Diskuze Hnisavá rána

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kajina (02.09.2010 19:16:12) napsal: Co mám dělat? Mám jít k veterináři? Můj kocourek má hnisavou ránu na nožičce. Hnis z toho neteče. Poraďte.. :( Rozhodně bych k veterináři na tvém místě šla,může se to zhoršovat nebo chytne infekci.Veterinář mu dá antibiotika a ránu vyčistí a kocourek bude v pohodě.Zajdi tam raději už zítra.;-)
Protože jsem bylinkářka a zabývám se pomoci lidem,myslím, že stejné bylinky mohou pomoci i kočičkám.Na hnisavou ránu Vašeho kocourka bych dala obklad Z kontryhele obecného .Z 1 čajové lžičky byliny a 1 šálku vřelé vody udělejte čaj,pod pokličkou ho nechte asi10min louhovat a pak slijte do uzavírací sklenice.Do prochladlého čaje namočíte kousek obvazu ,přiložíte na ránu a ovážete.Ovšem kocourkovi,tžko vysvětlíte,že to nesmí sundat.A že se o to pokusí na to dám krk.Prostě snažte se ho uhlídat.Nejlépe aby to ostl než usne.Obvaz vyněňujte dle potřeby.A pokud si kocourek čaje u cucne,není na škodu ba naopak.Čaj můžete uchovávat v lednici.Bábina
Bábina (14.06.2011 11:21:27) napsal: Protože jsem bylinkářka a zabývám se pomoci lidem,myslím, že stejné bylinky mohou pomoci i kočičkám.Na hnisavou ránu Vašeho kocourka bych dala obklad Z kontryhele obecného .Z 1 čajové lžičky byliny a 1 šálku vřelé vody udělejte čaj,pod pokličkou ho nechte asi10min louhovat a pak slijte do uzavírací sklenice.Do prochladlého čaje namočíte kousek obvazu ,přiložíte na ránu a ovážete.Ovšem kocourkovi,tžko vysvětlíte,že to nesmí sundat.A že se o to pokusí na to dám krk.Prostě snažte se ho uhlídat.Nejlépe aby to ostl než usne.Obvaz vyněňujte dle potřeby.A pokud si kocourek čaje u cucne,není na škodu ba naopak.Čaj můžete uchovávat v lednici.Bábina Je od vás hezké, že chcete pomoci, ale je dobré se u příspěvků podívat na datum, kdy byl konkrétní příspěvek vložen. Vzhledem k tomu, že příspěvek Hnisavá rána byl vložen 2.9.2010, myslím si, že by kocourek už mohl být v pořádku.
Bábina (14.06.2011 11:21:27) napsal: Protože jsem bylinkářka a zabývám se pomoci lidem,myslím, že stejné bylinky mohou pomoci i kočičkám.Na hnisavou ránu Vašeho kocourka bych dala obklad Z kontryhele obecného .Z 1 čajové lžičky byliny a 1 šálku vřelé vody udělejte čaj,pod pokličkou ho nechte asi10min louhovat a pak slijte do uzavírací sklenice.Do prochladlého čaje namočíte kousek obvazu ,přiložíte na ránu a ovážete.Ovšem kocourkovi,tžko vysvětlíte,že to nesmí sundat.A že se o to pokusí na to dám krk.Prostě snažte se ho uhlídat.Nejlépe aby to ostl než usne.Obvaz vyněňujte dle potřeby.A pokud si kocourek čaje u cucne,není na škodu ba naopak.Čaj můžete uchovávat v lednici.Bábina Je sice chválihodné, že někomu chcete pomoci, ale odpovídáte na příspěvek z 2. září 2010. Myslím si, že už touto dobou by mohl být kocourek v pořádku.
Co mám dělat? Mám jít k veterináři? Můj kocourek má hnisavou ránu na nožičce. Hnis z toho neteče. Poraďte.. :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?