Diskuze Hafobáze...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jo nic se neděje ale je to docela chyba že to tu není.
Lurcher, znamená pytlák a ne plemeno. Ještě by mě zajímalo, kde jsi našla amerického eskymáckého psa, který není vůbec na seznamu FCI.
Amy (03.08.2009 13:50:15) napsal: Je od tebe pěkné, že sis dala práci najít chybějící plemena, ale máš tam dost chyb a pokud by to chtěli admini podle tebe opravit, tak se jim to nepovede, protože tato plemena neexistují. Tak­že:Ibizský pongeo = Ibizský podengo Horvicský terier = Norwich teriér/Norvičský teriér Lulcher = Lurcher Velký munsterlanský ohař = Velký münsterlandský ohař ;-) jo to vim taky ale nwm jak se píše m s 2 tečkama;-)
MaB (03.08.2009 15:34:14) napsal: Lurcher, znamená pytlák a ne plemeno. Ještě by mě zajímalo, kde jsi našla amerického eskymáckého psa, který není vůbec na seznamu FCI. Lurcher znamená „pobuda, psisko“, což je v tomto případě naprosto logické, protože Lurcher je podle článku na wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Lurcher) kříženec chrta a nějakého dalšího plemene…nejčastěji pasteveckého plemene nebo teriéra. Sama máš možnost si to přečíst.
No to je stejny jako jsem nevedela,ze takovej jezevčík patří do kategotie velkých plemen :-D a třeba Kavkazský ovčák patří do plemen středních. Maj v tom hoooodne chyb8-}
Ahoj, měnili jsme databázi a některá data se smazala. Postupně to doplňujeme. Do té doby budou některá plemena zařazena tam, kde být nemají. Alespoň dle vyhledávání. V textu/popisu plemene (ne v zařazení) by to mělo být dobře.
A tady je co?:-DD Jinak staci pouzit google nebo nejpresnejsi to budes mit asi primo od zdrojehttp://www.fci.be/nomenclature.aspx ;-) Evííík (21.11.2010 19:13:30) napsal: Ahoj ;-) nevíte o internetových stránkách kde najdu všechna plemena psů FCI rozdělena do 10 skupin ?? ?? díky 8-}
Ahoj ;-) nevíte o internetových stránkách kde najdu všechna plemena psů FCI rozdělena do 10 skupin ?? ?? díky 8-}
Přeci jen je tady již dost uživatelů a vzhledem k tomu bych vás chtěla poprosit o správné rozdělení plemen skupiny IV. a to alespoň na: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí jezevčík drsnosrstý trpasličí/králičí jezevčík hladkosrstý trpasličí/králičí Předem díky, správně plemen jezevčíků je devět, trpaslíci a králíci pak ještě zvlášť. Uplně správně to pak znamená: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí jezevčík drsnosrstý trpasličí jezevčík hladkosrstý trpasličí jezevčík dlouhosrstý králičí jezevčík drsnosrstý králičí jezevčík hladkosrstý králičí Pak bych ještě upravila trochu ty údaje. Jako třeba barva, žlutá barva u jezevčíka neexistuje a když ano, je to nestandardní. Barevné varianty jsou červená, červená s příměsí černé, černá s pálením, hnědá s pálením, všechny tyto varianty mohou být také palení-tygrovaní (skvrnitý). Další, váha není do 4kg, ale určitě do pěti. Záleží pak na určitém jedinci. Důležité spíš víc než váha je OH - obvod hrudníku u králičích je do 30cm, u trpasličích pak od 30 do 35cm. Kdyby vás cokoliv zajímalo ráda poradím.
