Diskuze Hlavní profilová fotka,zpomalený web.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nevíte někdo proč mi nejde vyměnit profilová fotka???Zkouším to už 2 den a nic.Nepomůže ani F5 ani CTRL+F5.Vždy zůstane ta stará.Díky za radu. A prosím vás,zdá se vám,že se opět tyto stránky děsně zpomalily??????Mě teda jo,a to dost.Nebaví mě to tu čekat a ztrácet čas.Škoda těchto stránek!! !! ;-)
Aja (03.11.2009 11:43:10) napsal: Tak dnes opravdu hrůza!!!8-| Mrzí mě,že musím pořád psát dokola.Včera jsem prakticky nemohla otevřít dost profilů kamarádů.Dnes jsem začala a na profilech se začaly objevovat místo kamarádů psí černobílé,neutrální ikonky!!!8-| A objevilo se za chvíli opět,že web je přetížen!Obnovila jsem profil,opět restartovala PC,u mě vše O.K.Velmi mě mrzí,že toto nestačím časově zvládat a to nesoutěžím.Nemohu však ani psát,protože i pod zprávou byly tyto ikonky...Už nevím,,co dělat...;-) Aja.
Tak dnes opravdu hrůza!!!8-| Mrzí mě,že musím pořád psát dokola.Včera jsem prakticky nemola otevřít dost profilů kamarádů.Dnes jsem začala a na profilech se začaly objevovat místo kamarádů psí černobílé,neutrální ikonky!!!8-| A objevilo se za chvíli opět,že web je přetížen!Obnovila jsem profil,opět restartovala PC,u mě vše O.K.Velmi mě mrzí,že toto nestačím časově zvládat a to nesoutěžím.Nemohu však ani psát,protože i pod zprávou byly tyto ikonky...Už nevím,,co dělat...;-) Aja.
Máte také dneska problém se přihlásit? A když se to podaří tak se vůbec dostat na váš profil a profil kamarádů? Já teda od rána pěním..... Nic se mi nezobrazuje tak jak má!
Mojzinko, je třeba mít počítač neustále v perfektním stavu.Já ani Rex žádné problémy nemáme. Je fakt, že máme velmi rychlé připojení k internetu a na Linuxu tento web šlape ještě lépe.
Rexíkova panička (04.11.2009 00:59:38) napsal: Mojzinko, je třeba mít počítač neustále v perfektním stavu.Já ani Rex žádné problémy nemáme. Je fakt, že máme velmi rychlé připojení k internetu a na Linuxu tento web šlape ještě lépe. já mám taky to nejrychlejší připojení a vlastní profil se mi načítá dnes jsem to stopoval - první 1 minuta a 11 vteřin, druhý za báječných 47 vteřin!! Neskutečné, už jsme zpět v březnu, nebo kdy tyhle nový stránky vznikly :-(
Mojzinka (04.11.2009 20:41:11) napsal: Stále mi nejde nahrát hlavní fotka profilu!! !! Zkouším to od soboty.Čili 5 dní.Je to tedy počítačem?? Když jinde nahrávám fotky bez problémů?? Nejsem expert,ale to by jsi musela mít jedině velký formát,jak např. já někdy z nedostatku času neupravím a velikost je jako na kalendář...Ovšem déle se nahrává,ale nikdy 5 dní!!!8-}Snad se to vyřeší ,resp. programátor chybu odhalí...;-) Aja.
A v jakém prohlížeči se pohybuješ? Internet Explorer nepoužívám, ale na Linuxu ve Firefoxu ani v Googlu problém nemám.Problém byl po náběhu nové verze, ale teď jsem ho nezaznamenala. Chodím sem pravidelně sbírat bodíky, posílat pár lidem kostičky a psát vzkazíky.Nejsem počítačový expert, ale je to divné. pes Michal (04.11.2009 09:07:57) napsal: já mám taky to nejrychlejší připojení a vlastní profil se mi načítá dnes jsem to stopoval - první 1 minuta a 11 vteřin, druhý za báječných 47 vteřin!! Neskutečné, už jsme zpět v březnu, nebo kdy tyhle nový stránky vznikly :-(
Mám stejný problém jako Mojzinka, nedaří se mi změnit ikonku uživatele, stále zůstává stejná. Založila jsem si proto nový uživatelský účet a tam mi jdou obrázky libovolně měnit i mazat. Prosím poraďte, ráda bych ikonku změnila a mrzí mě, že to nejde. Jerry (09.11.2009 15:05:23) napsal: Ahoj, pošli mi tu fotečku na e-mail, zkusím ji vložit. ;-)
Mám stejný problém jako Mojzinka, nedaří se mi změnit ikonku uživatele, stále zůstává stejná. Založila jsem si proto nový uživatelský účet a tam mi jdou obrázky libovolně měnit i mazat. Prosím poraďte, ráda bych ikonku změnila a mrzí mě, že to nejde.
prosím, jsem tady dnes první den a nejde mi změnit data v detailu, v profilu pejska není problém, ale zadala jsem špatné (skoro žádné) údaje o sobě a nejde mi to změnit, poradíte prosím?? Díky, majitelka Andělky :-)
Ahoj, pošli mi tu fotečku na e-mail, zkusím ji vložit. ;-) Mojzinka (09.11.2009 13:58:32) napsal: Ani po tolika dnech mi to stále nejde.Zkoušela jsem různé prohlížeče...a nic!!!Na jiných stránkách vkládám fotky bez problémů,tak nevím kde je chyba !! ?? !! ??
