Diskuze Jak je to s chovem koček?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tea26 (30.01.2013 19:50:35) napsal: Dobrý den, mám takový hloupý dotaz. Potřebovala bych si ujasnit určité věci týkající se chovu koček: Pokud vlastní chovatel (zaregistrovaný ve Sdružení chovatelů koček)pár koček s PP může odchovávat koťata s PP, aniž by měl svou chovatelskou stanici? Zajímá mě hlavně jestli chovatel musí mít založenou chovatelskou stanici, aby mohl odchovávat koťata - nebo stačí pouze to, že je členem Sdružení chovatelů koček ČR? Děkuju za odpověď!!! Téra Dobrý den, omlouvám se za zpožděnou odpověď, takže pokud už jste si to nezjistila jinde, věci se mají takto: SCHK vede plemenné knihy, ale za vrh zodpovídá chovatel, takže nelze chovat přímo na SCHK, ale musíte mít založenou vlastní chovatelskou stanici, která také bude příjmením koťátek. Formulář si stáhněte na stránkách SCHK, vyplňte ho, nechte potvrdit klubem a odešlete. Můžete navrhnout až 6 názvů chs Zaregistrování docela trvá (u nás přes 2 měsíce), musí se totiž porovnat, jestli někdo v zemích FIFé už pod stejným názvem nechová. Poplatek za registraci býval 1000 Kč (aktuálně nevím, hledejte v ceníku služeb SCHK). CHS máte registrovanou doživotně bez ohledu, jestli máte aktuálně chovné zvíře nebo ne. Pokud nechcete zakládat chs, můžete také po dohodě odchovat koťátka pod chs někoho jiného, např. chovatele, od kterého kočičky máte, pokud bude souhlasit. Jako chovatel pak ale bude uváděn on (což by vás mohlo třeba mrzet, kdyby byla např. koťátka výstavně úspěšná).
Dobrý den, mám takový hloupý dotaz. Potřebovala bych si ujasnit určité věci týkající se chovu koček: Pokud vlastní chovatel (zaregistrovaný ve Sdružení chovatelů koček)pár koček s PP může odchovávat koťata s PP, aniž by měl svou chovatelskou stanici? Zajímá mě hlavně jestli chovatel musí mít založenou chovatelskou stanici, aby mohl odchovávat koťata - nebo stačí pouze to, že je členem Sdružení chovatelů koček ČR? Děkuju za odpověď!!! Téra
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?