Diskuze HLASOVANI

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

NEZLOBTE SE ALE NEBUDU POSILAT MYSICKY DOKUD SE TAHLE TA SITUACE NEVYRESI.NENI TO FER VUCI OSTATNIM. krasny den kamaradi preje Vita
dekuju moc.nejde o to byt v topu prvni ale byt tu mezi vama.hlasovani mi ted prijde jako zavodit v autech.nekdo ma kola a nekomu je odmontovali.je to vubec jeste zavod???nebo soutez??? Vita
Ahoj Moni,:-DD 8-} !! Tak ze mě už jsou otráveni všichni v okolí.Chápu,že jim to nejde do hlavy.Ale stačil by návod či editace profilu,jako byla.Já to slovo ,,upravit" nemohu dát pryč!Jinak chápu vše,ale mně to nejde!!!Jdu ven s Toníkem.Sedím 2 dny a k ničemu!!!8-} !! Aja a Toník.
Naprosto SOUHLASÍME :o) A též děkujeme všem uživatelům, kteří nám stále i přes všechny problémy kostičky posílají. My budeme posílat opět, jakmile se nám zobrazí vše jak má. Zatím nám bohužel nefunguje spousta funkcí, tak trpělivě čekáme . . . Mimochodem Áňo a spol.- dnes nám zmizely zprávy :o(((, které jsme tam ještě včera měli, tak ani nevím, zda vám došla odpověď ?!
jj také souhlasím a nekostičkuji, i když jsem koukala na nějaké profily které fungují tak muj nefunguje a plno jinejch taky ne takže na to taky kašlu :-(
Navrhujeme zrušit TOP 100 ve všech sekcích a anulovat výsledky . Je to opravdu nefér vůči těm co kostičkovat nemůžou, nebo mají své profily nějakým způsobem bloknuté nebo jen částečně zprovozněné ! I pro nás není problém si sednou k počítači a nasypat kosti každému. Kvantum uživatelů tady ještě včera bědovalo nad tím a oním ale v momentu jak jejich technické problémy pominuly tak svět kolem nich přestal existovat a myslí jen na sebe … Hlavně prosím už všichni nepište 100× opakovaně jaká prkotina na jeho profilu nejde ale podívejte se radší na profily ostatních uživatelů z nichž mnohio je na tom podsttně hůř než jste vy. Ještě chceme poděkovat všem , kteří nás v tomto našem názoru podporují a omluvit se těm , kterým ty kostičky nevracíme – Děkujeme za pochopení. FANY a ANA P.S. a vůbec nejlepší co můžete udělat – vemte vašeho miláčka vena neseďte u PC když je tak krásně
Ahoj Moni,:-DD 8-} !! Tak ze mě už jsou otráveni všichni v okolí.Chápu,že jim to nejde do hlavy.Ale stačil by návod či editace profilu,jako byla.Já to slovo ,,upravit" nemohu dát pryč!Jinak chápu vše,ale mně to nejde!!!Jdu ven s Toníkem.Sedím 2 dny a k ničemu!!!8-} !! Aja a Toník.
Ahoj Vítˇo,jsi fair člověk,jako i některá děvčata z Hafíků.Já sice s Toníkem nesoutěžím v TOP 100,měla jsem kocoura v TOP 100,je u Toníka v galerii…Ale ke kočkám chodím,bohužel nemohu hlasovat a prý se ,,neví„,jak Toníkův profil upravit.I když kliknu O.K.,zůstává ,,upravit“.Přejeme krásné velikonoce!:D Aja a Toník.
:( :( :( Je to teda chahos, som smutna a znechutena,co sa stalo s portalom>:-( je to strasne>>>:-( a pokial sa to nezlepsi,tak ani mysickovat a kostickovat nebudeme:-~ Je to aj nefer voci ostatnym,co nemozu,takze sabotujeme>>:) A aspon,ze vonku je krasne a svieti slniecko:-) Prajeme krasny cely den:-) Monika a 4 krat 4 labky a Addi:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?