Diskuze Horse evolution show

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj byla jsem v pátek v Zamardi na horse evolution show 2 a bylo to hezčí než jednička to se jim fakt povedlo ty efekty fakt krása. Nejhezčí na čem sem kdy byla fakt paráda
mě se to celkem líbilo nej bylo jak tam byly ti frísi a měly ty revlexní tyčky ve hřívě a není to hlavně o ježdění na koni -jak to kdo umí,ale o soužití a porozumění koně a člověka 8-) mě se to teda líbilo:D
Irene (27.11.2010 13:36:54) napsal: Byli jste tam někado?? Jaké máte dojmy?? Jsem jediná, komu se zdálo, že vůbec neuměli jezdit 8-| ? (jezdkyně na frísech) Ahoj já jsem am byla a byla to slabotka.Holky neuměli jezdit a ještě při tom vystoupení co jsem, byla měli hromadu kyksů...myslím že to mělo hodně malou úroveň...
Deny Milující Koníky (02.12.2010 15:50:09) napsal: byla sem tam moc moc mocse mi to líbilo! Jako nebýt těch (ne)jezdkyň na frisech, tak to bylo super, přes tohle se nepřenesu a bylo to pro člověka, co se pohybuje kolem koní, dost viditelné, že jezdit neumí. A čekala jsem něco trochu jiného. Ale třebas matrix na snowboardech byl super nebo ti akrobati, to jsem fakt čuměla, jak poskakovali na těch koních jako nic, nechápu. A Richter byl taky úžasný. Třeba nechápu jak oddělil černé koně od bílých, jakože všichni bílí se např. zastavili nebo tak. Nechápu 8-|
Irene (27.11.2010 13:36:54) napsal: Byli jste tam někado?? Jaké máte dojmy?? Jsem jediná, komu se zdálo, že vůbec neuměli jezdit 8-| ? (jezdkyně na frísech) byla sem tam moc moc mocse mi to líbilo!
Irene (27.11.2010 13:36:54) napsal: Byli jste tam někado?? Jaké máte dojmy?? Jsem jediná, komu se zdálo, že vůbec neuměli jezdit 8-| ? (jezdkyně na frísech) Ahojky,ja jsem tam sice nebyla,ale moje kamarádky ze SŠ ano a říkala,že to bylo hrozně dobrý a že bylo než asi bude Apassionata a já ji věřím.Škoda,že ti nemůžu napsat můj názor,chěla jsem tam jít,ale dát nějakých 900Kč za vstupenku......8-} Snad ti napíšu můj názor příští rok ;-) ;-)
Líbí sse Vám apassionata?? jo mimochodem bych vas chtela poprosit o hodnoceni meho konika Ufida
Byli jste tam někado?? Jaké máte dojmy?? Jsem jediná, komu se zdálo, že vůbec neuměli jezdit 8-| ? (jezdkyně na frísech)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?