Diskuze HRAČKY ZA BODY !!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, odměny v bonus programu jsou průběžně obměňovány. Dnes přibyl nový dáreček. ;-) Hezký den, Lenka Kamča a koníčci (25.04.2011 13:33:18) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, teda už jsem se jednou ptala, ale žádná odpověď:-( 8-} nojo...8-} ... Za tolik profilů, kolik teď mám, bych měla cca za týden dostat přibližně 3 500 bodů, chtěla bych za ně kamarádce, která má psa, koupit pro toho psa nějakou hračku za ty body, tak se ptám, jestli v nejbližší době nějaká hračka za body bude?? předem děkuji, hezký den:-) Kamča
Teruska41327 (29.05.2011 09:39:09) napsal: dobry den ja by som sa chcela spytat ze preco sa tie hracky z bonus programu posielaju len do ciech ja so zo slovensska a chcela by som si jednu z hraciek objednat a verte mi ze niesom sama le nemam tu sancu. ja si myslim ze by sa to malo zmenit pretoze polovice uzivatelov hafici su zo slovenska a mozno aj z inych krajin. dopredu dakujem :D Já bych řekla,že je to proto,že od nás na slovensko je dost drahé poštovné,řekla bych,že o hodně dražší než ta hračka...
dobry den ja by som sa chcela spytat ze preco sa tie hracky z bonus programu posielaju len do ciech ja so zo slovensska a chcela by som si jednu z hraciek objednat a verte mi ze niesom sama le nemam tu sancu. ja si myslim ze by sa to malo zmenit pretoze polovice uzivatelov hafici su zo slovenska a mozno aj z inych krajin. dopredu dakujem :D
Na Slovensko dárky neposíláme, poštovné je velmi drahé, často dražší než samotný dárek.
Veradisia (29.05.2011 11:00:53) napsal: Já bych řekla,že je to proto,že od nás na slovensko je dost drahé poštovné,řekla bych,že o hodně dražší než ta hračka... mozno mas pravdu ale mohli by pre to nieco urobit. nikde by mohli urobit nejaku stanicu s tymi hrackami a hafici by ich kontaktoval a dal im adrsu kde to maju poslat??
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, teda už jsem se jednou ptala, ale žádná odpověď:-( 8-} nojo...8-} ... Za tolik profilů, kolik teď mám, bych měla cca za týden dostat přibližně 3 500 bodů, chtěla bych za ně kamarádce, která má psa, koupit pro toho psa nějakou hračku za ty body, tak se ptám, jestli v nejbližší době nějaká hračka za body bude?? předem děkuji, hezký den:-) Kamča
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?