Poupata a Lucka (25.11.2009 15:20:43) napsal: Pak bych ještě upravila trochu ty údaje. Jako třeba barva, žlutá barva u jezevčíka neexistuje a když ano, je to nestandardní. Barevné varianty jsou červená, červená s příměsí černé, černá s pálením, hnědá s pálením, všechny tyto varianty mohou být také palení-tygrovaní (skvrnitý). Další, váha není do 4kg, ale určitě do pěti. Záleží pak na určitém jedinci. Důležité spíš víc než váha je OH - obvod hrudníku u králičích je do 30cm, u trpasličích pak od 30 do 35cm. Kdyby vás cokoliv zajímalo ráda poradím. Ještě k barvám jezevčíků - drsnosrstí mají následující: barva světlého až tmavého divočáka a barva spadaného listí a ostatní barvy jsou shodné s krátkosrstými.
Poupata a Lucka (25.11.2009 15:06:35) napsal: Přeci jen je tady již dost uživatelů a vzhledem k tomu bych vás chtěla poprosit o správné rozdělení plemen skupiny IV. a to alespoň na: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí jezevčík drsnosrstý trpasličí/králičí jezevčík hladkosrstý trpasličí/králičí Předem díky,:-D správně plemen jezevčíků je devět, trpaslíci a králíci pak ještě zvlášť. Uplně správně to pak znamená: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí jezevčík drsnosrstý trpasličí jezevčík hladkosrstý trpasličí jezevčík dlouhosrstý králičí jezevčík drsnosrstý králičí jezevčík hladkosrstý králičí Pak bych ještě upravila trochu ty údaje. Jako třeba barva, žlutá barva u jezevčíka neexistuje a když ano, je to nestandardní. Barevné varianty jsou červená, červená s příměsí černé, černá s pálením, hnědá s pálením, všechny tyto varianty mohou být také palení-tygrovaní (skvrnitý). Další, váha není do 4kg, ale určitě do pěti. Záleží pak na určitém jedinci. Důležité spíš víc než váha je OH - obvod hrudníku u králičích je do 30cm, u trpasličích pak od 30 do 35cm. Kdyby vás cokoliv zajímalo ráda poradím.
Přeci jen je tady již dost uživatelů a vzhledem k tomu bych vás chtěla poprosit o správné rozdělení plemen skupiny IV. a to alespoň na: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí jezevčík drsnosrstý trpasličí/králičí jezevčík hladkosrstý trpasličí/králičí Předem díky,:-D správně plemen jezevčíků je devět, trpaslíci a králíci pak ještě zvlášť. Uplně správně to pak znamená: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí jezevčík drsnosrstý trpasličí jezevčík hladkosrstý trpasličí jezevčík dlouhosrstý králičí jezevčík drsnosrstý králičí jezevčík hladkosrstý králičí
Přeci jen je tady již dost uživatelů a vzhledem k tomu bych vás chtěla poprosit o správné rozdělení plemen skupiny IV. a to alespoň na: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí jezevčík drsnosrstý trpasličí/králičí jezevčík hladkosrstý trpasličí/králičí Předem díky:-D
Přeci jen je tady již dost uživatelů a vzhledem k tomu bych vás chtěla poprosit o správné rozdělení plemen skupiny IV. a to alespoň na: jezevčík dlouhosrstý standardní jezevčík drsnosrstý standardní jezevčík hladkosrstý standardní jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí jezevčík drsnosrstý trpasličí/králičí jezevčík hladkosrstý trpasličí/králičí
Pro MaB: to neres, plemen je spousta a dostavaji se ve znamost dost pomalu. Ale drzim se osvedceneho „seznam, najdu tam co neznam, google, najdu tam co hledam“, to nebylo predmetem diskuse, ale zatim google nezklamal:-)
Amy (03.08.2009 19:01:20) napsal: MaB (03.08.2009 15:34:14) napsal: Lurcher, znamená pytlák a ne plemeno. Ještě by mě zajímalo, kde jsi našla amerického eskymáckého psa, který není vůbec na seznamu FCI.Lurcher znamená „pobuda, psisko“, což je v tomto případě naprosto logické, protože Lurcher je podle článku na wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Lurcher) kříženec chrta a nějakého dalšího plemene…nejčastěji pasteveckého plemene nebo teriéra. Sama máš možnost si to přečíst. Lurchera jsem už taky našla a toho am.esk.psa taky. Já původně hledala na stránkách FCI, kde by měli být všechna plemena a na stránkách ČMKÚ, kde jsou i neuznaná plemena.
