Diskuze Hledáme dobrého veterináře na Praze 9

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, mám doma 8 měsíční britskou kočičku. Ještě jsem s ní nikdy nebyla u veterináře. Kočička je sice pouze bytová, ale raději bych jí chtěla nechat očkovat (kdybych s ní chtěla jít ven). Doporučíte mi prosím někdo kvalitní a nepředraženou veterinární kliniku na Praze 9? Děkuji ;-D
Tea26 (12.04.2012 15:40:09) napsal: Dobrý den, mám doma 8 měsíční britskou kočičku. Ještě jsem s ní nikdy nebyla u veterináře. Kočička je sice pouze bytová, ale raději bych jí chtěla nechat očkovat (kdybych s ní chtěla jít ven). Doporučíte mi prosím někdo kvalitní a nepředraženou veterinární kliniku na Praze 9? !! Očkovat nech i když s ní nepůjdeš. Můžeš neco přinést na botách, tomu nelze zabránit. Bohužel vet. na 9 neznám. Ale myslím, že na očkování je jedno, kdo to píchne. Obtefonuj pár veterin a zeptej se na cenu. Ceny se liší až o 2OO Kč jen na Praze 4. Děkuji ;-D
Pak se objevila skvělá veterina PAC jen kousek od našeho domu objevila ordinace MVDr Neumannové, kam chodila máma Nicka a Jimma a tak jsme přešli tam... ale i ta změnila působiště. Lenka a Čičáci (02.11.2012 16:01:33) napsal: My také sháníme dobrého veterináře na Praze 9 ale zatím jsme nikoho nenašli:(
Když jsme ještě bydleli v Praze, chodili jsme k MVDr M.Čápovi. Byli jsme tam spokojeni.. Jak je to tam s cenami, to bohužel nevím. Ale neměl přístup některých veterinářů: "no, je to přece jen venkovní kočičák.. nechcete ho uspat a vzít si jiné kotě?" .. Tohle mi jednou řekli na P-8. Vyletěla jsem ven jak čert..a skončila na "Vysočanské" u Čápa. Lenka a Čičáci (02.11.2012 16:01:33) napsal: My také sháníme dobrého veterináře na Praze 9 ale zatím jsme nikoho nenašli:(
Tea26 (12.04.2012 15:40:09) napsal: Dobrý den, mám doma 8 měsíční britskou kočičku. Ještě jsem s ní nikdy nebyla u veterináře. Kočička je sice pouze bytová, ale raději bych jí chtěla nechat očkovat (kdybych s ní chtěla jít ven). Doporučíte mi prosím někdo kvalitní a nepředraženou veterinární kliniku na Praze 9? Děkuji ;-D My také sháníme dobrého veterináře na Praze 9 ale zatím jsme nikoho nenašli:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?