Diskuze JA NIE SOM ADMINI

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Libor (21.04.2017 15:11:09) napsal: Dobrý den, jak už jsem psal paní Jarmile do osobní zprávy. Ano, je velmi nepravděpodobné, že by se někdo naboural někomu do účtu. Pokud někomu nefunguje načítání bodů, prosíme o zaslání na info[at]hafici.cz Vašeho účtu a můžeme to zkontrolovat. Jde spíše o technický problém, než hackerský Prosíme o slušné a férové chování mezi uživateli, přeci jen jsme tu kvůli radosti a našim mazlíčkům :) Díky moc! CHCEM SA POĎAKOVAť ZA RýCHLE A PROMTNé VYSVETLENIE A VERíM žE AJ UžíVATEľ Jarka POCHOPí žE POšPINIL MA ANI VO SNE MA NENAPADLO čOHO SA TU DOčKáM NIKOMU NEZáVIDíM SKôR DOPRAJEM A POMôžEM VžDY MA TEší žE KAMARáTI MAJú úSPECH
Dobrý den, jak už jsem psal paní Jarmile do osobní zprávy. Ano, je velmi nepravděpodobné, že by se někdo naboural někomu do účtu. Pokud někomu nefunguje načítání bodů, prosíme o zaslání na info[at]hafici.cz Vašeho účtu a můžeme to zkontrolovat. Jde spíše o technický problém, než hackerský Prosíme o slušné a férové chování mezi uživateli, přeci jen jsme tu kvůli radosti a našim mazlíčkům :) Díky moc! Jarmila (21.04.2017 13:36:57) napsal: Konečně jsem zjistil,kdo se mě montuje do mého počítače,kdy již tři roky nemohu získávat nové body,abych svým velmi dobrým přátelům mohl poslat dárečky(na př. k narozeninám) a již půl roku nemohu ani udělovat body(kostičky,myšičky a jablíčka),vždy se mě objeví u zadaného profilu "tento profil nemůžete hodnotit" Jen u jednoho profilu hodnotit mohu a to je jedna z mých dobrých bývalých přítelkyň Budete se divit o koho se jedná Je to ovšem velmi sprosté,aby někdo,kdo ode mě nedostal párkrát body,neboť jsem chtěl,aby se na přední místo dostal pejsek,který ještě žádný pohárek neměl a konečně jej získal Ta,kterou mohu jedinou hodnotit je profil JARMILA,což dokazuje to,že se mě montuje do mého profilu právě ona Nezlobte se proto na mě,že již na hafících nejsem,neboť určitě chápete,že mě to již delší dobu z těchto důvodů nebaví BOLA SOM UPOZORNENá žE MOJE MENO SA VYSKYTLO žE SOM SA MONTOVALA DO PROFILOV A žE SOM ZAVIEDLA PRAVIDLá A ZABLOKOVALA BODOVAť JE MI TO SMIEšME NIE SOM ADMINI A PRAVIDLA NEURčUJEM JA ZASIAHLI AJ MňA NAKOľKO Z JEDNEJ IP ADRESY MôžEM BODOVAť BUĎ JA ALEBO GAZDA NAKOľKO MáME SPOLOčNú ADRESU KDE NA TO TENTO UžíVATEľ JARKA PRIšIEL NEVIEM NO OD ADMINI žIADAM NáPRAVU A VYSVETLENIE
Konečně jsem zjistil,kdo se mě montuje do mého počítače,kdy již tři roky nemohu získávat nové body,abych svým velmi dobrým přátelům mohl poslat dárečky(na př. k narozeninám) a již půl roku nemohu ani udělovat body(kostičky,myšičky a jablíčka),vždy se mě objeví u zadaného profilu "tento profil nemůžete hodnotit" Jen u jednoho profilu hodnotit mohu a to je jedna z mých dobrých bývalých přítelkyň Budete se divit o koho se jedná Je to ovšem velmi sprosté,aby někdo,kdo ode mě nedostal párkrát body,neboť jsem chtěl,aby se na přední místo dostal pejsek,který ještě žádný pohárek neměl a konečně jej získal Ta,kterou mohu jedinou hodnotit je profil JARMILA,což dokazuje to,že se mě montuje do mého profilu právě ona Nezlobte se proto na mě,že již na hafících nejsem,neboť určitě chápete,že mě to již delší dobu z těchto důvodů nebaví BOLA SOM UPOZORNENá žE MOJE MENO SA VYSKYTLO žE SOM SA MONTOVALA DO PROFILOV A žE SOM ZAVIEDLA PRAVIDLá A ZABLOKOVALA BODOVAť JE MI TO SMIEšME NIE SOM ADMINI A PRAVIDLA NEURčUJEM JA ZASIAHLI AJ MňA NAKOľKO Z JEDNEJ IP ADRESY MôžEM BODOVAť BUĎ JA ALEBO GAZDA NAKOľKO MáME SPOLOčNú ADRESU KDE NA TO TENTO UžíVATEľ JARKA PRIšIEL NEVIEM NO OD ADMINI žIADAM NáPRAVU A VYSVETLENIE
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?