Diskuze Hannoverský kůń

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat někoho kdo má zkušenosti s ježděním hannoverských koní, jak je toto plemeno zvladatelné pod sedlem. Chtěla bych si totiž pořídit koně tohoto plemene ale potřebuju nutně vědět jak na tom toto plemeno je. Můj předchozí kůň byl totiž vcelku nezvladatelný. Mám už zkušenosti i s ježděním dostihových koní a hřebců. Kamarádka měla tu čest jezdit dva hannoveráky a řekla že by na ně už v životě nesedla. Proto to chci vědět od někoho zkušeného protože vím že né každý kůň se musí chovat podle definice jeho plemene v nějaké knížce. Předem děkuji za odpověď.
Markéta (28.05.2010 13:34:15) napsal: Ahoj! Nevím jaká je tvá kamarádka jezdykně, ale já hanoveráky dva vlastnila, byli vyrovnaní, poslušní a spolehliví.Jezdilo se na nim fagt skvěle, sice měli své dny, ale vybrala sem si hanoveráky se skvělou povahou, a kdybych nemusela neměnila bych je :) jak vidím máš dost zkušeností a poradit si s hanoverákama, pokud si vybereš třeba valacha nebo klisnu s vybornou povahou bude hračka :) Hodně štěstí! :) Děkuju za radu :)...jenom mě to zajímalo...kamarádka je celkem slušná jezdkyně, zvládá i hodně divoké koně...spíš myslím že narazila na nějaký divochy :)...ale jinak opravdu netuším jak to bylo :)...já osobně bych chtěla zkusit právě hřebce, protože se teď specializuju jejich ježděním, obsedáním a vůbec celkovou prací s němi a nemůžu si to vynachválit...tak uvidíme,,,ještě jednou děkuji a ať vám koně jdou :)
AňulQa (31.05.2010 15:35:24) napsal: jo s tím počítám. Ale na to už jsem zvyklá. Chci si vycvičit od hříběte, přinejhorším kdyby byl nezvladatelný, nechala bych ho vykastrovat. No uvidíme :) :) tak hodně štěstí ;)
Markéta (30.05.2010 20:03:07) napsal: Aha :) s hřebcem sice bude trochu problém,ale určitě to zvládneš.. Jak si na tebe zvykne, bude se chovat slušně :) Nemáš zač jo s tím počítám. Ale na to už jsem zvyklá. Chci si vycvičit od hříběte, přinejhorším kdyby byl nezvladatelný, nechala bych ho vykastrovat. No uvidíme :)
AňulQa (28.05.2010 15:05:08) napsal: Děkuju za radu :)...jenom mě to zajímalo...kamarádka je celkem slušná jezdkyně, zvládá i hodně divoké koně...spíš myslím že narazila na nějaký divochy :)...ale jinak opravdu netuším jak to bylo :)...já osobně bych chtěla zkusit právě hřebce, protože se teď specializuju jejich ježděním, obsedáním a vůbec celkovou prací s němi a nemůžu si to vynachválit...tak uvidíme,,,ještě jednou děkuji a ať vám koně jdou :) Aha :) s hřebcem sice bude trochu problém,ale určitě to zvládneš.. Jak si na tebe zvykne, bude se chovat slušně :) Nemáš zač
AňulQa (26.05.2010 12:42:04) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat někoho kdo má zkušenosti s ježděním hannoverských koní, jak je toto plemeno zvladatelné pod sedlem. Chtěla bych si totiž pořídit koně tohoto plemene ale potřebuju nutně vědět jak na tom toto plemeno je. Můj předchozí kůň byl totiž vcelku nezvladatelný. Mám už zkušenosti i s ježděním dostihových koní a hřebců. Kamarádka měla tu čest jezdit dva hannoveráky a řekla že by na ně už v životě nesedla. Proto to chci vědět od někoho zkušeného protože vím že né každý kůň se musí chovat podle definice jeho plemene v nějaké knížce. Předem děkuji za odpověď. Ahoj! Nevím jaká je tvá kamarádka jezdykně, ale já hanoveráky dva vlastnila, byli vyrovnaní, poslušní a spolehliví.Jezdilo se na nim fagt skvěle, sice měli své dny, ale vybrala sem si hanoveráky se skvělou povahou, a kdybych nemusela neměnila bych je :) jak vidím máš dost zkušeností a poradit si s hanoverákama, pokud si vybereš třeba valacha nebo klisnu s vybornou povahou bude hračka :) Hodně štěstí! :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?