Diskuze Jak je to s piškotky ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám už několik pokusů se dostat do mapky, ale zbytečně. Nějak mě to nefunguje. Všechna zadání mám správně, ale na souřadnicích 0/0.
nepripisuje se 200 piskotu, ale 20. A pripisuji se, podle me admini vybiraji nahodne. Me uz se pricetly asi 2x, takze to funguje, jen se musime podelit casem vsichni, tak vydrz :o)
Na jak získat piškotky píší že každé pondělí se bude každé pondělí přičítat 200 piškotů.Přičetly se mi jen jednou a to je už sakra dlouho.Mám něco špatně??Nebo se už přičítání piškotů zrušilo??
Jo to je fakt za mapku je to jednorázově,ale za profil dostávám 20 každé pondělí,u mě teda no problem
Ahoj,video vložíš v galerii.Jak dáváš fotky,tak hned vedle jsou videa.Vložíš kód z youtube,uložíš a video je na místě.
Za piškotky lze získat tzv. prostor pro Video. Ptám se, kde je ten prostor je a kam lze video vložit? Mám video nahrané na YouTube - chci ho do mého profilu, piškotky "zaplaceny", ale v mém profilu psa nemůžu najít, kam se to video vkládá? Poradíte? Předem děkuji.
200 se dává za mapku, ale jenom jednou, 20 je za plně vyplněný profil. Já je dostávám každý týden, jen někdy jsou přičtený v pondělí a někdy v úterý.
Obecný postup, který prostě musí fungovat :-) 1. zkontrolujte zda jste přihlášeni 2. vlezte na stránku s mapou - ke vkládacímu formuláři 3. klik na "získat souřadnice z mapy" - otevře okno 4. posunout červený špendlík na místo kam chcete a kliknout na tlačítko "vložit souřadnice" 5. okno se zavře a do formuláře se vloží čísílka. 6. kliknout na zelené "přidat se na mapu" nebo "přestěhovat se" Na kterém z těchto kroků se zaseknete, nebo co konkrétně nejde. Díky za odpovědi :-)
Ahoj, na mapce máš souřadnice 0,0 (teď jsem to zkontroloval) a tak na piškotky není nárok... zkus se prosím přidat znovu, díky! S přidáním bonusu za plně vyplněné profily jsem se trošku přepočítal, ale nyní by již mělo být vše vpořádku ;)
V červnu jsem si přečetla, že všem hafíkům, kteří se umístili do psí mapky, bylo přidáno 100 piškotků. Zkontrolovala jsem tedy, jsme-li umístěni správně, prý ano - piškotky jsme nedostali žádné. Dnes jsem si přečetla, že bylo zkontrolováno skoro 400 stránek a pokud byly úplné, opět byly připsány piškotky. Stránku máme podle mne úplnou, pravidelně doplňujeme a obnovujeme, ale piškotky opět žádné. Máme jen ty, které jsme sami "vydělali" psaním příspěvků. Jak je to tedy, i když chápu, že uživatelů je několik tisíc - ale na mapce jich zase tolik není.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?