Diskuze Jak?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (02.06.2009 12:54:41) napsal: Protože 5. záznam v deníčku sis vyplnila teprve včera. Takže při kontrole profilů si tam ještě 5 záznamů neměla. Body se ti přičtou až příští týden.Cathy (02.06.2009 11:52:34) napsal: Ahoj, využiju tuhle diskuzi, abych nezakládala další.. Včera se mi nepřipsaly body za plně vyplněný profil, ale zdá se mi, že mám všechno. Co mi teda chybí? díky za odpověď;-) Ahaaaa, děkuju moc:)
Protože 5. záznam v deníčku sis vyplnila teprve včera. Takže při kontrole profilů si tam ještě 5 záznamů neměla. Body se ti přičtou až příští týden. Cathy (02.06.2009 11:52:34) napsal: Ahoj, využiju tuhle diskuzi, abych nezakládala další.. Včera se mi nepřipsaly body za plně vyplněný profil, ale zdá se mi, že mám všechno. Co mi teda chybí? díky za odpověď;-)
Ahoj, využiju tuhle diskuzi, abych nezakládala další.. Včera se mi nepřipsaly body za plně vyplněný profil, ale zdá se mi, že mám všechno. Co mi teda chybí? díky za odpověď;-)
Pavel (01.06.2009 21:50:37) napsal: Majlísek (01.06.2009 20:55:14) napsal: mas konika nejakyho narychlenýho nebo co? Narozený 23.3.2009 163cm v kohoutku a skáče parkur????? to je teda dobrej…skoro zápis do Guinesovky 8-} 8-} 8-} 8-}to je koník od Komerčky, narost trochu rychleji ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Majlísek (01.06.2009 20:55:14) napsal: mas konika nejakyho narychlenýho nebo co? Narozený 23.3.2009 163cm v kohoutku a skáče parkur????? to je teda dobrej…skoro zápis do Guinesovky 8-} 8-} 8-} 8-} to je koník od Komerčky, narost trochu rychleji ;-)
Kdyby ses tady trochu porozhlídla po diskuzích, po tvym nastavení atd., tak bys hned našla „návod“, jak sbírat kostičky. Nicméně se dají sbírat psaním do deníčku, hledáním dárků, o kterých říká kolie v hlavičce webu, psaním vtipů, receptů (pokud už je tato funkce zprovozněna). A to, co píše Majlísek, je pravda, měla by sis to opravit, pokud je to vůbec pravda, že máš koně. V poslední době se tady vyskytlo tolik falešných profilů, že jsem strašně podezíravá >:)
mas konika nejakyho narychlenýho nebo co? Narozený 23.3.2009 163cm v kohoutku a skáče parkur????? to je teda dobrej…skoro zápis do Guinesovky 8-} 8-} 8-} 8-}
:( Ahoj vsem porsim ja nevim jak naspirat nejake bbodiky :( porsim napiste moc to tu ete neznam me icq 381–781–900 nebo tady :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?