Diskuze HLEDÁME PSY MĚSÍCŮ LISTOPAD A PROSINEC

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nikdy jsem do diskuze nepsala,ale nevím proč mám dávat hlasy pejskům,předem to máte asi ohodnocené, jinak nechápu8-| děláte jsi z nás švandu.fotky Dixinky,Jassmínka,Luize,Lexíka a mnoha dalších byli dle mého názoru nejlepší,navíc najitelé těchto pejsků fotky pořizovali určitě s láskou a chtěli potěšit i nás ostatní.o porotě, jestli vůbec nějaká byla jsi myslím své,sláva vítězům, ale velká čest poraženým.Bertík a Renča.
Ahojky též nechápu naco je hlasování,když potom vybíráte fotečky sami!!!Pak člověk zbytečně hlasuje,když nevyhraje ten co má nejvíce hlasů>:)Buď tedy ať se nehlasuje vůbec,jelikož to vyberete vy a nebo ať se hlasuje,ale ať vyhrají ti co mají nevětší počet hlásků a myslím,že tak je to spravedlivé!!!
Ano, to je dobrý nápad, aby porota vybrala fotku, která se líbí jim a je vhodná k dalšímu zpracování, a další fotku by vybrali uživatelé (jen tak pro radost), v případě wallpaperů to musí být samozřejmě kvalitní fotka, u soutěží, jako např. byla ta poslední "O nejoblíbenější mňamku", na kvalitě až tak moc nezáleží, všichni nemají super foťáky a focení se věnují okrajově. Tenhle portál je pro radost, proč nevybrat i ty míň kvalitní fotky, které byly nafocené se stejnou láskou? Takhle totiž pravidelně dochází ke zklamání nejen uživatelů na předních místech, ale i jejich přátel. Obzvlášť když hlasování proběhlo regulérně, dotyčný o žádné hlasy neškemral a fotka je navíc i pěkná. Díky za názory, mějte se s mazlíky dobře. M.Z.
Agnesita (28.10.2010 22:23:50) napsal: Co se týká výherních fotek, očima fotografa naprosto chápu, proč byly vybrány tyto fotky, byť se některým z vás nemusí zdát úplně dokonalé. Jinak k tomu hlasování. Kdyby hlasovali jen uživatelé, tak si myslím, že mohou vyhrát i nepovedené fotky, záleželo by jen na tom, kdo nasbírá kolik hlasů (a v dnešní době facebooku, icq, ... není problém nasbírat hodně hlasů). Takhle to bylo na jednom serveru, kde neustále měla největší počet hlasů jedna paní, každý měsíc... V pravidlech naštěstí bylo, že může zvítězit jen jedna fotka od uživatele, tak naštěstí neobsadila všechny tři příčky, ale bylo to už potom celkem trapné. Na druhou stranu, kdyby vítěze určovala jen porota, tak koho by ta soutěž zajímala? Celou dobu by se nic nehlo dokud by porota po X dnech neurčila vítěze... A to si myslím, že by nikoho moc nebavilo... Co se mi líbí na jiných serverech při hlasování, tak je třeba to, že jednu fotku určuje porota, jednu uživatelé... Nebo kdyby porota udělala užší výběr fotek, pro které budou potom uživatelé hlasovat ;) Tak by se mi to líbilo ;) Musím souhlasit s tím, že ideální by bylo jednu fotku vybrat porotou a druhou uživateli a nebo porotou vybrat užší výběr a z toho pak hlasovat.Super nápad!!
Co se týká výherních fotek, očima fotografa naprosto chápu, proč byly vybrány tyto fotky, byť se některým z vás nemusí zdát úplně dokonalé. Jinak k tomu hlasování. Kdyby hlasovali jen uživatelé, tak si myslím, že mohou vyhrát i nepovedené fotky, záleželo by jen na tom, kdo nasbírá kolik hlasů (a v dnešní době facebooku, icq, ... není problém nasbírat hodně hlasů). Takhle to bylo na jednom serveru, kde neustále měla největší počet hlasů jedna paní, každý měsíc... V pravidlech naštěstí bylo, že může zvítězit jen jedna fotka od uživatele, tak naštěstí neobsadila všechny tři příčky, ale bylo to už potom celkem trapné. Na druhou stranu, kdyby vítěze určovala jen porota, tak koho by ta soutěž zajímala? Celou dobu by se nic nehlo dokud by porota po X dnech neurčila vítěze... A to si myslím, že by nikoho moc nebavilo... Co se mi líbí na jiných serverech při hlasování, tak je třeba to, že jednu fotku určuje porota, jednu uživatelé... Nebo kdyby porota udělala užší výběr fotek, pro které budou potom uživatelé hlasovat ;) Tak by se mi to líbilo ;)
Orina (28.10.2010 18:41:39) napsal: Ahojky též nechápu naco je hlasování,když potom vybíráte fotečky sami!!!Pak člověk zbytečně hlasuje,když nevyhraje ten co má nejvíce hlasů>:)Buď tedy ať se nehlasuje vůbec,jelikož to vyberete vy a nebo ať se hlasuje,ale ať vyhrají ti co mají nevětší počet hlásků a myslím,že tak je to spravedlivé!!! To jsem dávno taky řešila ale nakonec se to obrátilo všechno proti mě takže to už neřeším,prostě to tak je tam a tak to i bude...
