Diskuze Hubert a pár dalších věcí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Emush =) (29.09.2012 13:26:52) napsal: Moje kobylka je už starší ale chtěla bych s ní jet na Huberta. Potíž je v tom, že nevím, jestli to zvládne - kvůli zdraví, nechci jí ublížit!!! Máte tedy někdo nějaké tipy, co dělat abych ji na to připravila? Musíme nejprve dojet na místo startu(cca 2hodiny?) potom 2hodinová vyjížďka, dostih a nakonec jízda zpět. :/ Myslím že je to dost nereálné, ale i tak: Myslíte že bychom to mohly zvládnout a nemáte nějaké nápady - co s ní? Emush;-) Určitě bych jí nebrala, podle situace kterou popisuješ, tak na to kobylka není připravená (fyzicky aj psychicky)... Je to už přece jenom starší dáma. Určitě bych jí nebrala. Ale záleží na tom jak to vidíš ty. Pokud píšeš že kobyla týden před startem nepajdá v klusu a zvyšuješ zátěž, řekla bych že je celkem pozdě na přípravu. V každém případě bych já ji nebrala...;-)
Emush =) (29.09.2012 13:26:52) napsal: Moje kobylka je už starší ale chtěla bych s ní jet na Huberta. Potíž je v tom, že nevím, jestli to zvládne - kvůli zdraví, nechci jí ublížit!!! Máte tedy někdo nějaké tipy, co dělat abych ji na to připravila? Musíme nejprve dojet na místo startu(cca 2hodiny?) potom 2hodinová vyjížďka, dostih a nakonec jízda zpět. :/ Myslím že je to dost nereálné, ale i tak: Myslíte že bychom to mohly zvládnout a nemáte nějaké nápady - co s ní? Emush;-) Ahojky, můj názor je raději zůstat doma. Pokud chceš jít a zkusit to, tak bych nechala kobylku u někoho ustájenou den dopředu poblíž místa konání ten den bych odjela huberta a dle situace bych s ní šla domů ten den nebo až další den. Jinak být to můj kůň tak bych určitě nešla a zůstala doma,vždyť zdraví je přednější.;-)
Lilian (29.09.2012 21:43:07) napsal: Radši bych to neriskovala, pokud není zdravotně úplně v pořádku. To je právě ta věc: Chvíli je OK, a chvíli KO... Dnes šla krásně hladce, nepajdala ani v klusu a cválala pěkně - takže postupně přidávám zátěž. Alenevím nevím - jede se už za týden. :-(
Radši bych to neriskovala, pokud není zdravotně úplně v pořádku.
Moje kobylka je už starší ale chtěla bych s ní jet na Huberta. Potíž je v tom, že nevím, jestli to zvládne - kvůli zdraví, nechci jí ublížit!!! Máte tedy někdo nějaké tipy, co dělat abych ji na to připravila? Musíme nejprve dojet na místo startu(cca 2hodiny?) potom 2hodinová vyjížďka, dostih a nakonec jízda zpět. :/ Myslím že je to dost nereálné, ale i tak: Myslíte že bychom to mohly zvládnout a nemáte nějaké nápady - co s ní? Emush;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?