Ani po tolika dnech mi to stále nejde.Zkoušela jsem různé prohlížeče...a nic!!!Na jiných stránkách vkládám fotky bez problémů,tak nevím kde je chyba !! ?? !! ??
Stále mi nejde nahrát hlavní fotka profilu!! !! Zkouším to od soboty.Čili 5 dní.Je to tedy počítačem?? Když jinde nahrávám fotky bez problémů??
Stále mi nejde nahrát hlavní fotka profilu!! !! !! Zkouším to od soboty.Čili 5 dní.Je to tedy počítačem?????Když jinde nahrávám fozky bez problémů???
pes Michal (04.11.2009 09:07:57) napsal: já mám taky to nejrychlejší připojení a vlastní profil se mi načítá dnes jsem to stopoval - první 1 minuta a 11 vteřin, druhý za báječných 47 vteřin!! Neskutečné, už jsme zpět v březnu, nebo kdy tyhle nový stránky vznikly :-( Bohužel,musím souhlasit...;-) Přesně to,co bylo zjara.PC mám dobrý,myslím,že rozhodně v dobrém stavu,vše nyní zkontrolováno,ale když na jiných www. běží,tak není chyba v PC!To mně potvrdil kamarád,který skutečně ,,umí" nejen s PC...A na běžnou komunikaci na serveru nebudu ,,šílenec",který bude neustále otravovat s nadstardantem oprav PC...Když šly www. dobře do minulého týdne,něco se stalo!...Aja.
Rexíkova panička (04.11.2009 00:59:38) napsal: Mojzinko, je třeba mít počítač neustále v perfektním stavu.Já ani Rex žádné problémy nemáme. Je fakt, že máme velmi rychlé připojení k internetu a na Linuxu tento web šlape ještě lépe. Díky za radu.Počítač je ale vyčištěnej a jinde mi fotky problém nedělají tak nevím :-| I ta rychlost mi jde jinde rychleji.Admini taky uznávají zpomalení rychlosti.Tak snad se to zlepší.Pa.
Kate (03.11.2009 20:27:49) napsal: Hafoj, ano, portál je opravdu přetížen, to přiznávám. Programátor na tom pracuje, ale hned to nebude. Zítra, nejpozději pozítří. Díky za odpovědˇ,počkám...;-) Je to lepší,že to víme,protože většina hledáme chyby v PC,takže O.K.;-D Aja.
Hafoj, ano, portál je opravdu přetížen, to přiznávám. Programátor na tom pracuje, ale hned to nebude. Zítra, nejpozději pozítří. Aja (03.11.2009 11:43:52) napsal:
Kate (01.11.2009 18:31:41) napsal: Hafoj, je vás již víc, co máte problém s rychlostí. Hned zítra to začneme řešit s programátorem. Spuštění "zdi" by to zpomalení způsobovat nemělo, ale prověříme to. MOc děkujeme že s tím KONEČNĚ začínáte něco dělat.. Doufám že tyto stránky budou rychlejší..;-)
Kate (01.11.2009 18:31:41) napsal: Hafoj, je vás již víc, co máte problém s rychlostí. Hned zítra to začneme řešit s programátorem. Spuštění "zdi" by to zpomalení způsobovat nemělo, ale prověříme to. MOc děkujeme že s tím začínáte něco dělat.. Doufám že tyto stránky budou rychlejší..;-)
Hafoj, je vás již víc, co máte problém s rychlostí. Hned zítra to začneme řešit s programátorem. Spuštění "zdi" by to zpomalení způsobovat nemělo, ale prověříme to. Mojzinka (01.11.2009 17:51:33) napsal: Nevíte někdo proč mi nejde vyměnit profilová fotka???Zkouším to už 2 den a nic.Nepomůže ani F5 ani CTRL+F5.Vždy zůstane ta stará.Díky za radu. A prosím vás,zdá se vám,že se opět tyto stránky děsně zpomalily??????Mě teda jo,a to dost.Nebaví mě to tu čekat a ztrácet čas.Škoda těchto stránek!! !! ;-)
Mojzinka (01.11.2009 17:51:33) napsal: Nevíte někdo proč mi nejde vyměnit profilová fotka???Zkouším to už 2 den a nic.Nepomůže ani F5 ani CTRL+F5.Vždy zůstane ta stará.Díky za radu. A prosím vás,zdá se vám,že se opět tyto stránky děsně zpomalily??????Mě teda jo,a to dost.Nebaví mě to tu čekat a ztrácet čas.Škoda těchto stránek!! !! ;-) Mojzinko!!!;-) Bohužel,škoda zpomalení!!!8-} Vkládala jsem video,děkuji za pomoc Jerry,3 dny!!!;-) Pomáhal i programátor.Ale hlavní foto jsem změnila včera přes nastavení,ale pozdě večer!;-) Aja.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?