Diskuze Hubnutí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, mám kocourka rok starého. Je to takový čipera, jí 3x denně misku plnou granulí a zamíchaných s masíčkem z konzervy, ale je šíleně hubený. Vypadá, jako by 2 týdny nejedl :( Nemůže se jednat o nějakou nemoc? Předem děkuji za odpověď! :)
verrulka (18.08.2011 19:44:19) napsal: Dobrý den, mám kocourka rok starého. Je to takový čipera, jí 3x denně misku plnou granulí a zamíchaných s masíčkem z konzervy, ale je šíleně hubený. Vypadá, jako by 2 týdny nejedl :( Nemůže se jednat o nějakou nemoc? Předem děkuji za odpověď! :) Zajdi za veterinářem ten ti poradí líp:-)
verrulka (18.08.2011 19:44:19) napsal: Dobrý den, mám kocourka rok starého. Je to takový čipera, jí 3x denně misku plnou granulí a zamíchaných s masíčkem z konzervy, ale je šíleně hubený. Vypadá, jako by 2 týdny nejedl :( Nemůže se jednat o nějakou nemoc? Předem děkuji za odpověď! :) Podle popisu to vypadá, že má červíky, naše kočka po odčervení úplně zázračně přibrala, ale také bych se přimlouvala za návštěvu veterináře... 8-}
Taky jsem měla kocourka. Dobře papal, byl čiperný, pak tedy na elánu ubral a zjistilo se (BOHUŽEL POZDĚ :_( ),že má nádory na tlustém střevě. Určitě neotálej a utíkej k veterináři co nejdřív. Nemusí to být nic hrozného ;-) ale může bohužel..:-( verrulka (18.08.2011 19:44:19) napsal: Dobrý den, mám kocourka rok starého. Je to takový čipera, jí 3x denně misku plnou granulí a zamíchaných s masíčkem z konzervy, ale je šíleně hubený. Vypadá, jako by 2 týdny nejedl :( Nemůže se jednat o nějakou nemoc? Předem děkuji za odpověď! :)
Baree (21.05.2012 21:12:52) napsal: Taky jsem měla kocourka. Dobře papal, byl čiperný, pak tedy na elánu ubral a zjistilo se (BOHUŽEL POZDĚ :_( ),že má nádory na tlustém střevě. Určitě neotálej a utíkej k veterináři co nejdřív. Nemusí to být nic hrozného ;-) ale může bohužel..:-( Já mám 11m. kočku, která je taky hubená, ale ne zas tak, že ji jdou vidět žebra8-} 8-}Taky hodně jí a chytá myši, ale pořád je HUBENÁ! Nevíte co s tím?? ??
Lucka.V (04.10.2011 16:57:03) napsal: Podle popisu to vypadá, že má červíky, naše kočka po odčervení úplně zázračně přibrala, ale také bych se přimlouvala za návštěvu veterináře... 8-} Taky mám kocourka rok starého, tabletky na odčervení mu dáváme, papá ráno večer a přes den si chytne nějakou myšku. Šíleně zhubnul, lezou mu žebra. Slyšela jsem, že když kočička má červy v bříšku, tak hodně hubne a má pořád hlad, můj kocurek moc hlad nemá. Když tak bych mu dávala něco nějaké jídlo, po kterém přibere ? poraďte prosím.... dyť on vypadá jakobychom mu nedávali nažrat :-D
Jasně,kočka může mít červíky a nebo plný žaludek bezoarů(doufám,že se to tak píše)to jou chlupy,které kočinda polkne při čištění a pokud to nevyzvrátí,nebo to neodejde stolicí má plný žaludek a tráví pomaleji.Prohlédněte kocouří stolici na červy. N;-) a vyčištění od chlupů dávám mimo krmení Whiskas anti-Hairball.kočka je naučená si už sama říct kdy to chce.Také je to zdravá odměna.A předpokládám,že má kocourek stálý přístp k vodě.A ještě bych zkusila,krmivo nemíchat.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?