Diskuze Hellosandy?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím partu poctiváků, přeji jim štěstí Miňovi a jejich kámošům na zcestí. Nových profilů mu přibívá jak po tomto dešti. Pohárek chce zase zlatý, nad podvodníky se katí. Ještě že si pomůže s tajemnými profily, kamarádi zlatí. A tak tu žijem zvesela a máme se rádi, ať už podvodníci nebo kamarádi. :-) :-D :-D :-D :-)
Dobrý den, Zuzko, je mi líto, že s novým názvem nejste spokojená, tady ale platí staré známé "Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem". Doufám, že Vás nové jméno neodradí, byla by to škoda, věřím, že připravovaný nový web se Vám líbit bude ;-D Přeji pěkné podzimní dny, Libor Zuzka (21.10.2017 10:35:24) napsal: Proč ten d***** název? Admini, nejste Češi?Je doopravdy nutné cokoliv, co zní hezky česky, k***** přiblblýma anglickýma výrazama?Jděte se s tím vycpat!>:)
Proč ten d***** název? Admini, nejste Češi?Je doopravdy nutné cokoliv, co zní hezky česky, k***** přiblblýma anglickýma výrazama?Jděte se s tím vycpat!>:)
Kolja (08.10.2017 18:54:24) napsal: Zdravím partu poctiváků, přeji jim štěstí Miňovi a jejich kámošům na zcestí. Nových profilů mu přibívá jak po tomto dešti. Pohárek chce zase zlatý, nad podvodníky se katí. Ještě že si pomůže s tajemnými profily, kamarádi zlatí. A tak tu žijem zvesela a máme se rádi, ať už podvodníci nebo kamarádi. :-) :-D :-D :-D :-) Dnes jsem měla chvilku času a jukla se na profilek Miňo 2 a nestačila se divit, kdo všechno mu posílá kostičky... a jen a jen jemu... a to je tu třeba 14 dnů... Kdyby sem tam ti tajemní bez zvířátek poslali kosti i myši někomu jinému, nebylo by to tak do očí bijící... Ale hlavně, že budeme muset nahlásit i telefonní číslo, abychom náhodou nebyli podvodníci...
Dobrý den, Zdeňku děkujeme za upozornění, pokusíme se přepínaní webů napravit. A omlouváme se za technické problémy, nový web bude adaptivní také na mobilní zařízení. Takže budeme rádi, pokud to s námi a Vaší přítelkyní zkusíte i na nových stránkách. Body jak jsem říkal, tak nikomu nezmizí a po spuštění nového webu bude možnost je proměnit za dárky nebo nákupy. Opravdu nyní veškeré naše možnosti dáváme do budování nového webu a výsledek spatříte po spuštění. Věřím, že se bude líbit Děkuji a přeji pěkný večer Zdeněk (07.10.2017 20:40:05) napsal: Nechápu sice proč tak divný název, ale nejde o název. Jde o pitomoswt vůbec. Zkoušel někdo dnes přepnout po přihlášení na micinách na hafíky a zpět na miciny, popřípadě po přihlášení na hafíky přejít na miciny? Já ano a vždy mi to oznámilo že spojení není zabezpečeno a nespojilo mne to. Musel jsem vždy vyhledat miciny zvlášť a znova se přihlásit :( . Má přítelkyně má stejný problém přes telefón (kde to je ještě horší díky reklamě která překrývá lištu s nabídkou). Takže HelloSandy, s takovou Vám asi mnozí dají nikoli Hellou ale Goodbye... Je jasné že tímto jste narušili i bodování, protože mnohé to jistě znechutilo :_/ 8-} . Ale myslím že píši zbytečně, protože stejně nikdo neodpoví...:-D 8-|
Brookie a spol. (08.10.2017 16:16:16) napsal: Naprosto souhlasím s panem Zdeňkem... podle mého názoru je to pitomost na entou... nejen že mi to hlásí nezabezpečené spojení, ale i to, že majitel portálu udělal chybu. Adminy tohle nezajímá... honiči pohárů a falešné profily jsou spokojení a někteří z nás "starouživatelů" uvažuje o tom, že to tu zabalí... Zdravím partu poctiváků, přeji jim štěstí Miňovi a jejich kámošům na zcestí. Nových profilů mu přibívá jak po tomto dešti. Pohárek chce zase zlatý, nad podvodníky se katí. Ještě že si pomůže s tajemnými profily, kamarádi zlatí. A tak tu žijem zvesela a máme se rádi, ať už podvodníci nebo kamarádi. Máme přátele a existují i jiné způsoby, jak s nimi komunikovat.
Brookie a spol. (08.10.2017 16:16:16) napsal: Naprosto souhlasím s panem Zdeňkem... podle mého názoru je to pitomost na entou... nejen že mi to hlásí nezabezpečené spojení, ale i to, že majitel portálu udělal chybu. Adminy tohle nezajímá... honiči pohárů a falešné profily jsou spokojení a někteří z nás "starouživatelů" uvažuje o tom, že to tu zabalí... Máme přátele a existují i jiné způsoby, jak s nimi komunikovat.
