Diskuze heli

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kůň se bojí z různých důvodů a proto je zapotřebí nám přiblížit váš vztah.
Tohle je podle mě další fake, protože člověk, co jezdí na koni 3 roky už by měl mít trošku dospělejší pohled na chování koní, jejích uvažování a ostatní etologické aspekty..a taky kolem sebe lidi, co by ti poradili.8-) Tahle slečna už podle pravopisu je nejspíš další dětská virtuální fanynka - nic proti nim, když nelžou a nevymýšlí si. Ta její "paprička" vypadá na každé fotkce jinak, na jedné je to irský tinker, na druhé rezavý pony, takže bych celé toto téma nebrala moc vážně. Vlastně všechny její koňské profily jsou nanejvýš podivné. Být adminama, tak bych to prošla.
před tím (když na ném začlas jezdit) tak se taky bál nebo ne? a jezdí na něm někdo jinej kromě tebe
mno to podle toho co se stalo ?? a nejde jenom o ježdění kámoška má taky koně jenom na něm jezdí, neumí pobizet, pobízí jenom byčíkem a ten kůň zní má strach!! Já jí poradíla ať vymění ježdění za: procházky hry s koníkem :D lonžování atd... a byčík ať vymění za: suchý chleba, jablka, mrkev a různé pamlsky...8-} ten koník do 3 měsíců se nebál ničeho a nikoho !! !! !! Měl respekt ae nebál se :D možná by se to mělo skusit
co s ní mám delat furt se mne bojí a to sem na ní jezdila 3 roki? :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?