Diskuze "Hledej"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Proč už nejde vyhledávání profilů pejsků podle města??? ?? 8-|
Carlino-Kavalír (01.07.2009 21:30:46) napsal: Proč už nejde vyhledávání profilů pejsků podle města??? ?? 8-| no to by bylo šik!;-)
Tohle napsala? No já bych našla zbytečnější věci než je tohle. Vyhledávání by náhodou bylo fain :-)
zbeytečné:( to je škoda že to tu není člověk by si našel kamarády v okolí takhle musí hledat v mapě a je to takové nepřehledné.:-(
Carlino-Kavalír (01.07.2009 21:30:46) napsal: Proč už nejde vyhledávání profilů pejsků podle města??? ?? 8-| O navrácení této funkce se tu snažím od změny Hafíků. Rival slíbil, že to tu opět udělá, ale když už tu není… :( a Kate si myslí, že je to zbytečné (nebo aspoň takhle jsem to pochopila já, když mi na stejnou otázku odpovídala)>:-(
Já bch taky ráda věděla kolik je tu dalších pejsků od nás z města. 8da bych jim třeba napsala, jestli by nešli společně věnčit, ale bohužel, nejde to.. a projíždět každý profil zvlášť je k-r-a-v-i-n-a>:-(
Nevím teda v čem je chyba, ale mě to jede normalně;-)
no jo, ale když tam zadám moje město (Nymburk) tak mi vyleze jen jeden profil, a třeba můj ne..to je právě ta divnota....asi někde soudruzi udělali chybu :-DD nikol (22.11.2009 21:25:51) napsal: Profily, HLEDÁM A DO KOLONKY ZADÁŠ POŽADOVANÉ MĚSTO
Profily, HLEDÁM A DO KOLONKY ZADÁŠ POŽADOVANÉ MĚSTO
a jak? sem asi natvvrdlo .... nikol (22.11.2009 21:14:52) napsal: Ale vždyť to jde!!!;-)
to by bylo fakt super kdyby to šlo!!!
Wana (22.11.2009 21:53:33) napsal: no jo, ale když tam zadám moje město (Nymburk) tak mi vyleze jen jeden profil, a třeba můj ne..to je právě ta divnota....asi někde soudruzi udělali chybu :-DD Zkusila jsem zadat Nymburk a vyjely mi dvě strany profilů včetně tvého Dexika. To je divný teda ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?