit... být to ale někde tady, když už se bavíme o horách, třeba v Beskydech určitě by jsme se přijeli podívat. Vždycky to má někdo blíž a někdo dál... jediné jak vyhovět všem by bylo to udělat uprostřed republiky, ale tam zas tak krásná příroda jako na horách není.
Štěpán (10.08.2009 11:29:11) napsal: Já o mám taky přes půl republiky ale rád bych se viděl s lidma s kterýma si píšu. Jenže já nejsem vlastníkem ani auta, ani řidičského průkazu. Řidiče bych těžko hledala, nevím kdo by chtěl jet takovou dálku (jako bych to už slyšela) jen kvůli psům. Mít ty dvě věci, vůbec neváhám.
Já o mám taky přes půl republiky ale rád bych se viděl s lidma s kterýma si píšu.
Skvělý nápad, bohužel je to skoro přes celou republiku, takže se nemůžeme zúčasnit... být to ale někde tady, když už se bavíme o horách, třeba v Beskydech určitě by jsme se přijeli podívat.
Ahoj, přemýšlíme o 1. nebo 2. víkendu v září. Ještě uvidíme...
Miky (10.08.2009 11:36:20) napsal: No, uznávám, že táhnout se se psem přes celou republiku vlakem apod. asi fakt není ideální. Třeba pojede někdo z hafíků, kdo bydlí poblíž tebe a svezl by tě s sebou... To ještě nějak vyřešíš. Nad tím už jsem taky malinko přemýšlela, teď ještě záleží kdy to bude. Snad se vybere nějaké dobré datum. :-)
Ray (10.08.2009 11:34:03) napsal: Jenže já nejsem vlastníkem ani auta, ani řidičského průkazu. Řidiče bych těžko hledala, nevím kdo by chtěl jet takovou dálku (jako bych to už slyšela) jen kvůli psům. Mít ty dvě věci, vůbec neváhám. No, uznávám, že táhnout se se psem přes celou republiku vlakem apod. asi fakt není ideální. Třeba pojede někdo z hafíků, kdo bydlí poblíž tebe a svezl by tě s sebou... To ještě nějak vyřešíš.
Honey (10.08.2009 13:17:53) napsal: A jako autem si myslíš, že je lepší, respektive pohodlnější? Já bych teda řekla, že ve vlaku je pohodlí a možnost se kdykoliv projít. Ale asi záleží na každém, no..... No to si myslím - je to mnojhem rychlejší a zastavit si vlak kde se ti zachce fakt nemůžeš, já auto ano... A hlavně u sebe v autě nemám otravné lidi, kteří mi budou psa neustále osahávat a otravovat.
Miky (10.08.2009 11:36:20) napsal: No, uznávám, že táhnout se se psem přes celou republiku vlakem apod. asi fakt není ideální. Třeba pojede někdo z hafíků, kdo bydlí poblíž tebe a svezl by tě s sebou... To ještě nějak vyřešíš. A jako autem si myslíš, že je lepší, respektive pohodlnější? Já bych teda řekla, že ve vlaku je pohodlí a možnost se kdykoliv projít. Ale asi záleží na každém, no.....
Hafíkácky sraz je dobrý nápad ale taky(jak už jste někteří psali) skoro přes celou republiku.... okolo co mám kamarádky které hafíkují;-) (můžu-li to tak nazvat) taky nemají auto a řidičák už vůbec....podle mojich rodičů je to blbost8-} (jako všechno co mě baví)....takže bych tam asi nemohla....(možná pěšky ale to si radši vystačím jenom s fotkama kamarádů hafíků).....
první týden taky nemůžu jsem na jedné akci s pejskem
Kate (10.08.2009 12:46:50) napsal: Ahoj, přemýšlíme o 1. nebo 2. víkendu v září. Ještě uvidíme... Ahojky, první víkend nemůžeme a asi nebudeme jediní - 5. 9. je Dog show Rybníky, asi pojede více lidí...
Kate (09.08.2009 20:34:32) napsal: Ahoj všem, chci se vás zeptat, co si myslíte o event. hafikáckém sraze... Přemýšlíme, že bysme pro vás udělali sraz, někde v Krkonoších... Co vy na to? Děkujeme za pozvání na hafíkácký sraz, které došlo včera. Bohužel se nebudeme moci zúčastnit, jelikož jedeme ve stejném termínu do Mladé Boleslavi na klubovou výstavu bostonských teriérů, spojenou s bonitací. Věříme že účast bude hojná a o celé akci nás budete informovat na stránkách Hafíci.cz:D
Tak by to nějak chtělo dát taky vědět, kdo všechno už určitě přijede, aby bylo jasno, kdo všechno tam bude a samozřejmě kolik toho bude:-D:D;-)!!
A nechcete to udělat na Slapech? Krásná koupačka pro psy i páníčky, lesy - prostě ideál :-) . Taky se přiznám, že bych to měla kousek z chaty :-DD
Lucík K. (17.08.2009 13:05:55) napsal: Tak by to nějak chtělo dát taky vědět, kdo všechno už určitě přijede, aby bylo jasno, kdo všechno tam bude a samozřejmě kolik toho bude:-D:D;-)!! Ahojky Mohu pouze říct že pokoje má rezervováno 48 lidiček a pejsci . Asi 10 lidí psalo že přijedou pod stan . Kdo přijede na otočku netuším . Láďa Foglar z chaty Karolínka
my taky rádi přijedeme ale chce to přesný termín a dát všem vědět do předu.1 nebo 2 týden mi přijde moc uspěchaný a taky ne všichni chodí do diskuze,chtělo by to dát na hlavní stránku;-) jinak dobrý nápad;-) Dominika a Oggy8-)
Skvělý nápad, bohužel je to přes celou republiku, takže se nemůžeme zúčasnit... být to ale někde tady, když už se bavíme o horách, třeba v Beskydech :-) určitě by jsme se přijeli podívat.
Přemýšlíme o Krkonoších - hory, louky, spousta prostoru pro pejsky, krásný rozhled po krajině... skalio (09.08.2009 20:44:35) napsal: ahojík!! je to dobrý nápad ,ale chtělo by to dotáhnout do konce ,aby se to povedlo:-) :-) :-) Skalio a Charlie:-)
Kate (09.08.2009 20:34:32) napsal: Ahoj všem, chci se vás zeptat, co si myslíte o event. hafikáckém sraze... Přemýšlíme, že bysme pro vás udělali sraz, někde v Krkonoších... Co vy na to? Fajn napad, moc radi se prijedeme podivat na kamarady v realu, ale to bude asi spousta lidi. Drzim palecky at se to povede zrealizovat. kdyby bylo potreba s necim pomoci, jsme k dispozici.
Kate (09.08.2009 20:34:32) napsal: Ahoj všem, chci se vás zeptat, co si myslíte o event. hafikáckém sraze... Přemýšlíme, že bysme pro vás udělali sraz, někde v Krkonoších... Co vy na to? ahojík!! je to dobrý nápad ,ale chtělo by to dotáhnout do konce ,aby se to povedlo:-) :-) :-) Skalio a Charlie:-)
Ahoj všem, chci se vás zeptat, co si myslíte o event. hafikáckém sraze... Přemýšlíme, že bysme pro vás udělali sraz, někde v Krkonoších... Co vy na to?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?