Diskuze Hnis

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

simonka.trbulova (05.02.2010 16:12:14) napsal: Ahoj,Matyáškovi už asi čtyři dny teče zelený hnis z očička.Vytírám a vyplachuji mu to Borovou vodou,ale nezdá se mi,že by se to lepšilo.Prosím vás můžete mi poradit?Děkuji moc! To Nesince taky hnisalo očko, měla ho o dost menší než to druhé. Mamka jí kapla do očka asi 3 x a ráno byla čilá a očičko se zahojilo. ( Ty kapičky byli normálně pro lidi, ale opravdu se jí zahojilo ) Ale že by jí teklo něco zeleného, tak to nemám tušení:-| Třeba se do diskuze zapojí více uživatelů a dozvíš se víc;-)
Borovou vodu bych vyměnila za opthal,ale ještě lépe za světlík lékařský,Je pravda,používám ho v pomoci lidem.Ale má vynikajísí účinek,tak proč by nepomohl kočičkám.Světlík koupíte v lékárně nebo v bylinkáčství.Z 1 lžičky byliny a 1.šálku vřelé vody připravíte čaj,Necháte pod pokličkou asi 7min louhovat,pak slijete třeba do pet lahve od malé vody,nebo dětského pití,prostě lahvička ,která jde zavřít.Tímto čajem budete kocourkovi vytírat očička a pokud si koupíte v lékárně i kapátko,a hlavně dokážete li to,můžete mu očíčka vykapat světlíkem.Nálev uchovávejte v lednici,Za týden je potřeba udělat nový.Bábina
Bábina (14.06.2011 11:31:47) napsal: Borovou vodu bych vyměnila za opthal,ale ještě lépe za světlík lékařský,Je pravda,používám ho v pomoci lidem.Ale má vynikajísí účinek,tak proč by nepomohl kočičkám.Světlík koupíte v lékárně nebo v bylinkáčství.Z 1 lžičky byliny a 1.šálku vřelé vody připravíte čaj,Necháte pod pokličkou asi 7min louhovat,pak slijete třeba do pet lahve od malé vody,nebo dětského pití,prostě lahvička ,která jde zavřít.Tímto čajem budete kocourkovi vytírat očička a pokud si koupíte v lékárně i kapátko,a hlavně dokážete li to,můžete mu očíčka vykapat světlíkem.Nálev uchovávejte v lednici,Za týden je potřeba udělat nový.Bábina Opět si cením,že chcete pomoci, ale tady odpovídáte na příspěvek z 5.2.2010. To už Matyášek bude snad vyléčen.
♥ PERLIČKY ♥ (07.02.2010 13:43:46) napsal: To Nesince taky hnisalo očko, měla ho o dost menší než to druhé. Mamka jí kapla do očka asi 3 x a ráno byla čilá a očičko se zahojilo. ( Ty kapičky byli normálně pro lidi, ale opravdu se jí zahojilo ) Ale že by jí teklo něco zeleného, tak to nemám tušení:-| Třeba se do diskuze zapojí více uživatelů a dozvíš se víc;-) Ahojky!Děkuji moc za radu,zkusím mu tam taky nakapat kapky!Zdravíme!
Ahoj,Matyáškovi už asi čtyři dny teče zelený hnis z očička.Vytírám a vyplachuji mu to Borovou vodou,ale nezdá se mi,že by se to lepšilo.Prosím vás můžete mi poradit?Děkuji moc!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?