Diskuze Hledání kamarádů podle měst

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jj já už jsem to tu taky psala že to tu chybí
Jsem určitě pro a píšu si to do seznamu, ale myslím, že programátoři teď mají spoustu práce s obnovováním a vylaďováním funkcí důležitejších. Prosím ještě o chvíli strpení :-~
no, je sice hezkůé, že u profilu je mapa, ale pokud se dotyčný do ní nepřihlásí, tak je tam jen mapa, velká zbytečná mapa. Nic víc. A domov miláčka je tam i písemně. takže žádný přínos. Jo, kdyby se na mapě objevil dejme tomu červený špendlík – to jsem já a pak okolo žluté – to jsou další přihlášení, pak by to mělo nějaký smysl, ale takto ? jen zbytečně zabírá místo.
Elis (20.04.2009 19:59:50) napsal: Tak kdy už to konečně zase zavedete? přece nebudu procházet každý profil zvlášť, abych zjistila, jestli to jsou sousedi, nebo až z druhého konce republiky!!!!! určitě nejsem jediná, komu to vadí… Taky se přidávám…moc nám to tu chybí :(
Tak kdy už to konečně zase zavedete? přece nebudu procházet každý profil zvlášť, abych zjistila, jestli to jsou sousedi, nebo až z druhého konce republiky!!!!! určitě nejsem jediná, komu to vadí…
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?