Diskuze Headshaking

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já jsem jednou jezdila hřebce, který tohle dělal. Byl to zlozvyk. Jediné co mi na to doporučili, bylo mít klidnou ruku a snažit se koně co nejvíc zaměstnat. To znamená na jízdárně s ním hodně pracovat, oblouky, kavalety, skákání. V přírodě byl klid a hlavou neházel. Jinak bych ještě zkusila udečku bez nátylníku. Reny (31.03.2013 21:06:18) napsal: Ahoj lidičky mám velký problém s koníkem.Jedná se o 16ti letého arabského valacha. Háže mi nesnesitelně hlavou už od samého začátku ježdění či lonžování.Už máme za sebou endoskopii,rentgeny odběr krve a nic zásadního veterináři nenašli.Někdy má výtoky z nozder,tak nevím jestli to má s tím společné.Vím jen ,že to začal dělat po přetržení uzdečky,možná si narušil nerv,nebo prostě netuším co se stalo.Nemáte prosím s tímto problémem někdo zkušenost ??? Děkuji moc za každou informaci :-)
Ahoj lidičky mám velký problém s koníkem.Jedná se o 16ti letého arabského valacha. Háže mi nesnesitelně hlavou už od samého začátku ježdění či lonžování.Už máme za sebou endoskopii,rentgeny odběr krve a nic zásadního veterináři nenašli.Někdy má výtoky z nozder,tak nevím jestli to má s tím společné.Vím jen ,že to začal dělat po přetržení uzdečky,možná si narušil nerv,nebo prostě netuším co se stalo.Nemáte prosím s tímto problémem někdo zkušenost ??? Děkuji moc za každou informaci :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?