Diskuze hodnocení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

S těch odpovědí si nic nedělej! To hodnocení u jiných druhu zvířat než je pes je prostě jiné. Některé se hodnotit dají některé ne. Já osobně neví proč. Ten příspěvek si neměla mazat nemáš se za co stydět jen ses na něco zeptala a bohužel si dostala trapné odpovědi. A příště si nic takového nenech líbit ;-)
aylot (25.04.2009 19:10:52) napsal: dnes jsem založila nový profil pro naší malinkou korelku Polly a i když navštěvy profil hodnotí ,stav mám stále na 0…jiné profily,také dnes založené hodnocení mají v pořádku…proč to u mě je stále na 0 ? to je nový druh psa????:-D :-D :-D :-D nebo kočky????:-D :-D sorry
proč trapné odpovědi ? paní se zeptala na foru na něco, co nikdo z nás nemůže vědět, jen admini. Nemohla dostat žádnou uspokojivou odpověď, byl to jen zbytečný příspěvek. A zbytečné smazání.
pes Michal (27.04.2009 23:40:05) napsal: proč trapné odpovědi ? paní se zeptala na foru na něco, co nikdo z nás nemůže vědět, jen admini. Nemohla dostat žádnou uspokojivou odpověď, byl to jen zbytečný příspěvek. A zbytečné smazání. Aha takže člověk který třeba takovým věcem nerozumí a neví tede koho se má zaptat tak si hned zaslouží takové odpovědi? Hmm tak to jo. Mojí dceru teda na ten web radši ani nebudu pouštět kdo ví čemu by se tu ještě přiučila!!!!! Asi tomu jak se špatně chovat k lidem!!! A to co je zbytečné si každý člověk umí posoudit sám, to že je zbytečný pro tebe neznaméná že i pri jiné!!!!!!
třeba proto, že ten pes je nějakej divnej 8-}
dnes jsem založila nový profil pro naší malinkou korelku Polly a i když navštěvy profil hodnotí ,stav mám stále na 0…jiné profily,také dnes založené hodnocení mají v pořádku…proč to u mě je stále na 0 ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?