Diskuze Jak na pach kočičí moči?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

[blockquote]Niki a Baddy (26.01.2013 20:30:38) napsal: [blockquote]nadstej[at]seznam.cz (03.08.2012 19:54:14) napsal: Dobrý den,chci se zeptat co dělat když stále cítím moč,savuju ,čistím wc a vymněnuji 3x týdně a nic platný... Nemáte nějaký fígl? [/blockquote] jakou máte podestýlku v záchodě? [/blockquote] Já používám klasické bentoninové stelivo. Buď ho kupuju v Lidlu nebo zverimexech, a sem tam v drogerii:-DD Moje kočka silikát nesnáší, pořád nám čůrala někde jinde...
Jasmia:) (27.01.2013 12:32:47) napsal: My máme Cats Best OkoPlus a jsme spokojeni. Je to nějaké speciální ekologické stelivo, ani nevím :D . Rozmýšlela jsem o nim, ale prý se hodně vynáší ze záchodku.
My máme Cats Best OkoPlus a jsme spokojeni. Je to nějaké speciální ekologické stelivo, ani nevím :D .
Dobrý den, používám zásadně silikagelové steliva, protože pach pohlcují. Dále proti pachům kočičí moči existují ve zverimexech speciální přípravky do kočkolitů (vůně), ale podle mě to zas tak moc nezabírá a kočkám se to také vždy nemusí líbit. Osobně bych vám doporučila to silikátové stelivo a při čištění záchodku použijte teplou vodu smíchanou s trochou octa a jaru :) řádně opláchněte [blockquote]Niki a Baddy (26.01.2013 20:30:38) napsal: [blockquote]nadstej[at]seznam.cz (03.08.2012 19:54:14) napsal: Dobrý den,chci se zeptat co dělat když stále cítím moč,savuju ,čistím wc a vymněnuji 3x týdně a nic platný... Nemáte nějaký fígl? [/blockquote] jakou máte podestýlku v záchodě? [/blockquote]
Dobrý den, používám zásadně silikagelové steliva, protože pach pohlcují. ;-) Dále proti kočičím pachům existují ve zverimexech speciální přípravky do kočkolitů (vůně), ale podle mě to zas tak moc nezabírá a kočkám se to také vždy nemusí líbit. Osobně bych vám doporučila to silikátové stelivo a při čištění použijte teplo vodu smíchanou s trochou octa a jaru :) řádně opláchnete :-D [blockquote]Niki a Baddy (26.01.2013 20:30:38) napsal: [blockquote]nadstej[at]seznam.cz (03.08.2012 19:54:14) napsal: Dobrý den,chci se zeptat co dělat když stále cítím moč,savuju ,čistím wc a vymněnuji 3x týdně a nic platný... Nemáte nějaký fígl? [/blockquote] jakou máte podestýlku v záchodě? [/blockquote]
[blockquote][b]nadstej[at]seznam.cz (03.08.2012 19:54:14) napsal:[/b] Dobrý den,chci se zeptat co dělat když stále cítím moč,savuju ,čistím wc a vymněnuji 3x týdně a nic platný... Nemáte nějaký fígl? [/blockquote] jakou máte podestýlku v záchodě?
[blockquote][b]nadstej[at]seznam.cz (03.08.2012 19:54:14) napsal:[/b] Dobrý den,chci se zeptat co dělat když stále cítím moč,savuju ,čistím wc a vymněnuji 3x týdně a nic platný... Nemáte nějaký fígl? [/blockquote] Zeptejte se raději veterináře nebo zadejte otázku do poradny uvedenou výše. ;-)
Dobrý den,chci se zeptat co dělat když stále cítím moč,savuju ,čistím wc a vymněnuji 3x týdně a nic platný... Nemáte nějaký fígl?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?