Diskuze Historie umístění

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rexíkova panička (27.11.2009 04:00:53) napsal: Zajímalo by mě, proč se ukazuje historie umístění jen na těch profilech, které mají zapnuté hodnocení? Děkuji adminům za odpověď. Jakápak historie prosím?
Zajímalo by mě, proč se ukazuje historie umístění jen na těch profilech, které mají zapnuté hodnocení? Děkuji adminům za odpověď.
Jelikož se historie umístění zobrazuje v boxíku hodnocení. A spíš tyto uživatelé bude tato informace zajímat. Rexíkova panička (27.11.2009 04:00:53) napsal: Zajímalo by mě, proč se ukazuje historie umístění jen na těch profilech, které mají zapnuté hodnocení? Děkuji adminům za odpověď.
Jerry (27.11.2009 14:38:09) napsal: Jelikož se historie umístění zobrazuje v boxíku hodnocení. A spíš tyto uživatelé bude tato informace zajímat. Díky Jerry za odpověď. Moc se mi líbí možnost výběru měsíce přímo v TOP 100. To byl perfektní nápad a mohou se tam podívat všichni,které to zajímá, ať mají hodnocení zapnuté či vypnuté. SUPER!!!
Jj.. Vidím, že se tyto stránky mnění.. Samé nové funkce.. Sice ta ,rychlost, pořád zlobí..;-) ;-)
Poupata a Lucka (27.11.2009 12:19:26) napsal: Jakápak historie prosím? Nechápu,proč by tam historie umístění měla být!;-) Mě osobně nezajímá ,zda byl pes XY 1.nebo 20 000.,jde o jeho profil a vyplnění,deník,fota a videa,což nepovažuji za povinné.Co si naopak ráda přečtu,jsou ceny z různých závodů,výsledky různých zkoušek všech plemen,umístění na MV,rodokmen-PP,atd.A u kříženců ceny např. z dog-dancingu či agility,zkoušky z canisterapie,apod...Přátelé zůstanou přáteli a jen neznalý člověk se nechá oklamat tzv. umístěním.O tom zde nebudu již psát,zbytečné...Kdo je pejskař duší,tak ho pramálo zajímá ,,umístění" druhých...Hodnotí celkový profil a umístění?To považuji za ,,manipulaci",protože je na nás,komu kosti dáváme, či vracíme...;-) Co by asi tak bylo u nás...:-D ,,Kostičkoval v květnu,panička zaneprázdněna prací a pejskem...:D !! "...Aja.
Rexíkova panička (27.11.2009 04:00:53) napsal: Zajímalo by mě, proč se ukazuje historie umístění jen na těch profilech, které mají zapnuté hodnocení? Děkuji adminům za odpověď. Protože pokud jsi vypla kostičkování, tak Ti automaticky zmizel původní 8-| obdélníček nad fotkou, kde bylo "Vaše hodnocení" a "Výsledky hodnocení"
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?