Diskuze II. sraz Hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Přemýšlíme o 2. srazu Hafici.cz. Zřejmě v září 2016. Co si o tom myslíte? Co byste rádi na srazu měli? Kde ho udělat? Napište nám, budeme se snažit vyhovět ;-)
Už víme datum a místo! Sraz bude v neděli 18. září 2016 v kempu Dolce (http://www.kemp-dolce.cz/). Program dáváme dohromady. Věříme, že se bude líbit. ;-)
Pomalu se nám rýsují detaily srazu. ;-) V případě, že se nic nezmění, tak sraz bude zřejmě v kempu Dolce u Trutnova (http://www.kemp-dolce.cz/) a to 2. zářijovou sobotu. O dalším vás budeme co nejdříve informovat. ;-D
Kate (08.08.2016 14:29:25) napsal: Přemýšlíme o 2. srazu Hafici.cz. Zřejmě v září 2016. Co si o tom myslíte? Co byste rádi na srazu měli? Kde ho udělat? Napište nám, budeme se snažit vyhovět ;-) Skvělí nápad. Rádi se zúčastníme pokud nám termín bude vyhovovat. Zatím mám volnou poslední neděli v srpnu a nějaké víkendy v září. Místo - nejlépe na půl cesty i blíže. Možná udělat nějakou anketu. Přece jen z Brna do Prahy nebo do Ostravy to máme daleko. :-)
Prozatím máme slíbenou účast veterináře a veterinární asistentky. Předběžně i kynoložky. ;-) Těšíme se! Dorazíte? Napište nám ;-) Kate (13.08.2016 22:59:24) napsal: Už víme datum a místo! Sraz bude v neděli 18. září 2016 v kempu Dolce (http://www.kemp-dolce.cz/). Program dáváme dohromady. Věříme, že se bude líbit. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?