Diskuze hodnocení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Přidávám kostičky těm co mají deník pejska,fota kamarádů a pod.No tam to právě vymyzelo!8-}
Docela by mě zajímalo, proč mi bylo vynulováno hodnocení. Kostiček sem sice moc neměla a vůbec mi to nevadí, ale nechápu, proč mám najednou jen dvakrát hodnoceno a deset kostiček.
Nuly bývají tam, kde je uvedeno, že to není pes, ale jiné zvíře, např. želva, papoušek atd. pokud má někdo v profilu uvedeno, že je pes, pak se mu započitávají kostičky i když je např. žížala nebo žába – taky tu jsou. Jinak jsem ještě nenarazil na pejska, který by byl opravdu pes a měl nuly i když dostává kostičky.
Uživatel21350 (09.05.2009 21:53:06) napsal: Může mi prosím někdo vysvětlit,proč jsou některým pejskům vynulovány hodnocení(myslím tím kostičky).Sama tu topic nemám,ale ráda přidám kostičky našim čtyřnohým kamarádům!;-) Nevím, jestli odpovím na to, na co se ptáte, ale většinou jsou nuly tam, kde se nejedná o psa, ale např. o papouška či žábu, želvu a tak. Kdo v profilku uvede, že se jedná o psa, tomu se kostičky počítaj, i když tam má třeba žížalu, nebo co já vím, ale kdo uvede, že není pes, ale jiné zvíře, tomu se kostičky nezapočitávají.
Uživatel21350 (09.05.2009 22:33:34) napsal: Uživatel21350 (09.05.2009 22:21:54) napsal: Přidávám kostičky těm co mají deník pejska,fota kamarádů a pod.No tam to právě vymizelo!8-} Taky má nuly ten, kdo ještě tento měsíc nic nedostal, a už měl třeba 10 000, protože se to teď počítá každý měsíc znova od nuly. Pak tam má dole uvedeno: Bodů od počátku: a nějaký číslo.
Uživatel21350 (09.05.2009 22:21:54) napsal: Přidávám kostičky těm co mají deník pejska,fota kamarádů a pod.No tam to právě vymizelo!8-}
Může mi prosím někdo vysvětlit,proč jsou některým pejskům vynulovány hodnocení(myslím tím kostičky).Sama tu topic nemám,ale ráda přidám kostičky našim čtyřnohým kamarádům!;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?