Diskuze Jak ho naučit vracet se domů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pokud nějak můžu poradit, řekla bych že si musí prostě zvyknout. Když si zvykne ne vás, na okolí domu na dům a na ostatní měl by se (pokud se mu u vás bude líbit) vracet zase zpět. Aspoň my jsme to tak s naší kočkou dělali.;-D
Markéta (04.01.2013 19:58:15) napsal: Zdravím, předevčírem jsme se ujali kocourka, nevhodného vánočního dárku, který putoval od rodiny k rodině. Nedokážu odhadnout, kolik mu je, ale je to už odrostlé kotě, velké skoro jak normální kočka. Ale chtěla bych se zeptat, jak ho naučit, aby se vracel domů, když ho pustíme ven. Doma máme v současnosti ještě další dvě kočky. A všechny jsou (dřívější byly) navyklé chodit si, kde se jim zachce. Když chcou být doma (to většinou), jsou doma, ale jinak si můžou lítat, kde chcou. Před domem na ulici i za domem, kde je les. Bohužel se nám ale u jednoho kocourka stalo, že se nám už nevrátil. Proto se chci zeptat, jak naučit nového kocourka, aby se vracel. Zatím jsme ho ven nepustili, aby si na nás zvykl, pak s ním v náručí chcu chodit kolem domu, aby ho poznal, ale nevím, neexistuje nějaká metoda? Nemáme žádnou oplocenou zahradu, kam bysme kočky pouštěli, prostě volný prostranství a záleží na nich.. doma je přece držet nemůžem. Sice se nám asi z osmi koček ztratila "jen" jedna, a to ještě dost dávno, přesto to ale už nechci podcenit. Poradíte někdo? Dobrý den, Dejte kocourkovi dostatek času aby si na Vás zvykl a poté ho normálně začněte pouštět ven. Jiný postup Vám bohužel neporadím. Také ho odměňujte něčím dobrým na zub, třeba kvalitním krmivem, které mu opravdu bude chutnat a bude se na něj těšit:-)
Markéta (04.01.2013 19:58:15) napsal: Zdravím, předevčírem jsme se ujali kocourka, nevhodného vánočního dárku, který putoval od rodiny k rodině. Nedokážu odhadnout, kolik mu je, ale je to už odrostlé kotě, velké skoro jak normální kočka. Ale chtěla bych se zeptat, jak ho naučit, aby se vracel domů, když ho pustíme ven. Doma máme v současnosti ještě další dvě kočky. A všechny jsou (dřívější byly) navyklé chodit si, kde se jim zachce. Když chcou být doma (to většinou), jsou doma, ale jinak si můžou lítat, kde chcou. Před domem na ulici i za domem, kde je les. Bohužel se nám ale u jednoho kocourka stalo, že se nám už nevrátil. Proto se chci zeptat, jak naučit nového kocourka, aby se vracel. Zatím jsme ho ven nepustili, aby si na nás zvykl, pak s ním v náručí chcu chodit kolem domu, aby ho poznal, ale nevím, neexistuje nějaká metoda? Nemáme žádnou oplocenou zahradu, kam bysme kočky pouštěli, prostě volný prostranství a záleží na nich.. doma je přece držet nemůžem. Sice se nám asi z osmi koček ztratila "jen" jedna, a to ještě dost dávno, přesto to ale už nechci podcenit. Poradíte někdo? Dovoluji si vám poradit.Já jsem nejdříve chodila s číčou ven,byla pořád zalezlá u mě,když šla dál jak 10 metrů,zavolala jsem a přiběhla.Tak to šlo asi týden,potom sem ji nechávala venku cca 10 minutek samotnou,bez problému,prodloužila jsem na 20 minutek..A teď si lítá fešanda jak se jí za chce,bydlím na hodně maličké vecničce,takže mi frajerka už 3 dny v kuse běhala venku a já se mohla uřvát,ulítat po vesnici,a jakmile se mi zlatíčko vrátilo,už ven nechce chodit vůbec :D :D
Zdravím, předevčírem jsme se ujali kocourka, nevhodného vánočního dárku, který putoval od rodiny k rodině. Nedokážu odhadnout, kolik mu je, ale je to už odrostlé kotě, velké skoro jak normální kočka. Ale chtěla bych se zeptat, jak ho naučit, aby se vracel domů, když ho pustíme ven. Doma máme v současnosti ještě další dvě kočky. A všechny jsou (dřívější byly) navyklé chodit si, kde se jim zachce. Když chcou být doma (to většinou), jsou doma, ale jinak si můžou lítat, kde chcou. Před domem na ulici i za domem, kde je les. Bohužel se nám ale u jednoho kocourka stalo, že se nám už nevrátil. Proto se chci zeptat, jak naučit nového kocourka, aby se vracel. Zatím jsme ho ven nepustili, aby si na nás zvykl, pak s ním v náručí chcu chodit kolem domu, aby ho poznal, ale nevím, neexistuje nějaká metoda? Nemáme žádnou oplocenou zahradu, kam bysme kočky pouštěli, prostě volný prostranství a záleží na nich.. doma je přece držet nemůžem. Sice se nám asi z osmi koček ztratila "jen" jedna, a to ještě dost dávno, přesto to ale už nechci podcenit. Poradíte někdo?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?