To MaB: Jak píše Miky, je spousta plemen neuznaných FCI, ale to neznamená, že nemůžou být v seznamech a encyklopediích, ne? ;-)
MaB (03.08.2009 15:34:14) napsal: Lurcher, znamená pytlák a ne plemeno. Ještě by mě zajímalo, kde jsi našla amerického eskymáckého psa, který není vůbec na seznamu FCI. ne? a co je tohle? … že b zakrslej samojed ?? :D http://www.celysvet.cz/…acky-pes.php
MaB (03.08.2009 15:34:14) napsal: Lurcher, znamená pytlák a ne plemeno. Ještě by mě zajímalo, kde jsi našla amerického eskymáckého psa, který není vůbec na seznamu FCI. ne? a co je tohle?..... že by zakrslej samojed? :D
MaB (03.08.2009 15:34:14) napsal: Lurcher, znamená pytlák a ne plemeno. Ještě by mě zajímalo, kde jsi našla amerického eskymáckého psa, který není vůbec na seznamu FCI. Je spousta plemen neuznanych FCI, takze to bych vynechala, ne ze bych o tomhle plemenu slysela, ale google umi zazraky. V doslovnem prekladu by to mel byt americky eskymacky spic a i jako spic vypada, tak nevim…
Kačus (01.08.2009 21:22:04) napsal: Hafoj,nechci nic říkat,už to vím dlouho a měla bych vám to říct…chybí vám tam dost psích plemen a to že jsem jedno z nich chtěla přidat…já vim že to mam psát webmasterovi,ale chci vidět co na to řeknou ostatní..(teda co by říkali,jenom chci vědět jsetli je znáte)Admini, pokud neseženete informace,klidně vám je napíšu…!;-) A jsou to TŘEBA......... Ibizský pongeo Horvicský terier Kernterier Kooikerhoundje(ho­landský lákající pes) Lulcher Šiperka Pekingský palácový psík Eskymácký pes Velký munsterlanský ohař jestli se mílím tak mě prosíl opravte Mimochodem, teď jsem se tak koukala do hafobáze a máš pravdu asi jen ve třech případech. Ibizský podengo tam je, ale pod názven Ibizský chrt, Norwich teriér taky, Kernteriér tam je pod názvem Cairn teriér, Pekinéz tam je a Šipera taky. Kooikerhondje tam je taky, ale pod jiným názvem a to Holandský španěl/slídič. „Jediné“, koho jsem nenašla jsou Lurcher, Americký eskymácký pes a Velký münsterlandský ohař. Ten ohař mě teda dost překvapuje, protože malého tam mají, ale stane se :-) A s tím Lurcherem to bude asi jinak, sama jsem si říkala, že o tomhle plemeni jsem ještě neslyšela a když si dáš do anglické wikupedie „Lurcher“, hned první věta to vysvětluje: „The lurcher is not a dog breed, but rather a type of dog.“
Je od tebe pěkné, že sis dala práci najít chybějící plemena, ale máš tam dost chyb a pokud by to chtěli admini podle tebe opravit, tak se jim to nepovede, protože tato plemena neexistují. Takže: Ibizský pongeo = Ibizský podengo Horvicský terier = Norwich teriér/Norvičský teriér Lulcher = Lurcher Velký munsterlanský ohař = Velký münsterlandský ohař ;-)
Je od tebe pěkné, že sis dala práci to najít, to oceňuju, ale máš tam dost chyb a pokud by to admini podle tebe chtěli opravit, tak by se jim to asi nepovedlo, poněvadž tato plemena neexistují. Takže: Ibizský pongeo = Ibizský podengo Horvicský terier = Norwich teriér/Norvičský teriér Lulcher = Lurcher Velký munsterlanský ohař = Velký münsterlandský ohař (jen ta přehláska ;-) )
