Diskuze hlídání...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kam dáváte hlídat vaší číču po dobu dovolené? =)
necháváme doma, poprosíme známé ať chodí krmit (půjčíme klíče a na stůl viditelně postavíme bedýnku kapsiček, konzerv) :)
jestli mate sousedy co mají rádi kočky tak jim dejte kočku či kocourka,krmení,(jestli má boudičku),a její oblíbené věci
ewhys (13.03.2014 19:43:47) napsal: kam dáváte hlídat vaší číču po dobu dovolené? =) Dobrý den, Dávám je do kočičího hotelu nebo poprosím někoho ze známých/rodiny, aby mi kočičku pohlídali, záleží na čase ostatních a době. Na jak dlouho jedete na dovolenou? Důležité je, aby jí stále něco připomínalo domov - pelíšek, krmivo apod.
Žiju v Anglii a nevím zda tady nějaký seriozní hotely existují =)... Myslíte si že kočku vystresuje dvoutýdení pobyt u mých přátel? ona je povaha že všechno zvládne v pořádku už od malička.....
ewhys (13.03.2014 19:43:47) napsal: kam dáváte hlídat vaší číču po dobu dovolené? =) necháváme doma, poprosíme známé ať chodí krmit (půjčíme klíče a na stůl viditelně postavíme bedýnku kapsiček, konzerv) :)
Zde najdete přehled kočičích hotelů a hlídaček -http://www.miciny.cz/kocky/hotely/ ewhys (13.03.2014 19:43:47) napsal: kam dáváte hlídat vaší číču po dobu dovolené? =)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?