Brookie a spol. (08.10.2017 16:16:16) napsal: Naprosto souhlasím s panem Zdeňkem... podle mého názoru je to pitomost na entou... nejen že mi to hlásí nezabezpečené spojení, ale i to, že majitel portálu udělal chybu. Adminy tohle nezajímá... honiči pohárů a falešné profily jsou spokojení a někteří z nás "starouživatelů" uvažuje o tom, že to tu zabalí... Máme přátele a existují i jiné způsoby, jak s nimi komunikovat.
Zdeněk (07.10.2017 20:40:05) napsal: Nechápu sice proč tak divný název, ale nejde o název. Jde o pitomoswt vůbec. Zkoušel někdo dnes přepnout po přihlášení na micinách na hafíky a zpět na miciny, popřípadě po přihlášení na hafíky přejít na miciny? Já ano a vždy mi to oznámilo že spojení není zabezpečeno a nespojilo mne to. Musel jsem vždy vyhledat miciny zvlášť a znova se přihlásit :( . Má přítelkyně má stejný problém přes telefón (kde to je ještě horší díky reklamě která překrývá lištu s nabídkou). Takže HelloSandy, s takovou Vám asi mnozí dají nikoli Hellou ale Goodbye... Je jasné že tímto jste narušili i bodování, protože mnohé to jistě znechutilo :_/ 8-} . Ale myslím že píši zbytečně, protože stejně nikdo neodpoví...:-D 8-| Naprosto souhlasím s panem Zdeňkem... podle mého názoru je to pitomost na entou... nejen že mi to hlásí nezabezpečené spojení, ale i to, že majitel portálu udělal chybu. Adminy tohle nezajímá... honiči pohárů a falešné profily jsou spokojení a někteří z nás "starouživatelů" uvažuje o tom, že to tu zabalí... Máme přátele a existují i jiné způsoby, jak s nimi komunikovat.
Zdeněk (07.10.2017 20:40:05) napsal: Nechápu sice proč tak divný název, ale nejde o název. Jde o pitomoswt vůbec. Zkoušel někdo dnes přepnout po přihlášení na micinách na hafíky a zpět na miciny, popřípadě po přihlášení na hafíky přejít na miciny? Já ano a vždy mi to oznámilo že spojení není zabezpečeno a nespojilo mne to. Musel jsem vždy vyhledat miciny zvlášť a znova se přihlásit :( . Má přítelkyně má stejný problém přes telefón (kde to je ještě horší díky reklamě která překrývá lištu s nabídkou). Takže HelloSandy, s takovou Vám asi mnozí dají nikoli Hellou ale Goodbye... Je jasné že tímto jste narušili i bodování, protože mnohé to jistě znechutilo :_/ 8-} . Ale myslím že píši zbytečně, protože stejně nikdo neodpoví...:-D 8-| Naprosto souhlasíme s panem Zdeňkem... pitomost na entou... nezabezpečené spojení a ještě to hlásí, že majitel serveru udělal chybu.. Ale tohle admini nezajímá... proč taky, honiči pohárů a falešné profily jsou spokojení, těm tahle novota nevadí... Fakt je, že spousta z nás, "starouřivatelů" uvažuje o tom, že se sbalíme a nebudeme tu... máme spoustu přátel a je spousta způsobů jak o ně nepřijít...
Zdeněk (07.10.2017 20:40:05) napsal: Nechápu sice proč tak divný název, ale nejde o název. Jde o pitomoswt vůbec. Zkoušel někdo dnes přepnout po přihlášení na micinách na hafíky a zpět na miciny, popřípadě po přihlášení na hafíky přejít na miciny? Já ano a vždy mi to oznámilo že spojení není zabezpečeno a nespojilo mne to. Musel jsem vždy vyhledat miciny zvlášť a znova se přihlásit :( . Má přítelkyně má stejný problém přes telefón (kde to je ještě horší díky reklamě která překrývá lištu s nabídkou). Takže HelloSandy, s takovou Vám asi mnozí dají nikoli Hellou ale Goodbye... Je jasné že tímto jste narušili i bodování, protože mnohé to jistě znechutilo :_/ 8-} . Ale myslím že píši zbytečně, protože stejně nikdo neodpoví...:-D 8-|
Nechápu sice proč tak divný název, ale nejde o název. Jde o pitomoswt vůbec. Zkoušel někdo dnes přepnout po přihlášení na micinách na hafíky a zpět na miciny, popřípadě po přihlášení na hafíky přejít na miciny? Já ano a vždy mi to oznámilo že spojení není zabezpečeno a nespojilo mne to. Musel jsem vždy vyhledat miciny zvlášť a znova se přihlásit :( . Má přítelkyně má stejný problém přes telefón (kde to je ještě horší díky reklamě která překrývá lištu s nabídkou). Takže HelloSandy, s takovou Vám asi mnozí dají nikoli Hellou ale Goodbye... Je jasné že tímto jste narušili i bodování, protože mnohé to jistě znechutilo :_/ 8-} . Ale myslím že píši zbytečně, protože stejně nikdo neodpoví...:-D 8-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?