Diskuze Hledám hřebce wpb (Buck nebo Billy, možná už má i jiné jméno)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jsem úplně na dně. Už jsem podposílala pát inzerátů do časopisů, novin ale nikde nevyšel tak jak jsem si představovala, doufám že se objeví ještě v K&H, tam tohob očekávám víc.:_( Už nevím kde mám hledat! Její majitelé mi to nechtějí prozradit ale klsničce je určitě lépe někde jinde než u nich, jsou hrozní!>:-( I když jsem jí ztratila, přeju si jí zase najít
Rozárka (14.06.2010 14:01:34) napsal: :_( Taky se ti ztratil kamarád?:_( Neslyšela jsi někdy jméno Blueberry Valmart? >> Byla to moje pusinka, ale jednou jí odvezli a já nevím kam!! Neslyšela jsi někdy o ní?? Ne, nevím, ale kdybych na ni narazila, tak ti určitě dám vědět. Jako to je hrozné, když nevíš ani kde ho odvezli, jako jestli do čech nebo na moravu. Takhle se nemáš čeho chytit. Jako já pochybuju o tom, že ho ještě někdy vůbec najdu. :_(
:_( Taky se ti ztratil kamarád?:_( Neslyšela jsi někdy jméno Blueberry Valmart? >> Byla to moje pusinka, ale jednou jí odvezli a já nevím kam!! Neslyšela jsi někdy o ní??
Ahoj, jedná se o hřebečka wbp bez pp po Auric Super Star. Narozeného roku 2000, je to ryzák s lysinou, všechny 4 nohy bílé, na pravé zadní měl ponožku jinak jen bílé spěnky, na levé zádi bílý malý flíček. Je temperamentní, trochu lekavější, vždy ježděn dívkami. Jeho výška se pohybuje kolem 130 cm. V roce 2004 jsme ho prodali do Ostravy do rodinné stáje. Nedávno jsem se dověděla, že odtud byl znovu prodán v roce 2005. Už o něm nemám žádné jiné informace. U nás byl citlivější na hmyz (letní vyrážka). Je taky možné, že měl i jiný zdravotní problém (není to jisté). Taky mám informaci, že byl prodán na Šumavu do rodinné stáje, ale to také není jisté. Prosím, pomozte mi ho najít. Potřebuju vědět jak je na tom :_( :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?