Z toho si nic nedělejte, my jezevčíci tady taky nemáme všechna plemena. Jezevčík není trpaslicí, ale trpasličí, chybí ˇa jezevčíků je plemen devět. Zkrátka plemeno jezevcík trpasličí neexistuje. Existuje jezevčík hladkosrstý standard, jezevčík drsnosrstý standard, jezevčík dlouhosrstý standard, jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí, jezevčík hladkosrstý trpasličí/králičí, jezevčík drsnosrstý trpasličí/králičí. To je plemen šest, jezevčík trpasličí/králičí, když vyroste tak se dělí zvlášť, takže plemen jezevčíků je devět. Tři standarti, tři trpaslíci a tři králíci. A kdybych adminům před pár měsíci nenapsala, jezevčík trpaslicí, který tady je, by nebyl ani lovecké plemeno. :-D :-D :-D Mají tady mezery, ale nedá se nic dělat. Horší je, že když jedete na výstavu a tam neví kam vás zařadit:D :D :D, to už se nám taky stalo. Když nejde o život jde o hov… Papapa Poupata:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Štěpán (01.08.2009 21:26:33) napsal: Jo nic se neděje ale je to docela chyba že to tu není. taky si myslim že je to chyba! víš co Kačus?Udělalas dobře žes to zveřejnila!;-)
Kačus (01.08.2009 21:34:18) napsal: Štěpán (01.08.2009 21:26:33) napsal: Jo nic se neděje ale je to docela chyba že to tu není. taky si myslim,když jsem se koukala na inťák do psí plemena,tak byly skoro všude!;-D Já jsem si to ověřila,též jsem se na tyto níže napsaná plemena dívala a byly tam.
Štěpán (01.08.2009 21:26:33) napsal: Jo nic se neděje ale je to docela chyba že to tu není. taky si myslim,když jsem se koukala na inťák do psí plemena,tak byly skoro všude!;-D
Kačus (01.08.2009 21:22:04) napsal: Hafoj,nechci nic říkat,už to vím dlouho a měla bych vám to říct…chybí vám tam dost psích plemen a to že jsem jedno z nich chtěla přidat…já vim že to mam psát webmasterovi,ale chci vidět co na to řeknou ostatní..(teda co by říkali,jenom chci vědět jsetli je znáte)Admini, pokud neseženete informace,klidně vám je napíšu…!;-) A jsou to TŘEBA......... Ibizský pongeo Horvicský terier Kernterier Kooikerhoundje(ho­landský lákající pes) Lulcher Šiperka Pekingský palácový psík Eskymácký pes Velký munsterlanský ohař jestli se mílím tak mě prosíl opravte-díky Katka a Sárinka MIMOCHODEM TA SE HLEDÁ ,MĚLA BY BÝT V OKOLÍ TRHOVÝCH SVINŮ,PROSÍM,POKUD JÍ NAJDETE,VOLEJ­TE:728284339;-) TAK PARDON,TY 2 TU JSOU!;-)
Hafoj,nechci nic říkat,už to vím dlouho a měla bych vám to říct…chybí vám tam dost psích plemen a to že jsem jedno z nich chtěla přidat…já vim že to mam psát webmasterovi,ale chci vidět co na to řeknou ostatní..(teda co by říkali,jenom chci vědět jsetli je znáte)Admini, pokud neseženete informace,klidně vám je napíšu…!;-) A jsou to TŘEBA......... Ibizský pongeo Horvicský terier Kernterier Kooikerhoundje(ho­landský lákající pes) Lulcher Šiperka Pekingský palácový psík Eskymácký pes Velký munsterlanský ohař jestli se mílím tak mě prosíl opravte-díky Katka a Sárinka MIMOCHODEM TA SE HLEDÁ ,MĚLA BY BÝT V OKOLÍ TRHOVÝCH SVINŮ,PROSÍM,POKUD JÍ NAJDETE,VOLEJ­TE:728284339;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?