Diskuze Honza

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jo najdi si Pavla Pasteláková jako profilovou fotku mám koně ferasd (01.03.2011 14:30:01) napsal: A máš fb dala by jsi mi své jméno na fb a já bych ti ji mohl ukázat jen jestli by jsi ji poznala třeba ji máš v přátelích kdo ví..:-)
A máš fb dala by jsi mi své jméno na fb a já bych ti ji mohl ukázat jen jestli by jsi ji poznala třeba ji máš v přátelích kdo ví..:-)
Ahoj Honzo, nedokážu ti říct podle jména jestli ji znám, protože tama prošlo tolik lidí, že jména si téměř nikoho nepamatuju. Musela bych ji vidět a pak bych byla schopna říct, jestli ji znám nebo ne. Jinak ještě k těm zkušenostem, určitě je dobré si o koních něco přečíst, ale to nejdůležitější dostaneš v praktických zkušenostech. ferasd (28.02.2011 21:14:46) napsal: Děkuji vám všem za vaše rady a přízpěvky a Pájo můžu se tě na něco zeptat jestli neznáš z ranče nevady jednu holku a to Petru Junaštíkovou tento rok tam měla být možná ji znáš ale nevím.Vím že musím mít i praktickou činst s konmi to příjde ale první o nich potřebuji vědět trochu více všem děkuji... :-) Holky jste moc hodné
Děkuji vám všem za vaše rady a přízpěvky a Pájo můžu se tě na něco zeptat jestli neznáš z ranče nevady jednu holku a to Petru Junaštíkovou tento rok tam měla být možná ji znáš ale nevím.Vím že musím mít i praktickou činst s konmi to příjde ale první o nich potřebuji vědět trochu více všem děkuji... :-) Holky jste moc hodné
Taky bych se určitě přiklonila k tomu navštěvovat nějaký měsíc nebo i rok nějakou stáj kde se naučiš všechno důležité. Já prošla stájí několik, jezdím 10 let a až po t dlouhé době jsem si koupila koně, ale to jen proto že už si vidělávám, to je věc jiná. Asi bych ti nedoporučovala koupit si koně když teprve začínáš. Nebude jednoduché všechno sám zvládnout. Potřebuješ zkušenosti z veterinární a kovářskou péči a nejlépe i trenéra který ví co dělá. Rozhodnout se jaký styl jezdit, anglie nebo western. Všechno nabízí velikou škálu možností a je důležité si vybrat to, co si sedí a v čem se cítíš nejlépe. V tomhle ti žádná kniha nepomůže :o)) ... Přeju hodně štěstí ;)
Přesně jak říká Lenka, s koněm si musíš sednout. Musíš přijít na to, jestli si víc rozumíš s temperamentnějším dopředným koněm nebo klidným vyrovnaným flegmošem. Výběr koně pro někoho, kdo nemá jezdecké zkušenosti je nemyslitelný. Nejprve by ses měl naučit o koně starat a jezdit na nich, pak teprve přemýšlet o koupi svého vlastního.;-) Lenka (18.02.2011 16:14:06) napsal: Tak já jsem až z Třince..a souhlasím s Pájou , že bys měl nabrat zkušenosti někde ve stáji:) Doporučit koně ti tak nedovedu:( každý má jiné nároky a zásady. Já osobně mám jezdím poničku( čsp) a jak se ohřebí chci si ji odkoupit. Jelikoš se narodila ve stáji ve které jezdím a obsedla jsem ji vytvořila jsem si k ní hodně silné pouto:):-)
Tak já jsem až z Třince..a souhlasím s Pájou , že bys měl nabrat zkušenosti někde ve stáji:) Doporučit koně ti tak nedovedu:( každý má jiné nároky a zásady. Já osobně mám jezdím poničku( čsp) a jak se ohřebí chci si ji odkoupit. Jelikoš se narodila ve stáji ve které jezdím a obsedla jsem ji vytvořila jsem si k ní hodně silné pouto:):-)
