Diskuze Hledání dárečků

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zkuste si stáhnout prohlížeč Opera, nejnovější verzi. Ještě se mi nestalo, že bych dáreček nenašla. Pokaždé tu je. Ale v pohlížeči IE se mi zatím nikdy nezobrazil, ani po znáčkutí F5.
Teď jsem to zkoušela tolikrát, že už se mi z toho málem zamotala hlava - jen mě mrzí, že pak nemůžu posílat dárečky kamarádům. :0?
Také najdu dárek každý den, musíte postupovat podle nápvěd a nemůže se vám stát, že ho nenajdete. Dneska ráno jsem našla 20 piškotů a večer 77 piškotů. Opravdu to není těžké:) hodně štěstí
já to taky vážně nechápu - jako on se má zobrazit sám??? mě se teda nikdy nic samo neobjeví - myslela jsem, že musím hledat kurzorem, ale taky nic. Toš nevím, kde se stala chyba ...
Nene .77,33 a 5 piškotů jste mohli najít
A je po dárku, už nám zbyly jen 5piškotové :-D
Jakou jsi měla verzi IE ? Jestli IE 7 tak je to divné
Konečně jsem i já našla dárek. Ale je to tím, že jsem si nainstalovala jiný prohlížeč (Mozilla Firefox). V Exploreru se mi dárek nikdy neukázal.
Já mám taky explorer a dárek najdu každý den.Jen tu stránku,kde má dárek být musím třeba 10x aktualizovat a pak se objeví.Ale opravdu je tady každý den.;-)
Poledne je za tři minutky, tak vydrž :-)
No tak to je super. Já mám Explorer, takže nic no... Musím se pokusit stáhnout jiný prohlížeč. Ale konečně jsem se dopátrala, čím to je. Takže dík.
Já ho našla, ale je to tím, že mám mozzillu. Zkoušela jsem to u sousedky přes explorer a dárek není vidět, tak na něj nemůžete kliknout. Psal to tu Rival, který prohlížeč to umožňuje.
No jo, mezi půlnocí a osmou až devátou hodinou se zobrazuje stále včerejší dárek.. dobrá finta... těch pár lidí co to chytají o půlnoci, ale třeba i ve dvě či ve tři ráno sleduji už delší dobu a brzy to zarazím :-)
júúúúúúú mám ho dneska 77 a 33 piškotků...super!!
Jupiiiiii mam darecek za 33 piskotuuu.
Ahojky,jak vy se tu bavite o te opere tak sem si ji tetka stahla a je to super . Ale tetka ktem dareckum, ja mam internet Explorer,Mozila Firefox a u tech me nedela zednej problem ten darecek najit. ...Ja se vzdycky drzim te napovedy tady nahore u te kolie,a tetka je tam napsany toto ..: Hafoj! Mám stopu! Přesně v podedne se na 1 hodinu objeví speciální dárek se 33 piškoty! Ale pšššt.... ..................................................................................... Ahojky mejte se vsichni hezky.
K zobrazení dárku není potřeba ani Java ani Javascript, takže netuším proč to Internet Explorer 6 nemůže pochopit :-) Už se chystáte na dárek o dvanácté? :-D už vymýšlím, kam ho dám :-)
No já darečky najdu skoro vždycky(v opeře vždy) a V IE mám někdy problémy s Javou takže to kladu za vinu tomu. Ale věřte dárečky tu jsou : )
Já osobně používám Firefox 3 a nemám s nalezením dárečku žádnej problém
Jo já mám IE7 a ikdyž je celý IE na houby tak dárek vždycky najdu.Jiný prohlížeče jsem nezkoušela, ale v tom bude ta chyba.
Je nutné pro správné zobrazování dárku mít staženou nejnovější verzi prohlížeče: IE 7, Firefox 3.0 , Opera 9
Mě se v opeře nedařil najít (nemám tu poslední, protože se mi nelíbí ty skiny), ale ve firefoxu (mozilla) jsem ho nasla pak vždycky. Jen dnes se mi kólie nějak sekla a pořád hlasí "zase je fuč" a nic víc... :-(
Já ještě nikdy a to se o to pokouším už celé prázdniny.
Já postupuju přesně podle nápověd. Vždycky se dostanu tam kam mám, ale žádný čtvereček nevidím. Ani když aktualizuju stránku. Nechápu to.
Chce to trpělivost,já dárek našla pokaždé.
když budete postupovad dle napovědy, najdete ho každý den, je to takový červený dárek po kliknutí na něj , jsou vám připsané piškoty.
Chci se zeptat, kolika z vás se už podařilo nějaký dárek najít? Když měl být jednou dárek schován na chatu, strhla se tam o tom diskuze a jedna slečna tvrdila, že dárek našla, že je to nějaký červený čtvereček s obrázkem dárku uprostřed a že záleží na tom, jaký má kdo prohlížeč, nebo tak něco. Jak to teda je? Hledám dárek pokaždé, když tu jsem (a to je skoro každý den), ale ještě jsem ho neobjevila.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?