Diskuze Jak na kotě které si chce v noci hrát?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

takže vlastně neexistuje řešení??to neee....:_( ja myslela něco ve smyslu->snížit dávky žrádla na večer...aby neměl moc energie...ataak...chjo,kdyby tak mohl mluwit..musím se sním naučit komunikovat po kočičím.........-tak jsem mylela jestli by mi někdo nepředal své zkušennosti...:-~
U koťat je zcela normální, že v nočních a ranních brzkých hodinách si chtějí hrát. Naši starší kočku to tak po roce přešlo, přizpůsobila se a noc už celou prospí. Ta mladší také vstává ve 4.00, skáče po postelích apod. Doufáme, že ji to tak časem přejde. Kočka je prostě noční živočich.
nemáte prsím ještě jednu radu....na stejné téma => když kotě v noci nechce spát...ale bydlím w bytě 1+1 (a pokoje jsou propojene-bez dveří) tudíž nemám kam kocoura na noc zavřít=( už jsem se dlouho nevyspala bez stálého buzení...kdy kocour běhá po pokoji pomňoukává si (nebo si vyloženě i vymňoukává pozornost)nebo mi skáče po hlavě :-~ nebo dokonce (to už má jako rituál na který se vyloženě těší->) zhazuje velký obraz ze zdi .....skáče na něj tak dlouho něž se mu to povede :-( ...a pořád něco .....budí se vždycky kolem 4.30 nebo 5 hod. rano a řádí do té doby než vstanu.....a už fakt nevím co s ním dělat :(
Veronika Jenáčková (16.02.2010 16:28:23) napsal: Když byla naše Sofinka malá tak jsme ji zavřeli na její záchod ale nepomohlo protože mrančela.pokud ho máte v bytě tak koupit nějakou hračku nejlépe škrabadlo ale odvykne si kdž mu klepnete dvěma prsty do nosu nebo ho postříkáte(trochu)vodou v rozprašovači,;-)
Kdž bla naše Sofinka malá tak jsme ji zavřeli na její záchod ale nepomohlo protože mrančela.pokud ho máte v bytě tak koupit nějakou hračku nejlépe škrabadlo ale odvykne si kdž mu klepnete dvěma prsty do nosu nebo ho postříkáte(trochu)vodou v rozprašovači,;-)
Mám 4ročního kocourka Garfielda a pořad si chce v noci hrát a nemůžeme se kvůli němu vyspat co máme dělat aby tolik nebláznil?8-)
Zdravím. Pokud je v noci Franta "izolovaný" v jiné místnosti než všichni ostatní, bude mňoukat. Taky mám kotě, tak to moc dobře znám Ale ať srdceryvněji mňouká a naříká, nesmíte ustoupit a musíte si jej vyloženě nevšímat (nechodit za ním, nevolat na něj pokud mňouká). Tak by se naučil, že pokud mňoukne, tak buďto příjdete, nebo se mu ozvete a později by mňoukal vytrvale doté doby, než by si nevykřičel svoje. Vím - je to o nervy, ale když budete vytrvalí a neporušíte ani jednou to, na čem trváte, odnaučí se to. Možná to bude trošku trvat, ale potom si zvykne Musí mít ovšem u sebe hodně hraček (kuličky, plyšáčky ke kterým se může přitulit, myšičky atd.) , pelíšek s tlustou a teplou dekou a samozřejmě wc, vodu. Vřele doporučuji vzít si deku, která je v pelíšku Franty tak na 2 nebo 3 noci a spát na ní, poté vrátit zpět do pelíšku. Kocourek Vás pak bude cítit víc u sebe. Důležitá je důslednost, ale také pravidelnost. Jestliže se jde v určitou hodinu spát, tak se jde prostě spát (nejlépe v době, kdy jdou spát děti, aby je kocourek neslyšel a nelákalo ho to) Doporučuji na večeři dát dávku krmení poloviční a druhou půlku dát do misky právě, když se půjde spát. Musí si to totiž spojit s něčím příjemným, proto i prostředí by mělo být pro kotě přitažlivé - to vyřeší také právě množství různých hraček a prolézaček ;-D Doufám, že jsem alespoň trošinku pomohla;-D Pevné nervy přeje Míša:-D
Zdravím. Pokud je v noci Franta "izolovaný" v jiné místnosti než všichni ostatní, bude mňoukat. Taky mám kotě, tak to moc dobře znám :_/ Ale ať srdceryvněji mňouká a naříká, nesmíte ustoupit a musíte si jej vyloženě nevšímat (nechodit za ním, nevolat na něj pokud mňouká). Tak by se naučil, že pokud mňoukne, tak buďto příjdete, nebo se mu ozvete a později by mňoukal vytrvale doté doby, než by si nevykřičel svoje. Vím - je to o nervy, ale když budete vytrvalí a neporušíte ani jednou to, na čem trváte, odnaučí se to. Možná to bude trošku trvat, ale potom si zvykne;-) Musí mít ovšem u sebe hodně hraček (kuličky, plyšáčky ke kterým se může přitulit, myšičky atd.) , pelíšek s tlustou a teplou dekou a samozřejmě wc, vodu. Vřele doporučuji vzít si deku, která je v pelíšku Franty tak na 2 nebo 3 noci a spát na ní, poté vrátit zpět do pelíšku. Kocourek Vás pak bude cítit víc u sebe. Doufám, že jsem alespoň trošinku pomohla ;-D Pevné nervy přeje Míša :-D
Mám dvouměsíční ho kocourka Frantu. Dva dny. Již od chovatelky vím, že si kolom půl čtvré ráno chce hrát. To se potvrdilo a já přemýšlím jak ho to odnaučit hned v začátku. Vynucuje si to srceryvným mňoukáním. Možná se mu i stýská. Zatím si na nás teprve zvyká, protože původní rodina čítala, kromě kočičí rodiny jen tři dospělé a nás je doma pět, z toho děti 18,7,4. takže se občas dost vyplaší z jejich povyku a dusotu. Jinak je v pohodě - tajfun, Baští s chutí a na číčání vesele přiběhne, ale v noci bych moc chtěla spát a ne si hrát. Máte někdo dobrou radu nad zlato?;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?