Mohu vás, adminy, požádat o vysvětlení za mě a naše kamarády, proč nebyla za měsíc listopad vybraná fotka, která se umístila na prvním místě? Chápu, že je podle pravidel této soutěže vaším právem vybrat vámi zvolenou fotku, bez ohledu na hlasování uživatelů, ale jaký byl důvod nevybrat fotku, která nejenže dostala nejvíc hlasů, ale navíc patří k nejhezčím s listopadovou tématikou? Proč porota vybrala fotku za listopad, na níž není jediný spadnutý listopadový list? Vždyť všechny soutěžící fotky s listím patří k nejhezčím! Přece spadané listí je ukázkou listopadu !!!!!!!!!!!!! Nebo nebyla snad ta fotka tak kvalitní pro další zpracování? Nezlobte se, nechápu já, ani naši kamarádi :-( Děkuji za vysvětlení. M.Z.
Marcine (27.10.2010 12:02:11) napsal: Ahoj kamarádi, ve fotosoutěži "Hledáme psy měsíců listopad a prosinec" se sešly velmi povedené snímky, hlavně ty z podzimního období. Vždy mají vyhrát fotky, které jsou označené jako NEJLEPŠÍ. Tentokrát jsem to nepochopila. Vyhrály opravdu ty nejlepší (nejhezčí), nebo ty kompozičně a kvalitou nejvhodnější (což by byl dost podstatný důvod) pro jejich další zpracování (wallpaperů)? Je mi celkem jedno, kdo vyhraje, některým bych to ale ze srdce přála, protože jejich fotky jsou hodně pěkné. Myslím, že se mnohem hezčí, než ty oceněné, nacházejí už na několika předních stránkách či dokonce místech (rozhodně nemám na mysli moje fotky, toť vysvětlení pro ty rejpavé, mně jsou výhry ukradené). Nic proti oceněným fotkám (špatné nejsou), pro majitele těch pejsků jsou jejich miláčci nejkrásnější bytosti pod sluncem a já to chápu. Ovšem o sobě si teď musím myslet, že jsem naprosto neschopná, když nedokážu posoudit, které fotky patří k nejlepším a že moje profese výtvarníka je úplně k ničemu. Sto lidí, sto názorů, chápu, ale má potom cenu posílat vůbec nějaké hlasy? Nestačilo by poslat jen fotky a čekat na výběr adminů? Mějte se s chlupáči blaze. M.Z. Hlasovani je jen pro zabavu a pripadne pro rozhodnuti poroty,kdyz si budou vybirat mezi vice obrazky tak vyhraje ten ktery bude mit vic hlasu,teda alespon tak jsem to pochopila z pravidel
Ahoj kamarádi, ve fotosoutěži "Hledáme psy měsíců listopad a prosinec" se sešly velmi povedené snímky, hlavně ty z podzimního období. Vždy mají vyhrát fotky, které jsou označené jako NEJLEPŠÍ. Tentokrát jsem to nepochopila. Vyhrály opravdu ty nejlepší (nejhezčí), nebo ty kompozičně a kvalitou nejvhodnější (což by byl dost podstatný důvod) pro jejich další zpracování (wallpaperů)? Je mi celkem jedno, kdo vyhraje, některým bych to ale ze srdce přála, protože jejich fotky jsou hodně pěkné. Myslím, že se mnohem hezčí, než ty oceněné, nacházejí už na několika předních stránkách či dokonce místech (rozhodně nemám na mysli moje fotky, toť vysvětlení pro ty rejpavé, mně jsou výhry ukradené). Nic proti oceněným fotkám (špatné nejsou), pro majitele těch pejsků jsou jejich miláčci nejkrásnější bytosti pod sluncem a já to chápu. Ovšem o sobě si teď musím myslet, že jsem naprosto neschopná, když nedokážu posoudit, které fotky patří k nejlepším a že moje profese výtvarníka je úplně k ničemu. Sto lidí, sto názorů, chápu, ale má potom cenu posílat vůbec nějaké hlasy? Nestačilo by poslat jen fotky a čekat na výběr adminů? Mějte se s chlupáči blaze. M.Z.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?