Diskuze Hafíková Fotosoutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jo to je fajn,aspoň to podpoří setkávání s jinými pesany,já bych do toho určo šla!!!
jo a moc vás chválím, hafici teď šlapou perfektně a jste psali že to bude záležitost i měsíců:-DD
aha tak to potom jo, to jsem asi špatně pochopila, protože kdysi tady někdo psal, něco v tom smyslu,tak to se omlouvám, nejsem tu dlouho tak jsem nevěděla;-)
Uživatelé pro fotky ve fotosoutěži nikdy nehlasovali, Kalendář je něco jiného a ani tam hlasy nerozhodují... jen vypomáhají ;)
já bych byla PRO!!!!určitě bych tam dala fotku do te souteze'!!¨ a nebo by nebylo spatny udelat soutez treba_____nejlepsi spici poloha!!!no jako ze nekteri psi spi jako lidde na zadech...nekteri zase s vyplAzlym jazykem.....a jini zase různě zkrouceně... ale určitě bych tu prostě nějakou fotosoutěž uvítala!!!:-) :-)
nevím jak to chodilo u jiných fotosoutěží, ale rozhodně bych byla pro nezávislou porotu a ne hlasování hafíkářů, to bych dala třeba jen komentáře, na kterých své kamarády můžete povzbudit.Nevím ale přijde mi že každý bude hlasovat pro své kamarády a tudíž člověk který jich tu třeba moc nemá, nemá šanci vyhrát, já osobně soutěžit nechci, ale myslím že by to takhle bylo fér.8-}
To není špatný nápad. Určitě bych se do takové soutěže zapojila.
nápad na další fotosoutěž-Název:Pejsek kamarád. Úkol: Udělejte fotečku vaše pejska s jeho kamarádem, nebo kamarádama. Kamarád nemusí být pes, ale cokoliv živého co má rád z přátelstvý. :-) jak se vám líbí můj nápad?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?