Diskuze Hrabání pacičkou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel46729 (04.09.2010 17:45:12) napsal: Muro ma dva roky a kolko ma ako mačka :( 1 rok kočičí je 19 let lidských, 2 roky jsou 24, 3 roky jsou 28, 4 jsou 32, 5 je 36, 6 je 40, 7 je 44, 8 je 48, 9 je 52, 10 je 56, 11 je 60, 12 je 64, 13 je 68, 14 je 72, atd.
Marťas (02.04.2010 18:49:05) napsal: Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo "přeložil" z kočičí řeči do lidské co znamená, když kočička po jídle pacičkou hrabe kolem misky - jakoby uklízela. Obdobně to dělá i když vyjde ze svého záchůdku. V obou případech to není pravidelně, jenom někdy. Nepodařilo se nám vydedukovat jaký to může mít důvod, ale hrozně rády bychom tomu porozumněly. Díky za poradu. Eva Z.:-) Nejste daleko od pravdy. Kočka skutečně jakoby uklízí, ať už kolem záchůdku, tak kolem misky s jídlem. Někde jsem vyčetl, že kolem záchůdku to dělá proto, aby ji podle trusu "nevyčenichal" nějaký nepřítel.Mám dvě kočky, a ty jdou dokonce tak daleko, že do jedné misky chodí pouze na velkou (ta se čistí okamžitě po "výkonu")a do druhé pouze na malou. A kolem misky to dělá údajné proto, že má dost a to jídlo si jakoby zahrabává na později. Je to údajně zvyk z doby,kdy kočky žily divoce.
Marťas (02.04.2010 18:49:05) napsal: Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo "přeložil" z kočičí řeči do lidské co znamená, když kočička po jídle pacičkou hrabe kolem misky - jakoby uklízela. Obdobně to dělá i když vyjde ze svého záchůdku. V obou případech to není pravidelně, jenom někdy. Nepodařilo se nám vydedukovat jaký to může mít důvod, ale hrozně rády bychom tomu porozumněly. Díky za poradu. Eva Z.:-) Nejste daleko od pravdy. Kočka skutečně jakoby uklízí, ať už kolem záchůdku, tak kolem misky s jídlem. Někde jsem četl, že to dělá když už má dost a to jídlo si jakoby zahrabává na později. Je to údajně zvyk z doby,kdy kočky žily divoce.
Marťas (02.04.2010 18:49:05) napsal: Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo "přeložil" z kočičí řeči do lidské co znamená, když kočička po jídle pacičkou hrabe kolem misky - jakoby uklízela. Obdobně to dělá i když vyjde ze svého záchůdku. V obou případech to není pravidelně, jenom někdy. Nepodařilo se nám vydedukovat jaký to může mít důvod, ale hrozně rády bychom tomu porozumněly. Díky za poradu. Eva Z.:-) Nejste daleko od pravdy. Kočka skutečně jakoby uklízí, ať už kolem záchůdku, tak kolem misky z jídlem. Někde jsem četl, že si to jídlo jakoby zahrabává na později. Je to údajně zvyk z doby,kdy kočky žily divoce.
Muro ma dva roky a kolko ma ako mačka :(
můj kocourek to udělal párkrát. Nevím jestli vaše to dělají pravidelně. Mě to spíše přijde, že si tím značkuje místo. Matýsek dostává pořád stejné krmivo, tak že by mu to nechutnalo, to snad ani ne, jen si to spíš označkoval. Ale stalo se to opravdu jen málokdy. Tak nevím.
Zdravíme: tak nevím jak to vysvětlí ostatní, ale od mamky kocour a i kočeny to dělají u misky s masem, když jim to nechutná. Asi tím dávají najevo, že to stojí za ..... :-D hrabou tak jak když jsou na záchodě. Teda aspoň u nás se tak kočky vyjadřují k tomu,co zrovna mají nachystané. Přejeme pěkný prodloužený víkend a veselé velikonoce. Bára a Lordík :-)
Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo "přeložil" z kočičí řeči do lidské co znamená, když kočička po jídle pacičkou hrabe kolem misky - jakoby uklízela. Obdobně to dělá i když vyjde ze svého záchůdku. V obou případech to není pravidelně, jenom někdy. Nepodařilo se nám vydedukovat jaký to může mít důvod, ale hrozně rády bychom tomu porozumněly. Díky za poradu. Eva Z.:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?