Diskuze Jak dlouho to trvá,než se schválí a zveřejní můj článek?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Napsala jsem 2 články,jeden příběh a jeden o psí inteligenci.Ještě se neobjevily,nevíte někdo,jak dlouho to může trvat,případně co se neschvaluje?
Akíčita (21.09.2016 21:05:33) napsal: Dobrý den, chtěla bych se touto cestou omluvit, že jsem poslala do redakce Hafíků jeden článek 2x. Nevšimla jsem si totiž, že byl už dávno zveřejněn, a tak jsem jej včera omylem poslala znovu...Jmenuje se "Důvěra nade vše", tak ho prosím už znovu nezveřejňujte...Díky Eva.;-)
Dobrý den, chtěla bych se touto cestou omluvit, že jsem poslala do redakce Hafíků jeden článek 2x. Nevšimla jsem si totiž, že byl už dávno zveřejněn, a tak jsem jej včera omylem poslala znovu...Jmenuje se "Důvěra nade vše", tak ho prosím už znovu nezveřejňujte...Díky Eva.;-)
Psí příběhy schvalujeme pravidelně 1x týdně. O neschválení autory článků neinformujeme. Důvod, proč nemusí dojít ke schválení je především tzv. neautorský článek - tedy text, který je již někde jinde na internetu zveřejněn. Kostička (18.09.2016 19:13:40) napsal: Napsala jsem 2 články,jeden příběh a jeden o psí inteligenci.Ještě se neobjevily,nevíte někdo,jak dlouho to může trvat,případně co se neschvaluje?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?