Diskuze Jak dlouho můžu nechat kočičku samotnou doma?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Natálie (19.06.2011 13:27:25) napsal: Ještě jeden dotaz. Měli jsme briťáčka, vůbec mu nevadil balkon, procházel se po zábradlí jako malý cirkusák, ze začátku jsem byla vyděšená, protože bydlíme ve třetím patře. Budeme mít ragdollku, myslíte že jí mám zamezit přístup na balkon, nebo se taky naučí neskákat ze třetího patra? Díky za radu Pro jistotu bych doporučovala síť.
petrajirak (20.06.2011 07:59:41) napsal: Dobrý den, upřímně řečeno, by bylo nejlepší mít kočičky dvě. Ale jinak stačí, když bude za ní někdo denně chodit a pohraje si s ní aspoň hodinu. Je to prý lepší než ji někomu dávat na hlídání, protože jsou doma zvyklé. Nejlepší je, když zná od malička i člověka, který jí chodí hlídat. Dělali jsme to tak se sestrou. Chodily jsme si kočičky hlídat. Existují i hotely pro kočky a některým se tam líbí. My jsme to jednou vyzkoušeli, ale kočička se pak s náma asi dva dny nebavila.:-O
Natálie (19.06.2011 13:24:41) napsal: Dobrý den, potřebovala bych poradit. Budeme mít koťátko ragdollku. Zjistlila jsem si co se dalo zjistit, protože jsem měla vždycky briťáčky, ale Ragdollku nikdy. Co se mi zjistit nepodařilo, jak dlouho můžu kočičku případně nechat doma samotnou, samozřejmě když bude mít dostatek jídla a pití, každodenní kontrolu. Nehodláme nikam odjíždět, ale stát se může cokoliv, potřebovala bych tuto alternativu znát do budoucna. Jsem doma s malou na rodičovské dovolené, takže čičina bude mít naši společnost stále. Ale jak jsem psala, člověk nikdy neví co se může stát a měl by být připravený na všechno. Děkuji za radu
Prosím o radu. Po zkušenostech s briťáčky čekáme na ragdollku. Měli jsme kluka, přišli jsme o něho a pořizujeme si ragdollku. Je nějaký rozdíl v péči o tyto čičiny? Máme se k čičině chovat jinak? Co můžeme očekávat rozdílného? Chtěla bych být připravená na všechno, bude to naše rodinná příslušnice a chci pro ni jen to nejlepší, tedy i podmínky a chování z naší strany. Děkuji za radu
Ještě jeden dotaz. Měli jsme briťáčka, vůbec mu nevadil balkon, procházel se po zábradlí jako malý cirkusák, ze začátku jsem byla vyděšená, protože bydlíme ve třetím patře. Budeme mít ragdollku, myslíte že jí mám zamezit přístup na balkon, nebo se taky naučí neskákat ze třetího patra? Díky za radu
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Budeme mít koťátko ragdollku. Zjistlila jsem si co se dalo zjistit, protože jsem měla vždycky briťáčky, ale Ragdollku nikdy. Co se mi zjistit nepodařilo, jak dlouho můžu kočičku případně nechat doma samotnou, samozřejmě když bude mít dostatek jídla a pití, každodenní kontrolu. Nehodláme nikam odjíždět, ale stát se může cokoliv, potřebovala bych tuto alternativu znát do budoucna. Jsem doma s malou na rodičovské dovolené, takže čičina bude mít naši společnost stále. Ale jak jsem psala, člověk nikdy neví co se může stát a měl by být připravený na všechno. Děkuji za radu
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?