Ahoj Honzo, určitě ti doporučím přímou zkušenost s koňmi. Jak se starat o koně se teoreticky z knih dozvíš, ale je potřeba i ta praktická. U Uherského hradiště je spousta koní. Já osobně jezdím do Buchlovic na Smraďavku na Ranch Nevada. Určitě bys měl nějakou stáj vyzkoušet a nabrat praktické zkušenosti. Knihu ti žádnou nedoporučím, protože je nečtu.;-) ferasd (18.02.2011 12:28:22) napsal: Moc vám děkuji za rady co se týče těch publikací na internetu o koních máte s nějakými dobré zkušenosti ,které vám hodně pomohly a zaujaly vás??Rád bych si pořídil koně pro závodění ještě mám sice čas ,jak jsem říkal,ale myslím že zjistit jak se o koně starat jak se knim chovat je základ úzpěchu sice ještě nemám peníze na vlastního koně však do budoucna už hledím s otevřenýma očima.Mohl bych se vás zeptat holky Pájo a Lenko kde bydlíte já bydlím kousek od Uherského Hradiště a jestli je možné třeba nějaké koně doporučit podle rasy a tak opravdu v tom moc zběhlý nejsem.Koně se mě však velmi zaujaly a líbí se mi moc dostihy..Děkuji za rady případně za kontakty Honza ;-) ;-)
Moc vám děkuji za rady co se týče těch publikací na internetu o koních máte s nějakými dobré zkušenosti ,které vám hodně pomohly a zaujaly vás??Rád bych si pořídil koně pro závodění ještě mám sice čas ,jak jsem říkal,ale myslím že zjistit jak se o koně starat jak se knim chovat je základ úzpěchu sice ještě nemám peníze na vlastního koně však do budoucna už hledím s otevřenýma očima.Mohl bych se vás zeptat holky Pájo a Lenko kde bydlíte já bydlím kousek od Uherského Hradiště a jestli je možné třeba nějaké koně doporučit podle rasy a tak opravdu v tom moc zběhlý nejsem.Koně se mě však velmi zaujaly a líbí se mi moc dostihy..Děkuji za rady případně za kontakty Honza ;-) ;-)
Knih je opravdu spousta..stačí si jen vybrat:) Na internetu taky najdeš spoustu zajímavých věci. Výběr koníka..no je na tobě jestli chceš koně z původem nebo bez. Já osobně bych si při výběru koně dala záležet v tom jaké má kůň kopyta( aby nebyl třeba po schvácení), jaký má postoj a taky jakou má povahu:);-)
Ahoj Honzo, knih o koních je velmi mnoho. Je asi dobré, pokud máš o pravdu zájem koupit si knih více, porovnat je mezi sebou a hlavně s realitou se zkušeným koňařem. Koně se vybírají podle toho, k čemu je chceš koupit. Pokud chceš koníka na závody, poohlížela bych se po koni bez vad a i po dobrých rodičích. Pokud chceš koně pouze na rekreaci, tak hlavně aby byl zdravý.;-) ferasd (17.02.2011 17:45:33) napsal: Dobrý den jmenuji se Honza a o koně mám velký zájem je mi sice teprve 17let ale myslím si že je to dobrý věk začít něco dělat nabírat zkušenosti a vedomosti co bych potřeboval.Chtěl bych se vás zeptat jestli existují nějaké knihy týkající se chovu koní,trénovaní atd..Dále by mě zajímalo podle jakých kritérií se má kůn správně vybírat podle dobrého rodu po otci,matce podle čeho dále??Dále bych byl moc potěšen kdyby zkušenější konaři napsali své emaily abych jim mohl psát častěji ne jen přez tyto stránky kdybych náhodou něco potřeboval moc vám děkuji za vaše odpovědi a za pomoc vřele děkuji :-) :-) Honza
Dobrý den jmenuji se Honza a o koně mám velký zájem je mi sice teprve 17let ale myslím si že je to dobrý věk začít něco dělat nabírat zkušenosti a vedomosti co bych potřeboval.Chtěl bych se vás zeptat jestli existují nějaké knihy týkající se chovu koní,trénovaní atd..Dále by mě zajímalo podle jakých kritérií se má kůn správně vybírat podle dobrého rodu po otci,matce podle čeho dále??Dále bych byl moc potěšen kdyby zkušenější konaři napsali své emaily abych jim mohl psát častěji ne jen přez tyto stránky kdybych náhodou něco potřeboval moc vám děkuji za vaše odpovědi a za pomoc vřele děkuji :-) :-) Honza
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?