Diskuze Hry, cviky ze země.. :)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím všechny :) Potřebuju radu,pomoc,inspiraci. Jezdím 4letého valacha a už nastávají problémy.Lonžovat chodíme do kruhovky,která je samozřejmě oplocená,ale momentálně se předělává,takže vchod do kruhovky je neoplocený a koník pokáždé,když lonžuju na pravou ruku,se mě snaží odtáhnout pryč.Když ho udržím,rozejde se po chvíli směrem ke mně,ale nepošlu ho na kruh,začne si stoupat na zadní a dělat kraviny.Když jdeme jedzit na jízdárnu a klušeme na pravou ruku,udělá to i pod sedlem,já ho samozřejmě hned otočím zpět,ale už jsem bezradná.Je to kůň velkej jak.... a štvě mě,že toho využívá.Nikdo jiný s ním nepracuje.Akorát dřív,než jsem začala já,ho učil jistý pán kraviny(kousat,hrabat).Pokud jste se s tím někdo setkal,budu moc vděčná za Vaši zkušenost.Předem díky moc.
AlbinaMegan (07.12.2013 21:31:34) napsal: Ahojky Máte někdo zkušenost s cviky ze země? ("Cirgusové kousky") Tu mou jsem zatím naučila poklonu a chtěla bych jí toho naučit víc. Jen mě nenapadá co a hlavně JAK. Tak pokud máte někdo nějakou zkušenost tak budu ráda za radu. Díky :) Mohu pouze odkázat na tyto stránky - asi nejlepší co můžete najít :) Doporučuji přečíst i bezpečnostní upozornění, občas se nevinné kousky můžou docela zvrtnouthttp://www.dgacek.eu/triky/Triky1.html
Ahoj můžete ji naučit vzpínání lehání...atd... mně pomohlo ,že jsem se koukala na you tube jak je k tomu pobízejí... :) AlbinaMegan (07.12.2013 21:31:34) napsal: Ahojky Máte někdo zkušenost s cviky ze země? ("Cirgusové kousky") Tu mou jsem zatím naučila poklonu a chtěla bych jí toho naučit víc. Jen mě nenapadá co a hlavně JAK. Tak pokud máte někdo nějakou zkušenost tak budu ráda za radu. Díky :)
Ahojky Máte někdo zkušenost s cviky ze země? ("Cirgusové kousky") Tu mou jsem zatím naučila poklonu a chtěla bych jí toho naučit víc. Jen mě nenapadá co a hlavně JAK. Tak pokud máte někdo nějakou zkušenost tak budu ráda za radu. Díky :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?